Talgulood

Esimene üle-eestiline talgulugude kogumise veebiretk

Vaata juba kogutud lugusid maakonniti!

Vali maakond, et näha sealt pärinevaid talgulugusid.
Vali kaardilt maakond
Harjumaa Lääne-Virumaaa Ida-Virumaa Hiiumaa Läänemaa Saaremaa Raplamaa Järvamaa Jõgevamaa Tartumaa Viljandimaa Pärnumaa Põlvamaa Võrumaa Valgamaa Saaremaa

Kõik lood nimekirjana

Illuka Kooli 3. klassi nurmenukutalgud 13. mai 2019, Ida-Virumaa

Kuna meie kodukandis ja selle lähiümbruses kasvab ja õitseb kevadel rohkesti nurmenukke, siis ei olnud kahtlustki, et 3.klass osaleb üle-eestilisel kodanikuteaduse algatusel “Eesti otsib nurmenukke”, mida korraldavad Eestimaa Looduse Fond, Tartu Ülikool ja Teeme Ära talgupäev. Otsustasime korraldada oma klassi nurmenukutalgud, mille eesmärk on kaardistada nurmenukke ning määrata nende õite tüüp.
Loe edasi

Metsa talu talgud Muhumaal 4. mai 2019, Saaremaa

Nägin talguid, millist enne pole Muhumaal olnud. Ikka selsamal 4. mail, mil tuhanded Teeme ära talgulised üle Eestimaa korda lõid, puhtust tegid ja kohti kenamaks said. Talgupäeval pandi Muhumaal Hellamaa külas Metsa talu vanale elumajale uus katus.
Loe edasi

Seiklejate Vennaskonna talgud Õhne jõel 11. mai 2019, Valgamaa

Ma käisin kanuutamas "Teeme ära!" raames. Seiklejate Vennaskond organeeris ürituse Õhne jõel, kus me kanuutasime ja korjasime prügi. Kokku tuli umbes 30 inimest, keda Eesti ilm ei heidutanud ega koristamine jahmatanud.
Loe edasi

Käsmu küla talgud 4. mai 2019, Lääne-Virumaa

Käsmu küla talgus toimusid 4.mail. Korrastamist ootasid mitu objekti: kabelimägi, muul, rahvamaja ja selle ümbrus, aga ka mõisapark ja meremuuseumi ümbrus.
Loe edasi

Konguta Kooli lasteaia talgud 4. mai 2019, Tartumaa

Konguta Kooli lasteaed on ka varem korraldanud talguid, kuid siis keskendusime lasteaia õueala puhastamisele - nüüd kutsusime kampa emad-isad ning uuendasime koostöös õueala atraktsioone.
Loe edasi

Seiklejate Vennaskonna talgud Õhne jõel 11. mai 2019, Valgamaa

Osalesin Seiklejate Vennaskonna "Teeme ära!" kanuumatkal, mis toimus 11. mail Õhne jõel Tõrva lähistel. Juba hommikul aknast välja vaadates oli selge, et ilmataat meid ei soosi - taevas oli sombune ning sealt langes sahmakate kaupa vihma kaela. 
Loe edasi

Aruheina Lasteaia talgud 7. mai 2019, Harjumaa

Aruheina lasteaias toimusid talgud teist korda, kuid seekord registreerisime end Teeme ära talguveebis. Juba nädal varem hoidsid kõik asjaosalised pöidlaid pihus ning pilku ilmakaardil.
Loe edasi

Kogukonnaseltsimaja KONN talgud  5. mai 2019, Järvamaa

Teeme Ära 2019 talgupäev Türil kogukonnaseltsi majas Konnas sai 5. mail tehtud hästi planeeritult - päike paistis ja inimesed olid vahvad, tööd olid läbi mõeldud. Kokku külastas sel päeval Konna ligi 40 inimest. Talgupäev oli ühtlasi ka Konna infopäev.
Loe edasi

Padise Rahvamaja talgud 4. mai 2019, Harjumaa

Padise Rahvamaja katusest aastatega sisse sadanud vihmavesi on hävitanud hoone I ja II korruse lagesid ja seinu.   Hoogtöö korras #teemeära2019 lihvisid, pahteldasid tublisti ja värvisid talgulised Rahvamaja värvikahjustustega I korruse seinu ja lagesid.
Loe edasi

Lubja, Vastla ja Niine tänava talgud 4. mai 2019, Pärnumaa

Koristasime Pärnu linna Lubja, Vastla ja Niine tänava piirkonda. Kahjuks oli prügi palju ja jagus koristamiseks 4 ja pool tundi. Prügivedajatel läks aga äravedamiseks kokku korraliku tööpäeva jagu aega. Kui kõik tunnid kokku lugeda, siis tubli 8 tunnine tööpäev!
Loe edasi

Torma kiriku talgud 4. mai 2019, Jõgevamaa

4. mail toimusid Jõgevamaal talgud EELK Torma Maarja koguduses. Talgutest osavõtjaid oli 24, neist 9 Vanamõisa külast, kus asub ka Torma kirik. Kaks perekonda tulid koos lastega. Talgutele tuldi rõõmuga, et korrastada oma kogukonna kiriku ja pastoraadi ümbrust ja ühtlasi teha midagi Jumalariigi töö heaks.
Loe edasi

Pärnaõue talgud 4. mai 2019, Harjumaa

Minu esimesed ise korraldatud talgud olid ka esimesed meie kodupiirkonnas. See äge pealehakkamine ja meeskonnavaimsus oli vinge. See on põhjus, miks tahan ka järgmine aasta korraldada.
Loe edasi

Reinukese talu talgud 4. mai 2019, Põlvamaa

Reinukese talu eestvõtmisel ehitati sel aastal tublide talguliste poolt kolmele talule postkastialus, millele kinnitati Omniva kollane 3-kohaline postkast. Alus sai värvitud koduvalla Kanepi kihelkonna toonidesse.
Loe edasi

Lasteaed MARI talgud 4.mai 2019, Jõgevamaa

4. mai 2019 üle-riigilise Teeme ära! talgupäeva raames olid talgud ka Põltsamaal, Lasteaia MARI õuel. Et kevad-suvi-sügisesel hooajal saaksid lapsed õuesolekut võimalikult rõõmsalt ja turvaliselt nautida, siis tegime lasteaia õuealal korrastustöid: vedasime liiva, kindlustasime mänguatraktsioonide turvaaluseid, värvisime õueinventari, lisaks saeti ja tassiti oksi, koristati keldrit, valati ka üks vajalik trepiaste.
Loe edasi

Teeme Ära talgupäev Prantsusmaal 6. aprill 2019

6.aprillil 2019 sai juba viiendat aastat teoks Teeme Ära! talgupäev Prantsusmaal Guermantes'is. Kolm viimast aastat oleme talgud ka Teeme Ära! kodulehel registreerinud.Idee tekkis Eesti eeskujul sellest, et saaks oma koduümbrus puhtamaks. Meie töö on päris hästi vilja kandnud, sest iga aastaga on meie kogutud prügikogused vähenenud.
Loe edasi

Metsamaa talbus: Tiemend Ää 2018 5. mai 2018, Pärnumaa

Meretaguse talgupäeva korraldamine on alati omamoodi ettevõtmine. Sest ilmaolud ei määra mitte ainult talgutöid, vaid ka talguliste arvu. Kuna saarel toimus samal päeval ka Kihnu Räimeretk, mis paneb kohalikud hoopis omamoodi rakesses ja meelitab saarele juhslikult sattunud maiustama, olime tänulikud iga abikäe eest, kes pärimustalu õuele kasvõi hetkeks appi jõudis. Ja neid abikäsi jagus. 
Loe edasi

Värviline Anna 5. mai 2018, Järvamaa

Meie tegime küla talgud, sest rahvas vajab koos tegutsemist, no ja tööd ju jätkub. Anna külamureks oli, et teadete tahvlid on mädanenud ja olematud, mänguväljak vana ja lagunenud.
Loe edasi

"Mitte ainult plikadele!" - sõrve riides pabernukkude joonistamise talgud Saaremaal 22. aprill 2018, Saaremaa

Sõrulastel tuli seekord mõte, et hakkaks õige meisterdama. Ja mitte lihtsalt niisama, vaid sedasi, et sellest pärast ikka kasu kah oleks, oleks tore ja saaks midagi juurde kah õppida. Ja nii korraldaski meie selts (Sörvemaa Pärimuse Selts) pabernukkude meisterdamise talgud.
Loe edasi

Töö ja laul koos Saaremaal 5. mai 2018, Saaremaa

10 kord neid Teeme Ära talguid peetud. Ikka sama asi,et kas saame plaanitu tehtud ja kes kindlasti kohale tuleb. Ütlesin endale:" Ära muretse!" Aga uni ei taha tulla. Plats sai puhtaks, tuulemurtud männioksad, kõrbenud kadakad lõkkeplatsile Jaani ootama tassitud.  
Loe edasi

Kurista ja Kaera külade talgupäev Ämbumäel 5. mai 2018, Jõgevamaa

Oli imeline päev. Lõuna paiku tuli päikegi meid oma soojusega paitama. Kõik planeeritud tööd said tehtud: võsa lõikamine, okste korjamine, lehtede riisumine, prahi põletamine.
Loe edasi

KÜ Kaseke heakorratalgud 5. mai 2018, Lääne-Virumaa

Liivaküla kortermajas korraldasime Teeme ärat teist korda. Esimesel korral 2016 aastal oli sodi samuti palju ning sellel aastak tundus nagu poleks kunagi sodi ära viidud.
Loe edasi

Kevadtalgud Kuusikul 5. mai 2018, Raplamaa

Eestimaa "külmapoolusel" Ralamaa Kuusiku kandis oli laupäeval töine ja meeleolukas talgupäev. Lisaks tavapärasele risu ja lehtede riisumisele saime ühiselt tehtud uued pingid koolibussi ja autolavka peatuspaika. Nüüd saavad vanad ja noored oodates või ka muidu aleviku keskel kokku saades tuttuutel palgipinkidel jalgu kõlgutada ja jutte vesta.
Loe edasi

Loode talu korrastus- ja kaunistustööd  5. mai 2018, Raplamaa

Seitsmendad Miina ja Juhan Pihtjõe järeltulijate kolme põlvkonna Teeme Ära! talgud Loode talus said tehtud kahekümne kahe- ja ühe neljajalgse osaleja koostöös. Talu õue ehib nüüdsest Juuru kihelkonna värvides välikäimla eeskoda, mis paistab kui maamärk ka umbes saja meetri kaugusele maanteele.
Loe edasi

Altja küla talgud 5. mai 2018, Lääne-Virumaa

Sel aastal on meil eriline lugu. Aastaid on meie küla talgutel osalenud enamus külarahvast. Koristame küla teeäärsed, võrgukuuride ümbruse, rannaääre ja kiigeplatsi.
Loe edasi

Värvime ka Nõuni kihelkonnavärvidesse! 5. mai 2018, Valgamaa

Seekord siis jälle Äratehtud! Tore tava koos kevade tulekuga üheskoos küla koristada on meil juba enne „Teeme ära!” talgute tulekut. Aga kui koos, siis üheskoos on veel vahvam.
Loe edasi

Rakke külaseltsi talgud 5. mai 2018, Tartumaa

Meie talgud olid sel aastal väga suurejoonelised ja tegusad. Rahvast oli oodatust palju rohkem ja lapsi oli ka seekord rekord arv.
Loe edasi

Ohukotsu Pargimaja postkastitalgud 5. mai 2018, Raplamaa

Meie talgulugu algas väga vanadest postkastidest, mis vajasid vahetamist.
Loe edasi

Käooja talgud 5. mai 2018, Harjumaa

Lugu lihtne: Kihelkonna värvide teemast kuulsin ca veebruaris ja kohe tekkis mõte kasutada neid postkastide varjualuse/hoidíku tegemisel.
Loe edasi

Loo aleviku talgud 5. mai 2018, Harjumaa

Talguluuletus Loe edasi

Talgud Käsmu Meremuuseumis 5. mai 2018, Lääne-Virumaa

ÄRA TEGIME! 05.05.2018 kell 10-14:00 kokku 22 osalejat. Tänu sulle muuseumisõbrast Käsmukas, sinu abiga tegime suure töö ära.
Loe edasi

Saku 100 aasta metsa korrastustalgud 5. mai 2018, Harjumaa

Saku 100 aasta metsa heakorrastustalgugutel vedasime eelmisel aastal istutatud noortele puudele multši, koristasime ümbrust ja paigaldasime puude juurde sildid puude nimedega.
Loe edasi

"Teeme ära!" Guermantes'is, Prantsusmaal 31. märts 2018

Kogunesime kell 9h30 pagariäri juures, kus valisime grupijuhid, jagasime kindad ja erinevat värvi kilekotid erineva prahi korjamiseks. Moodustasime 4 gruppi, et kogu Guermantes koristatud saaks.
Loe edasi

Palivere ENKN talgud 29. aprill, 6. ja 9.mai 2017, Läänemaa

Alustasime juba 29.aprillil ja kuna ilma vingerpussid viisid meid sisetöödele, jätkasinme talgutega 6.mail ja finiš oli 9.mail.
Loe edasi

AITÄH talgud Nõunis 7. mai 2017, Valgamaa

Aasta oli 1996 aprill... Nõuni kandi naised-noorikud asutasid naisseltsi ning meie esimesks suuremaks ettevõtmiseks saigi koos pere nuing külarahvaga jüripäeva tähistamine- koristasime külakeskust, korraldasime vahva teatevõistluse- nii see üks traditsioonidest alguse saigi. Aastaid hiljem liitus meiega "Teeme ära!" või siis liitusime meie.
Loe edasi

Salutaguse küla talgud 6. mai 2017, Raplamaa

Meie Salutaguse küla 5 talgud! Täna teeme noortele metsa rattaraja ja koristame nagu ikka oma küla metsaalused prügist puhtaks!
Loe edasi

Ungru tammede ümbruse koristamine ja korrastamine 6. mai 2017, Läänemaa

Otsutasime teha Ungru tammede juures koristustalgud, tegu on Haapsalu-Rohuküla tee äärde jäävate hiiglaslike tammedega, mis on looduskaitse all tähistusega "Ungru tammed" - tegu on nimelt kunagise Ungern-Sternbergide maavaldusel ja Ungru mõisa maadel oleva looduskaitseobjekti puhastamisega.
Loe edasi

Ungru tammede ümbruse koristamine ja korrastamine 6. mai 2017, Läänemaa

Otsutasime teha Ungru tammede juures koristustalgud, tegu on Haapsalu-Rohuküla tee äärde jäävate hiiglaslike tammedega, mis on looduskaitse all tähistusega "Ungru tammed" - tegu on nimelt kunagise Ungern-Sternbergide maavaldusel ja Ungru mõisa maadel oleva looduskaitseobjekti puhastamisega.
Loe edasi

Rukkilille talgud Keilas 6. mai 2017, Harjumaa

Üle mitme aja korraldas Keila Rukkilille Lasteaed oma talgud. Olime ametlikult registreeritud ja ootasime optimistlikult kuni 100 inimest koos lastega.
Loe edasi

Saarde 100 Tamme Salu 6. mai 2017, Pärnumaa

Eesti Vabariik 100 raames algatatud projekt Saarde 100 Tamme Salu toimib koostöös Saarde valla ja Kilingi-Nõmme Gümnaasiumiga. Koostööd korraldavad Saarde valla keskkonnaspetsialist Eesi Kolla ja kooli direktor Erli Aasamets.
Loe edasi

Viru-Jaagupi talgud 6.mai 2017, Lääne-Virumaa

Talgud toimusin Vinni Vallas, Viru-Jaagupi alevikus. Kamp noori kogunesid 06.05 kella 11-ks Viru-Jaagupi vana koolimaja ette.
Loe edasi

Tuulikuaia talgud 6. mai 2017, Saaremaa

Teine päev pärast talguid kena tagasi vaadata. Ei ennem tea, et kas saame plaanituga ühele poole.
Loe edasi

Kärla kiriku ja pastoraadi suurpuhastus mai 2017, Saaremaa

Kirik lõhnab seestpoolt jälle värskelt. Pingid pikad ja mahub ehk 500, aga kena ka päris üksi Jumalal ligi olla ja tähele panna maailma Looja märke. Tolm lappide sees ja ämblikevõrgud kadunud.
Loe edasi

Kopli küla talgud 6. mai 2017, Harjumaa

Oma ümbrus koristamine ei peakski käima ainult korra aastas vaid pidevalt.
Loe edasi

Vara mänguväljaku talgud 6. mai 2017, Tartumaa

Minu talgud algasid juba 3. mail kui läksin veel paari inimesega kive värvima kui olime lõpetanud olin ma tulemusega väga rahul. 6. mail olid päris talgud ja need hakkasid prügi korjamisega ja see pani mind imestama kui palju prügi võis olla.
Loe edasi

Laiavainu talu talgud 6. mai 2017, Harjumaa

Laiavainu talgutel tulevad appi lapsed ja sugulased, et ära teha toid, mida üksi ei suuda. Loe edasi

Tartu Koduta Loomade Varjupaiga talgud 7. mai 2016, Tartumaa

Käisin talgutel Tartu Koduta Loomade Varjupaigas, et aidata loomi ja inimesi, kes nendega iga päev tegelevad. Minu esimeseks ülesandeks oli pesta aknaid.
Loe edasi

Suure-Jaani lasteaed Sipsik õueala talgud 7. mai 2016, Viljandimaa

Loe edasi

Kurkse sadama talgud 7. mai 2016, Harjumaa

Meie talgud toimusid Kurkse sadamas, kuhu kogunes paarkümmend omakandi inimest ja üheskoos sai puhastatud sadamat ja sadamaümbrust. Need olid meie kolmandad talgud.
Loe edasi

Lehetu talgud 30. aprill ja 7. mai 2016, Harjumaa

Aprillikuu viimasel päeval kogunesime kõik külakeskusesse suurpuhastustöid tegema. Kuna ilm oli sellel päeval hea, oli ka rahvast palju.
Loe edasi

Vao küla talgud 7. mai 2016, Lääne-Virumaa

Paplipuude ja võsa vahele olid inimesed oma üleliigset maist vara vedanud ja külapoisid kättesaadavatest materjalidest onni ehitanud. Päeva põhiliseks objektiks kujunes selle mitteametliku prügimäe koristamine eesmärgiga luua sinna varjuline puhkenurk.
Loe edasi

Sõru kevadtalgud 7. mai 2016, Hiiumaa

Traditsiooniliselt sai prügist koristatud rannaäär Liivalauka ujumisrannast kuni Sõru sadamani (paar kilomeetrit), lisaks Sõru sadama ja Merekeskuse ümbrus ning Sõru muuseumi ümbrus.
Loe edasi

Sõmera küla talgud 7. mai 2016, Saaremaa

Noored võrkpallimängijad haarasid mestsasae ja tuulemurtud mänd oli tükeldatud, oksad lõkkeplatsile Jaanipäeva ootama viidud. Talgulisi oli juba 25. Mehed tegid ilusa katuse hoiuruumile,lapsed kogusid metsa alt oksad, rehitsesid palliplatsi, rohisid liivakasti.
Loe edasi

Oravamäe veeohutustalgud 7. mai 2016, Võrumaa

Teeme ära 2016 raames otsustasime kasutada võimalust rajada järve kaldale veeohutuse stend ja riputada üles päästerõngas. Seda viimast loodame eksponeerida kui dekoratsiooni ja teeme omalt poolt kõik, et päästerõngast kunagi ei peaks kasutama.
Loe edasi

Laoküla talgud 7. mai 2016, Harjumaa

Rahvas tuli kokku, niitsime muru, kaevasime tuleplatsi ümber kraavi, täitsime kividega, mehed meisterdasid pinke.
Loe edasi

Viimsi aleviku talgud 7. mai 2016, Harjumaa

Need olid minu esimesed talgud. Kogemus oli positiivne ja väärivad kindlasti kordamist.
Loe edasi

Väätsa valla talgud 7. mai 2016, Järvamaa

Väätsa vallas leidis ema oma poja rahakoti, mis oli kadunud eelmisel aastal. Pude 10 euri ja sendid olid kõik alles
Loe edasi

Roosi tänav 83 angaar ja selle ümbrus 1. mai 2016, Tartumaa

Arvame, et unustuse hõlma vajunud Roosi tänava angaar on oma põneva atmosfääri ning erilise akustikaga igati väärt uut hingamist.
Loe edasi

Veeohutuse- ja koristustalgud Raeküla rannaniidul 1. mai 2016, Pärnumaa

Talgud algasid matkaga, mille käigus koristasime ka matkarajalt prügi. Jõudsime randa, kus hakkasime rajama veeohutusstendi.
Loe edasi

Suur väin, Virtsu vanalinna sadama ujumiskoht ,

Loe edasi

Viljandi vald.Saarepeedi küla, Saarepeedi karjäär ,

Loe edasi

Päidla Mõisajärve ujumisrand ,

Loe edasi

Mustjõe ujumiskoht ,

Loe edasi

Viljandi järv, Huntaugu ujumiskoht ,

Loe edasi

Avijõgi, Venevere paisjärve ääres asuv ujumiskoht ,

Loe edasi

Lämmijärv, Räpina rand (Peräsoonõntsa) ,

Loe edasi

Hino järv, Vetevana turismitalu ujumiskoht ,

Loe edasi

Kiidjärve küla, Kiidjärve ujumiskoht. ,

Loe edasi

Ahja aleviku Ülemine järv ,

Loe edasi

Vihtla järve rand (Kokõmäe küla) ,

Loe edasi

Tammispää oja suudmes, Peipsi järve ääres, Tammispää lautrikoht. ,

Loe edasi

Elva jõe Peedu ujumiskoht ,

Loe edasi

Võrtsjärv, Vaibla ja Ulge vaheline rannaala ,

Loe edasi

Tipina Veehoidla (Võhma rabajärv) ,

Loe edasi

Nedsaja külatiik ,

Loe edasi

Kolepi Mustjärv ( Tsianaha järv) ,

Loe edasi

Vasula Veepark ,

Loe edasi

Altja rand, Soome laht ,

Loe edasi

Hino külaplats ,

Loe edasi

aarniku veski tiik ,

Loe edasi

Palalinna järv ,

Loe edasi

Luhamaa Külaplatsil asuva veekogu juurde ,

Loe edasi

Valgjärve rand (Rõuge) ,

Loe edasi

Kõrveküla rand 2 ,

Loe edasi

Valdeku karjäär ,

Loe edasi

Vasula järv ,

Loe edasi

Leevijõe paisjärved;Veskijärv; ,

Loe edasi

Mehikoorma sadam ,

Loe edasi

Vagula järv, Järvere küla ,

Loe edasi

Väikjärve rand (Kurgjärve) ,

Loe edasi

Keila jõgi, Maidla suvilad, Jõe ujumiskoht ,

Loe edasi

Mikumardi seikluspargi tiik ,

Loe edasi

Umbjärv ,

Loe edasi

Kahrila järve puhkekoht ,

Loe edasi

Vedu paisjärv / veehoidla ,

Loe edasi

Võhandu jõgi, Võõpsu rand ,

Loe edasi

Saadjärve Jahtklubi Puhkekeskus ,

Loe edasi

Halliste tehisjärve ujumiskoht ning paadisild. Vana-Kariste külas Halliste jõe Kullisilla ujumiskoht ,

Loe edasi

Kõpu paisjärv (Viljandi mnt poolne kallas). ,

Loe edasi

Vagula järve kaldale, Roosisaare küla ujumiskohta ,

Loe edasi

Viljandi vald Karula järv ,

Loe edasi

Kõrveküla paisjärv ,

Loe edasi

Kukulinna rand ,

Loe edasi

Õisu järv ,

Loe edasi

Võisiku paisjärv ,

Loe edasi

Viljandi linn Paala järv(2) ,

Loe edasi

Tääksi paisjärve avalik rand ,

Loe edasi

Kõpu jõgi ,

Loe edasi

Männa tehisjärv ,

Loe edasi

Kildu järve kaldale ,

Loe edasi

Kuremaa Allika paadisild ,

Loe edasi

Küla keskel asetseva tiigi kaldale ,

Loe edasi

kalijärve ujumiskohale ,

Loe edasi

rabasaare karjäär ,

Loe edasi

Venevere puhkeküla ujumiskoht ,

Loe edasi

Mere äärde ,

Loe edasi

Peipsi järv, Remniku ,

Loe edasi

Pirita ranna ja jõeäärne nurk, Pirita Surfiklubi. ,

Loe edasi

Holstre järv ,

Loe edasi

Raudna tehisjärv ,

Loe edasi

Vainupea rand , Ülejõe ,

Loe edasi

Vohnja mõisa paisjärve äärde ,

Loe edasi

Toila sadam / rand ,

Loe edasi

Ahimäe karjäär ,

Loe edasi

Paala järve ujumiskoht ,

Loe edasi

Paluküla järv ,

Loe edasi

Veisjärve ujumiskoht ,

Loe edasi

Pariisi puhkeküla-laager välibassein ,

Loe edasi

Sinialliku järv ,

Loe edasi

Avijõgi, Kingu ujumiskoht ,

Loe edasi

Sultsi küla, kergliiklustee vahetus läheduses asuv veekogu. ,

Loe edasi

Vahakulmu paisjärv ,

Loe edasi

Soe paisjärv ,

Loe edasi

Letipea rand ,

Loe edasi

Kutsiku järv, Tuhalaane ujumiskoht ,

Loe edasi

Mäiste järv ,

Loe edasi

Vaivina küla, Toila vald Ida-Virumaa, Soome lahe rand Künnapõhja oja juures ,

Loe edasi

Suislepa ujumiskoht Õhne jõel ,

Loe edasi

Mustoja ujumiskoht ,

Loe edasi

Ülde küla Kibaku tiik ,

Loe edasi

Avijõe ujumiskoht ,

Loe edasi

Kulgu sadam ,

Loe edasi

Ujumistiik Linnumäe Loodustalus ,

Loe edasi

Viitna järve ujumiskoht ,

Loe edasi

Avijõgi, Vadi puhkeala ujumiskoht ,

Loe edasi

Salla küla tehistiik ,

Loe edasi

Kunda supelrand meri ,

Loe edasi

Selja järv ,

Loe edasi

Kalijärve ,

Loe edasi

Kalvi rand ,

Loe edasi

Läänemeri, Käsmu laht, Võsu rand ,

Loe edasi

Sillamäe rand ,

Loe edasi

Narva-Joesuu ranna ,

Loe edasi

Kunda jõgi, Lammasmäe ( kolm erinevat kohta) ,

Loe edasi

Neeruti Järved ,

Loe edasi

Läänemeri, Mahu rand ,

Loe edasi

Narva karjäär ,

Loe edasi

Valgejõe saar ,

Loe edasi

Äntu Valgjärv ,

Loe edasi

Peipsi järv,Alajõe vald Karjamaa küla rand ,

Loe edasi

Narva-Jõgi, Joaoru rand ,

Loe edasi

Rannu tiigi äärde ,

Loe edasi

Rannapungerja rand ,

Loe edasi

Narva-Joesuu ranna ,

Loe edasi

Kuru rand ,

Loe edasi

Sõtke paisjärv ,

Loe edasi

Äntu tehisjärv ,

Loe edasi

Tudu järve ujumissilla juurde kaldale, RMK metsaonni juurde. ,

Loe edasi

Нарва, водная база по адресу Йые 3 ,

Loe edasi

Lohusuu alevik, Avijõe kallas ,

Loe edasi

Auküla tiigid ,

Loe edasi

Vergi sadama rand ,

Loe edasi

Valgejõe äärde, Moe keskus ,

Loe edasi

Pedassaare küla, Männikuotsa kinnistu ,

Loe edasi

Mitmeotstarbeline veehoidla Kõrtsialuse küla ,

Loe edasi

Äntu tehisjärv ,

Loe edasi

Peipsi järv,Lohusuu,Lagedi tee ,

Loe edasi

Vainupea Suureliiva rand ,

Loe edasi

Purtsi aleviku tehisjärv, Kiriku järv ja Puka alevi järv ,

Loe edasi

Lutsu veskijärv ,

Loe edasi

Mällo järv ,

Loe edasi

Toolse küla rand ,

Loe edasi

Porkuni järv, Kaieallika ujumiskoht ,

Loe edasi

rannal jõe suudme juures, Narova jõe kaldal: linnakail Suur-Lootsi 4 ja laste mänguväljakul Kalda tänaval. ,

Loe edasi

Miti karjäär ,

Loe edasi

Taagepera paisjärv ,

Loe edasi

Kõlli järv ,

Loe edasi

Kääriku järv ,

Loe edasi

Pudisoo jõgi ,

Loe edasi

Rutja rand ,

Loe edasi

Moldova rand ,

Loe edasi

Sae küla Laane talu Voore oja ujumiskoht ,

Loe edasi

Kolga-Aabla rand ,Kolga laht ,

Loe edasi

Väikese Emajõe äärde ,

Loe edasi

Rannapungerja jõgi, Tudulinna vald ,

Loe edasi

Naissaar, Lõuna sadam ,

Loe edasi

Kura rand, Kolga laht ,

Loe edasi

Väike-Pärna puhkemaja lähedal asuv tiik ,

Loe edasi

Toila sadama- ja rannaalale ,

Loe edasi

Ohepalu rekreatsiooniala ujumistiik ,

Loe edasi

Purde järv ,

Loe edasi

Taagepera paisjärv, Taagepera puhkekoht ,

Loe edasi

Nakatu turismitalu supluskoht ,

Loe edasi

Pedeli jõe, I paisjärve juurde ,

Loe edasi

Sofi talu tiik ,

Loe edasi

Sangaste Restu järve (Nämi karjäär) ujumiskoha juurde ,

Loe edasi

Une-Mati tiik ,

Loe edasi

Karula vald, Tollari järv ,

Loe edasi

Puka alevi ujumiskoht ,

Loe edasi

Pedeli jõe teine paisjärv ,

Loe edasi

Kuritse järv, Kuritse supluskoht ,

Loe edasi

Tündre järv, RMK laagriplats ,

Loe edasi

Pedeli supluskoht ,

Loe edasi

mustjõgi, mäeotsa puhketalu ,

Loe edasi

Hellenurme paisjärv, Hellenurme puhkeala ujumiskoht ,

Loe edasi

Kisejärv ,

Loe edasi

Ähijärv (Alakonnu lõkkekoht) ,

Loe edasi

Õrsava järv ,

Loe edasi

Hellenurme paisjärv, Allika puhkeala ujumiskoht ,

Loe edasi

Pulli järv (Laululava supluskoht) ,

Loe edasi

Väike-Emajõgi, Pikasilla puhkeala ,

Loe edasi

Tsolgo Pikkjärv ,

Loe edasi

Lasa järv, RMK laagriplats ,

Loe edasi

Kanariku järv Parksepas, lasterand ,

Loe edasi

Pulli järv (RMK metsamaja) ,

Loe edasi

Võhandu jõgi, Rahumäe pargi ujula ,

Loe edasi

Tamula järv ,

Loe edasi

Pihkva järv (Lüübnitsa laht) ,

Loe edasi

Ähijärv (Veski lõkkekoht) ,

Loe edasi

Pikajärve rand, avalik ujumiskoht ,

Loe edasi

Värska laht (Lobotka küla supluskoht) ,

Loe edasi

Tamula järve Roosisaare poolne kallas, Kuninga turismitalu ujumiskoht ,

Loe edasi

Pihkva järv (Laossina laht) ,

Loe edasi

Solda järv ,

Loe edasi

Lahojärv ,

Loe edasi

Kubija järv ,

Loe edasi

Kõvera järv ,

Loe edasi

Plaani Külajärv, Tammimäe talu rannake ,

Loe edasi

Valgjärve, Kose 6 kuuride juurde, Võru vald ,

Loe edasi

Leevijõe paisjärved Veskijärv ,

Loe edasi

Erastvere järv ,

Loe edasi

Palamuse alevik, Amme jõe äärde ,

Loe edasi

Käpa külla, Võhandu jõe kallas ,

Loe edasi

Orava järv ,

Loe edasi

Pajusi ujumiskoht ,

Loe edasi

Peipsi järv, Omedu küla rand ,

Loe edasi

Saadjärv Kaldarand ,

Loe edasi

Elva linn purde 22 olev veekogu ,

Loe edasi

Kõpu tiigi rand (Aidu järv) ,

Loe edasi

Omedu jõgi (Omedu silla juures, paatide sisselaskmis koht). ,

Loe edasi

Kuremaa järv, Udu talu ,

Loe edasi

Suur Linajärv, Linajärve ujumiskoht ,

Loe edasi

Pala valla keskus, ökopaisjärv ,

Loe edasi

Korterelamute vahel olev tiik,mis on sügav ja ka tuletõrtje veevõtu koht lähedalasuvatele elamutele. ,

Loe edasi

Roosisaare küla, Vagula rand ,

Loe edasi

Saesaare paisjärv, Maarja Küla ujumiskoht ,

Loe edasi

Kuremaa järv, Kuremaa surfiranna poolsaar ja paadisadama kanali suue, Kuremaa Järve tänav 2 ees ja järve vahel oleva muruväljaku äärde ,

Loe edasi

Pangodi järv Unipiha kooli ujumiskoht ,

Loe edasi

Kääpa jõgi ,

Loe edasi

Vaiatu järv ,

Loe edasi

Pedja jõgi, Jõeääre, Jõgeva linn ,

Loe edasi

Pangodi järv, meierei ,

Loe edasi

Kurepalu paisjärv, Järvekalda väikekoht ,

Loe edasi

Pangodi järv,Palumäe rand ,

Loe edasi

Varimõisa Puhkemajad ,Kasemaja rand(tegemist on tiigiga) ,

Loe edasi

Saadjärv. Saadjärve Jahtklubi kai ,

Loe edasi

Äksi Kaldarand ,

Loe edasi

Pangodi järv, pikksaare rand ,

Loe edasi

Külitse paisjärv ,

Loe edasi

Suure-Kambja paisjärv ,

Loe edasi

Tartumaal, Mäksa vallas Kaagvere külas asuva ujumiskoha kaldale ,

Loe edasi

Emajõgi/ Sugametsa ujumiskoht. ,

Loe edasi

Emajõgi vabaujula ,

Loe edasi

Küti järv, Küti rand ,

Loe edasi

Emajõgi linnaujula ,

Loe edasi

Suure-Kambja järv ,

Loe edasi

Peipsi järv, Kallaste puhkeala ,

Loe edasi

Selgjärv, Järvselja Meeksi vald, Tartumaa ,

Loe edasi

Võrtsjärv , Trepimäe ,

Loe edasi

Valguta polder Rõngu jõgi-Võrtsjärv ,

Loe edasi

Saadjärv, Tartu Kalevi Jahtklubi baas ,

Loe edasi

Laeva paisjärv ja Laeva paisjärve ujumiskoht ,

Loe edasi

Lämmijärve randa Mehikoormas ,

Loe edasi

Kõrveküla järv ,

Loe edasi

Kuningvere järv ,

Loe edasi

elva jõgi, ulila rand ,

Loe edasi

Elva jõe kaldale, Mosina veski silla lähedusse, ligipääsuga vesi õuealalt. ,

Loe edasi

Mändajala rand 2 ,

Loe edasi

Haage järv ,

Loe edasi

Alajõe paisjärv ,

Loe edasi

Saadjärv (Kukulinna) ,

Loe edasi

Kambja järv ,

Loe edasi

Kolkja rand ,

Loe edasi

Peipsi järv, Piirissaare ,

Loe edasi

Ahja jõe äärde, Lääniste külaplatsi paadi- ja ujumissildade juurde ,

Loe edasi

Keeri järv ,

Loe edasi

Voika küla rand ,

Loe edasi

Luunja rand ,

Loe edasi

Karijärv ,

Loe edasi

Lääniste külas, vana jõesoodis, maanteesilla juures olev ujumiskoht ,

Loe edasi

Rahinge järv ,

Loe edasi

Kavastu rand ,

Loe edasi

Tõravere avalikud tiigid ,

Loe edasi

Elva Paisjärv ,

Loe edasi

Tõravere ,

Loe edasi

Emajõgi, Karlova rand ,

Loe edasi

Ropka järv ,

Loe edasi

Ojaääre paisjärv ,

Loe edasi

Verevi ,

Loe edasi

Varnja rand ,

Loe edasi

Külitse paisjärv ,

Loe edasi

Rahinge paisjärv ,

Loe edasi

Vedu paisjärv ,

Loe edasi

Linaküla rand ,

Loe edasi

Kabina karjäär ,

Loe edasi

Palalinna järv ,

Loe edasi

Kallaste rand ,

Loe edasi

Mändajala rand (Laiaselja oja) ,

Loe edasi

Mändajala rand 3 ,

Loe edasi

Emajõe vabaujula ,

Loe edasi

Paatsalu Lääne sadama rannaala ,

Loe edasi

Liivi laht, Patisilla rand ,

Loe edasi

Vahase saar, Tõugu sääre tipp ,

Loe edasi

Pulgaoja paisjärv / Elva paisjärv ,

Loe edasi

Vormsi vald - Borrby ,

Loe edasi

Vormsi vald - Sviby ,

Loe edasi

Limo ujumiskoht ,

Loe edasi

Abruka sadama kohvik "Võta aeg maha" ,

Loe edasi

Pärnu jõgi Kose maaüksus Tori vald ,

Loe edasi

Kailuka rand ,

Loe edasi

Rälby küla rand ,

Loe edasi

Tõhela järve puhkeküla rand ,

Loe edasi

Palivere bassukas (tehase karjäär) ida kallas ,

Loe edasi

Suur välibassein 8X4,5 m ,

Loe edasi

Osmussaare Lõunna sadam ,

Loe edasi

Muhu vald Võlla küla rand ,

Loe edasi

Pärnu jõgi, ujumiskoht Vihtra lähedal Vändra vallas ,

Loe edasi

Kõrtsu talu väikesadam ,

Loe edasi

Väike väin, Ranna karjamaa ,

Loe edasi

Reiu Jōgi ,

Loe edasi

Pivarootsi küla, Liivi laht ,

Loe edasi

Vana-Lauka talu ujumistiik ,

Loe edasi

Mangu rand ,

Loe edasi

Saari tiik Pikavere küla Koonga vald ,

Loe edasi

Oisu ,

Loe edasi

Kungla sadamasse, Kõiguste lahe äärde ,

Loe edasi

Nina rand, Suure-Rootsi küla, Pihtla vald, Saaremaa ,

Loe edasi

Diby küla rand ,

Loe edasi

Suursadama kalakai juurde ,

Loe edasi

Paope rand ,

Loe edasi

Valgevälja karjäär ,

Loe edasi

Kootsaare rand ,

Loe edasi

Tarbja järve rand, Paide vald, Järvamaa ,

Loe edasi

Mudaste lautrikoht ,

Loe edasi

Soometsa küla tiik ,

Loe edasi

Salme alevik, Salme jõe kallasrada ranna ja jõesadama vahel ,

Loe edasi

Kuusnõmme laht Juurinina ujumiskoht ,

Loe edasi

Väinameri Muhu vald Oosaare rand ,

Loe edasi

Läänemeri, Tuhkana rand, Tuhkana lauter ,

Loe edasi

Nurka talu tiik ,

Loe edasi

Viluvere tiigile ,

Loe edasi

Uulu muulile ,

Loe edasi

Paatsalu sadama rannaala ,

Loe edasi

Audru (Kirbu) jõe suue ,

Loe edasi

Pärnu jõe äärde, Pärnu Jahtklubi territooriumile ,

Loe edasi

Leisi Tomba karjäär ,

Loe edasi

Kalana sadamahoone juurde ,

Loe edasi

Abruka sadama muulipealne ujumis sild ,

Loe edasi

Kalana väikese paadisilla juurde ,

Loe edasi

Lavassaare küla ujumiskoht ,

Loe edasi

Niidu küla Are mõisapargi kõrval asuv vana kruusaauk ,

Loe edasi

Pärnu jõgi- vallamaja aas ,

Loe edasi

Leisi Tomba karjäär ,

Loe edasi

Saaremaa kinnistul asuv karjäär, Lemmetsa külas Audru vallas ,

Loe edasi

Pärnu jõgi, Sindi Kalmistu ujumiskoht ,

Loe edasi

Pärnu jõgi, Tori Põhikooli juures ,

Loe edasi

Salme vald, Läätsa rand ,

Loe edasi

Vormsi vald - Rumpo ,

Loe edasi

Laukataguse tiik, Lau küla, Kehtna vald, Raplamaa ,

Loe edasi

Saastna sadam, Matsalu laht ,

Loe edasi

Saastna sadam, Matsalu laht ,

Loe edasi

Lepaaugu järve ujumiskoht ,

Loe edasi

Leisi jõgi, Oja Kämpingu supluskoht ,

Loe edasi

Peraküla RMK telkimisala mererand ,

Loe edasi

Kärdla Hausma rand ,

Loe edasi

Turja sadam ,

Loe edasi

Estonia järv, Saunaküla, Kehtna vald, Raplamaa ,

Loe edasi

Väinameri , Puise supelrand ,

Loe edasi

Sillaotsa järv ,

Loe edasi

Keibu lahe ääres nn Metsakonna rand ,

Loe edasi

Pädaste küla rand ,

Loe edasi

Alesti järv ,

Loe edasi

Rätsepa küla Tori vald, olemasoleva ujumistiigi kaldale. ,

Loe edasi

Puise kalasadam ,

Loe edasi

Saarjõgi ,

Loe edasi

Sauga sadam, paadilaenutus ja slipp ,

Loe edasi

Sääremäe puhkekoht ,

Loe edasi

Mändajala rand 1 ,

Loe edasi

Sindi väliujula ,

Loe edasi

Ramsi poolsaare tipp ,

Loe edasi

Tarbja tehisjärv, Tarbja ujumiskoht ,

Loe edasi

Alesti järv ,

Loe edasi

Lääneemaa Rõude kahuta ujumiskoht ,

Loe edasi

Alu karjäär ujumiskoht ,

Loe edasi

Mustjala vald Panga küla Seebilõuka ,

Loe edasi

Pärnu jõgi, Pulliküla ujumiskoht ,

Loe edasi

Matsi ujumisrand ,

Loe edasi

Ujumiskoha rajamine Tamme külla, Vigala jõele Kabala mõisa taha ,

Loe edasi

Simisalu, Jägala jõgi ,

Loe edasi

Norrby rand, Vormsi vald. ,

Loe edasi

Seljaküla külas Külakurvi tiik ,

Loe edasi

Pirgu puhkeala järvesilm ,

Loe edasi

Ruhve puhkekoht ,

Loe edasi

Kesselaiu abajasse ,

Loe edasi

Tootsi bassein ,

Loe edasi

Majaka juurde ,

Loe edasi

Raeküla rand, Pärnu laht ,

Loe edasi

Prandi allikajärve äärde paadisilla juurde ,

Loe edasi

Pärnu jõe ääres asuv ujumiskoht Sindi Sõpruse pargis ,

Loe edasi

Väinjärve, Ervita silla poolsele alale ,

Loe edasi

Karala küla, Roopa rand ,

Loe edasi

Pidula Veskitiik ,

Loe edasi

Ermistu järv, Ermistu puhkeküla ,

Loe edasi

Lõpemeri, Paenase rand ,

Loe edasi

Männamaa järv ,

Loe edasi

Laomäe paadisadam ,

Loe edasi

Rame laht, Vanaluubi puhkeala ,

Loe edasi

Lääne- Saare vald, Kotlandi küla, Pihla rand ,

Loe edasi

Käru jõe kaldale Võidula mõisa parki ,

Loe edasi

Reiu jõgi, Metsaääre küla ,

Loe edasi

Küdema laht Salu rand ,

Loe edasi

Koovi rand, endine paadisadam lautri, ,

Loe edasi

Palivere bassukas (tehase karjäär) lääne kallas ,

Loe edasi

Liivi laht Kavaru sadam ,

Loe edasi

Tagalaht, Undva rand ,

Loe edasi

Vango ujumistiik ,

Loe edasi

Kaunispe sadam ,

Loe edasi

Keemu sadam, Matsalu laht ,

Loe edasi

Pitsalu Tiik, Pitsalu küla ,

Loe edasi

Kõnnujärv ,

Loe edasi

kusagile Pärnu Sadamasse ,

Loe edasi

Kuunsi ujumiskoht ,

Loe edasi

Topu Puhkemaja rand ,

Loe edasi

Atla sadam ,

Loe edasi

Naissaare sadam ,

Loe edasi

Otilõuka rand ,

Loe edasi

Valgerand ,

Loe edasi

Sõru sadama ujumiskoht ,

Loe edasi

Valgejõe, Pohlale ,

Loe edasi

keila jõgi, ingliste küla beach ,

Loe edasi

Österby sadam ,

Loe edasi

Suur Katel ,

Loe edasi

Vigala jõe Vana-Vigala mõisa ujumiskoht ,

Loe edasi

uus rehe talu maa-alale ,

Loe edasi

Jaagupi sadam ,

Loe edasi

Rohuneeme väikesadam ,

Loe edasi

Prähnu rand ,

Loe edasi

Turba Kooli tiik ,

Loe edasi

Atla küla, Atla rand ,

Loe edasi

Kernu paisjärve kaldale ,

Loe edasi

Hara laht ,

Loe edasi

Lalli ujumisrand ,

Loe edasi

Kõrnumäe karjäär ,

Loe edasi

Audevälja Külapargi tiik ,

Loe edasi

Kuusalu mere-teemalisele mänguväljakule ,

Loe edasi

Kabli rand ,

Loe edasi

Sipa ujumiskoht, Kasari jõgi ,

Loe edasi

Lavi järv ,

Loe edasi

Varbla rand ,

Loe edasi

Kräti rand ,

Loe edasi

Hara laht, Tammistu küla, Naskali rand ,

Loe edasi

Andineeme rand ,

Loe edasi

Mäebe mererand, väike sadam ,

Loe edasi

Reiu jõgi, Reiumaa Motelli paadisild ja ujumiskoht ,

Loe edasi

Odakivi laht ,

Loe edasi

Maardu jarv Jarveär ,

Loe edasi

Suurpea muulil ,

Loe edasi

Kernu paisjärve kaldale ,

Loe edasi

Randever rannala Niinepuu tee ja Kaevuaia tee merepoolsesse otsa. ,

Loe edasi

Eru laht, Kasispea rand ,

Loe edasi

Pirita jõgi. Külma park ,

Loe edasi

Vasalemma endised liiva-ja kruusakarjäär ,

Loe edasi

Küla keskel asuva tiigi kaldale. ,

Loe edasi

Tapurla sadam ,

Loe edasi

Härma küla mõisapargis asetsevate ohtlike tiikide juurde. ,

Loe edasi

Pedaspea rand ,

Loe edasi

Keila jõgi Kuku k. Lonni ,

Loe edasi

Viimsi vabaõhumuuseum ,

Loe edasi

Keri saarele ,

Loe edasi

Kernu paisjärve kaldale ,

Loe edasi

Kurna küla, Kurna mõisa pargi tiigid ,

Loe edasi

Tilgu sadama muulile ,

Loe edasi

Jägala jõgi, looduslik supluskoht ,

Loe edasi

Metsamõisa tiigi kaldale ,

Loe edasi

Kelnase sadamakai ,

Loe edasi

Koppelmaa ujumis- ja rannapark ,

Loe edasi

Keila jõgi, Valingu küla ,

Loe edasi

Jägala jõgi, Tammiku sild. ,

Loe edasi

Loksa rand Loksa linna piires ,

Loe edasi

Lohusalu põhjarand ,

Loe edasi

Suurupi Kivi tee randa ,

Loe edasi

Raasiku vald, Mallavere küla, Kimaküla soo ujumiskoht ,

Loe edasi

Pusku viik Pusku ujumiskoht ,

Loe edasi

Hara laht Külaplatsi juurde randa ,

Loe edasi

Pirita jõgi, Otiveski ujumiskoht ,

Loe edasi

Jägala jõgi, Palmapõhja laagriplats ,

Loe edasi

Kloogarand ,

Loe edasi

Vasalemma endised liiva-ja kruusakarjäär ,

Loe edasi

Audevälja Kruusa karjäär ,

Loe edasi

Jausa laht Reigi saar ,

Loe edasi

Tuhala jõgi Tuhala külas ,

Loe edasi

Hara laht Liivarand ,

Loe edasi

Kolga laht, Pudisoo küla rand ,

Loe edasi

Pakri tuletorni hoov ,

Loe edasi

Valgejõe äärde, Lihuniidule ,

Loe edasi

Mändjala Surfiklubi rand ,

Loe edasi

Valgemetsa küla, Ahja jõgi, raudteesillaalune ujumiskoht/piknikuplats, ,

Loe edasi

Laastu talu tiik ,

Loe edasi

Pähkneeme supluskoht ,

Loe edasi

Sooda järve põhjakallas ,

Loe edasi

Paunküla veehoidla, Kiigemäe ujumiskoht ,

Loe edasi

Kakumäe laht ,

Loe edasi

Keila jõe kaldal olev ujumiskoht Metsavahi teel, Metsanurme-Üksnurme matkarajal (endise Pulga vesiveski asukohas) ,

Loe edasi

Soome laht, Saviranna küla, Kivimäe ujumiskoht ,

Loe edasi

Imutaja rand, Hara laht ,

Loe edasi

Kernu vald, Allika küla, Allika tiigi ujumiskoht ,

Loe edasi

Patikale Pirita jõe äärde, Kuremäe tee 20 ,

Loe edasi

Tapurla liivarand ,

Loe edasi

Pirita jõe, Kiviaia tee piirkonnas, Tallinna Botaanikaaia juures, kahel pool jõge, rippsilla juures ,

Loe edasi

Valdeku järv, Männiku Wakepark ,

Loe edasi

Kakumäe laht ,

Loe edasi

Joaveski küla (Joaveski paisjärv), Loobu jõgi ,

Loe edasi

Jõelähtme jõgi, Aruaru küla ,

Loe edasi

Vintse küla rand ,

Loe edasi

Pirita jõgi, Potuka ujumiskoht ,

Loe edasi

Nissi tiik ,

Loe edasi

Liivalahe rand ,

Loe edasi

Kolga laht Salmistu rand Salmistu sadama juurde ,

Loe edasi

Illuka Kooli 3. klassi nurmenukutalgud 13. mai 2019, Ida-Virumaa

Kuna meie kodukandis ja selle lähiümbruses kasvab ja õitseb kevadel rohkesti nurmenukke, siis ei olnud kahtlustki, et 3.klass osaleb üle-eestilisel kodanikuteaduse algatusel “Eesti otsib nurmenukke”, mida korraldavad Eestimaa Looduse Fond, Tartu Ülikool ja Teeme Ära talgupäev. Otsustasime korraldada oma klassi nurmenukutalgud, mille eesmärk on kaardistada nurmenukke ning määrata nende õite tüüp.
Loe edasi

Metsa talu talgud Muhumaal 4. mai 2019, Saaremaa

Nägin talguid, millist enne pole Muhumaal olnud. Ikka selsamal 4. mail, mil tuhanded Teeme ära talgulised üle Eestimaa korda lõid, puhtust tegid ja kohti kenamaks said. Talgupäeval pandi Muhumaal Hellamaa külas Metsa talu vanale elumajale uus katus.
Loe edasi

Seiklejate Vennaskonna talgud Õhne jõel 11. mai 2019, Valgamaa

Ma käisin kanuutamas "Teeme ära!" raames. Seiklejate Vennaskond organeeris ürituse Õhne jõel, kus me kanuutasime ja korjasime prügi. Kokku tuli umbes 30 inimest, keda Eesti ilm ei heidutanud ega koristamine jahmatanud.
Loe edasi

Käsmu küla talgud 4. mai 2019, Lääne-Virumaa

Käsmu küla talgus toimusid 4.mail. Korrastamist ootasid mitu objekti: kabelimägi, muul, rahvamaja ja selle ümbrus, aga ka mõisapark ja meremuuseumi ümbrus.
Loe edasi

Konguta Kooli lasteaia talgud 4. mai 2019, Tartumaa

Konguta Kooli lasteaed on ka varem korraldanud talguid, kuid siis keskendusime lasteaia õueala puhastamisele - nüüd kutsusime kampa emad-isad ning uuendasime koostöös õueala atraktsioone.
Loe edasi

Seiklejate Vennaskonna talgud Õhne jõel 11. mai 2019, Valgamaa

Osalesin Seiklejate Vennaskonna "Teeme ära!" kanuumatkal, mis toimus 11. mail Õhne jõel Tõrva lähistel. Juba hommikul aknast välja vaadates oli selge, et ilmataat meid ei soosi - taevas oli sombune ning sealt langes sahmakate kaupa vihma kaela. 
Loe edasi

Aruheina Lasteaia talgud 7. mai 2019, Harjumaa

Aruheina lasteaias toimusid talgud teist korda, kuid seekord registreerisime end Teeme ära talguveebis. Juba nädal varem hoidsid kõik asjaosalised pöidlaid pihus ning pilku ilmakaardil.
Loe edasi

Kogukonnaseltsimaja KONN talgud  5. mai 2019, Järvamaa

Teeme Ära 2019 talgupäev Türil kogukonnaseltsi majas Konnas sai 5. mail tehtud hästi planeeritult - päike paistis ja inimesed olid vahvad, tööd olid läbi mõeldud. Kokku külastas sel päeval Konna ligi 40 inimest. Talgupäev oli ühtlasi ka Konna infopäev.
Loe edasi

Padise Rahvamaja talgud 4. mai 2019, Harjumaa

Padise Rahvamaja katusest aastatega sisse sadanud vihmavesi on hävitanud hoone I ja II korruse lagesid ja seinu.   Hoogtöö korras #teemeära2019 lihvisid, pahteldasid tublisti ja värvisid talgulised Rahvamaja värvikahjustustega I korruse seinu ja lagesid.
Loe edasi

Lubja, Vastla ja Niine tänava talgud 4. mai 2019, Pärnumaa

Koristasime Pärnu linna Lubja, Vastla ja Niine tänava piirkonda. Kahjuks oli prügi palju ja jagus koristamiseks 4 ja pool tundi. Prügivedajatel läks aga äravedamiseks kokku korraliku tööpäeva jagu aega. Kui kõik tunnid kokku lugeda, siis tubli 8 tunnine tööpäev!
Loe edasi

Torma kiriku talgud 4. mai 2019, Jõgevamaa

4. mail toimusid Jõgevamaal talgud EELK Torma Maarja koguduses. Talgutest osavõtjaid oli 24, neist 9 Vanamõisa külast, kus asub ka Torma kirik. Kaks perekonda tulid koos lastega. Talgutele tuldi rõõmuga, et korrastada oma kogukonna kiriku ja pastoraadi ümbrust ja ühtlasi teha midagi Jumalariigi töö heaks.
Loe edasi

Pärnaõue talgud 4. mai 2019, Harjumaa

Minu esimesed ise korraldatud talgud olid ka esimesed meie kodupiirkonnas. See äge pealehakkamine ja meeskonnavaimsus oli vinge. See on põhjus, miks tahan ka järgmine aasta korraldada.
Loe edasi

Reinukese talu talgud 4. mai 2019, Põlvamaa

Reinukese talu eestvõtmisel ehitati sel aastal tublide talguliste poolt kolmele talule postkastialus, millele kinnitati Omniva kollane 3-kohaline postkast. Alus sai värvitud koduvalla Kanepi kihelkonna toonidesse.
Loe edasi

Lasteaed MARI talgud 4.mai 2019, Jõgevamaa

4. mai 2019 üle-riigilise Teeme ära! talgupäeva raames olid talgud ka Põltsamaal, Lasteaia MARI õuel. Et kevad-suvi-sügisesel hooajal saaksid lapsed õuesolekut võimalikult rõõmsalt ja turvaliselt nautida, siis tegime lasteaia õuealal korrastustöid: vedasime liiva, kindlustasime mänguatraktsioonide turvaaluseid, värvisime õueinventari, lisaks saeti ja tassiti oksi, koristati keldrit, valati ka üks vajalik trepiaste.
Loe edasi

Teeme Ära talgupäev Prantsusmaal 6. aprill 2019

6.aprillil 2019 sai juba viiendat aastat teoks Teeme Ära! talgupäev Prantsusmaal Guermantes'is. Kolm viimast aastat oleme talgud ka Teeme Ära! kodulehel registreerinud.Idee tekkis Eesti eeskujul sellest, et saaks oma koduümbrus puhtamaks. Meie töö on päris hästi vilja kandnud, sest iga aastaga on meie kogutud prügikogused vähenenud.
Loe edasi

Metsamaa talbus: Tiemend Ää 2018 5. mai 2018, Pärnumaa

Meretaguse talgupäeva korraldamine on alati omamoodi ettevõtmine. Sest ilmaolud ei määra mitte ainult talgutöid, vaid ka talguliste arvu. Kuna saarel toimus samal päeval ka Kihnu Räimeretk, mis paneb kohalikud hoopis omamoodi rakesses ja meelitab saarele juhslikult sattunud maiustama, olime tänulikud iga abikäe eest, kes pärimustalu õuele kasvõi hetkeks appi jõudis. Ja neid abikäsi jagus. 
Loe edasi

Värviline Anna 5. mai 2018, Järvamaa

Meie tegime küla talgud, sest rahvas vajab koos tegutsemist, no ja tööd ju jätkub. Anna külamureks oli, et teadete tahvlid on mädanenud ja olematud, mänguväljak vana ja lagunenud.
Loe edasi

"Mitte ainult plikadele!" - sõrve riides pabernukkude joonistamise talgud Saaremaal 22. aprill 2018, Saaremaa

Sõrulastel tuli seekord mõte, et hakkaks õige meisterdama. Ja mitte lihtsalt niisama, vaid sedasi, et sellest pärast ikka kasu kah oleks, oleks tore ja saaks midagi juurde kah õppida. Ja nii korraldaski meie selts (Sörvemaa Pärimuse Selts) pabernukkude meisterdamise talgud.
Loe edasi

Töö ja laul koos Saaremaal 5. mai 2018, Saaremaa

10 kord neid Teeme Ära talguid peetud. Ikka sama asi,et kas saame plaanitu tehtud ja kes kindlasti kohale tuleb. Ütlesin endale:" Ära muretse!" Aga uni ei taha tulla. Plats sai puhtaks, tuulemurtud männioksad, kõrbenud kadakad lõkkeplatsile Jaani ootama tassitud.  
Loe edasi

Kurista ja Kaera külade talgupäev Ämbumäel 5. mai 2018, Jõgevamaa

Oli imeline päev. Lõuna paiku tuli päikegi meid oma soojusega paitama. Kõik planeeritud tööd said tehtud: võsa lõikamine, okste korjamine, lehtede riisumine, prahi põletamine.
Loe edasi

KÜ Kaseke heakorratalgud 5. mai 2018, Lääne-Virumaa

Liivaküla kortermajas korraldasime Teeme ärat teist korda. Esimesel korral 2016 aastal oli sodi samuti palju ning sellel aastak tundus nagu poleks kunagi sodi ära viidud.
Loe edasi

Kevadtalgud Kuusikul 5. mai 2018, Raplamaa

Eestimaa "külmapoolusel" Ralamaa Kuusiku kandis oli laupäeval töine ja meeleolukas talgupäev. Lisaks tavapärasele risu ja lehtede riisumisele saime ühiselt tehtud uued pingid koolibussi ja autolavka peatuspaika. Nüüd saavad vanad ja noored oodates või ka muidu aleviku keskel kokku saades tuttuutel palgipinkidel jalgu kõlgutada ja jutte vesta.
Loe edasi

Loode talu korrastus- ja kaunistustööd  5. mai 2018, Raplamaa

Seitsmendad Miina ja Juhan Pihtjõe järeltulijate kolme põlvkonna Teeme Ära! talgud Loode talus said tehtud kahekümne kahe- ja ühe neljajalgse osaleja koostöös. Talu õue ehib nüüdsest Juuru kihelkonna värvides välikäimla eeskoda, mis paistab kui maamärk ka umbes saja meetri kaugusele maanteele.
Loe edasi

Altja küla talgud 5. mai 2018, Lääne-Virumaa

Sel aastal on meil eriline lugu. Aastaid on meie küla talgutel osalenud enamus külarahvast. Koristame küla teeäärsed, võrgukuuride ümbruse, rannaääre ja kiigeplatsi.
Loe edasi

Värvime ka Nõuni kihelkonnavärvidesse! 5. mai 2018, Valgamaa

Seekord siis jälle Äratehtud! Tore tava koos kevade tulekuga üheskoos küla koristada on meil juba enne „Teeme ära!” talgute tulekut. Aga kui koos, siis üheskoos on veel vahvam.
Loe edasi

Rakke külaseltsi talgud 5. mai 2018, Tartumaa

Meie talgud olid sel aastal väga suurejoonelised ja tegusad. Rahvast oli oodatust palju rohkem ja lapsi oli ka seekord rekord arv.
Loe edasi

Ohukotsu Pargimaja postkastitalgud 5. mai 2018, Raplamaa

Meie talgulugu algas väga vanadest postkastidest, mis vajasid vahetamist.
Loe edasi

Käooja talgud 5. mai 2018, Harjumaa

Lugu lihtne: Kihelkonna värvide teemast kuulsin ca veebruaris ja kohe tekkis mõte kasutada neid postkastide varjualuse/hoidíku tegemisel.
Loe edasi

Loo aleviku talgud 5. mai 2018, Harjumaa

Talguluuletus Loe edasi

Talgud Käsmu Meremuuseumis 5. mai 2018, Lääne-Virumaa

ÄRA TEGIME! 05.05.2018 kell 10-14:00 kokku 22 osalejat. Tänu sulle muuseumisõbrast Käsmukas, sinu abiga tegime suure töö ära.
Loe edasi

Saku 100 aasta metsa korrastustalgud 5. mai 2018, Harjumaa

Saku 100 aasta metsa heakorrastustalgugutel vedasime eelmisel aastal istutatud noortele puudele multši, koristasime ümbrust ja paigaldasime puude juurde sildid puude nimedega.
Loe edasi

"Teeme ära!" Guermantes'is, Prantsusmaal 31. märts 2018

Kogunesime kell 9h30 pagariäri juures, kus valisime grupijuhid, jagasime kindad ja erinevat värvi kilekotid erineva prahi korjamiseks. Moodustasime 4 gruppi, et kogu Guermantes koristatud saaks.
Loe edasi

Palivere ENKN talgud 29. aprill, 6. ja 9.mai 2017, Läänemaa

Alustasime juba 29.aprillil ja kuna ilma vingerpussid viisid meid sisetöödele, jätkasinme talgutega 6.mail ja finiš oli 9.mail.
Loe edasi

AITÄH talgud Nõunis 7. mai 2017, Valgamaa

Aasta oli 1996 aprill... Nõuni kandi naised-noorikud asutasid naisseltsi ning meie esimesks suuremaks ettevõtmiseks saigi koos pere nuing külarahvaga jüripäeva tähistamine- koristasime külakeskust, korraldasime vahva teatevõistluse- nii see üks traditsioonidest alguse saigi. Aastaid hiljem liitus meiega "Teeme ära!" või siis liitusime meie.
Loe edasi

Salutaguse küla talgud 6. mai 2017, Raplamaa

Meie Salutaguse küla 5 talgud! Täna teeme noortele metsa rattaraja ja koristame nagu ikka oma küla metsaalused prügist puhtaks!
Loe edasi

Ungru tammede ümbruse koristamine ja korrastamine 6. mai 2017, Läänemaa

Otsutasime teha Ungru tammede juures koristustalgud, tegu on Haapsalu-Rohuküla tee äärde jäävate hiiglaslike tammedega, mis on looduskaitse all tähistusega "Ungru tammed" - tegu on nimelt kunagise Ungern-Sternbergide maavaldusel ja Ungru mõisa maadel oleva looduskaitseobjekti puhastamisega.
Loe edasi

Ungru tammede ümbruse koristamine ja korrastamine 6. mai 2017, Läänemaa

Otsutasime teha Ungru tammede juures koristustalgud, tegu on Haapsalu-Rohuküla tee äärde jäävate hiiglaslike tammedega, mis on looduskaitse all tähistusega "Ungru tammed" - tegu on nimelt kunagise Ungern-Sternbergide maavaldusel ja Ungru mõisa maadel oleva looduskaitseobjekti puhastamisega.
Loe edasi

Rukkilille talgud Keilas 6. mai 2017, Harjumaa

Üle mitme aja korraldas Keila Rukkilille Lasteaed oma talgud. Olime ametlikult registreeritud ja ootasime optimistlikult kuni 100 inimest koos lastega.
Loe edasi

Saarde 100 Tamme Salu 6. mai 2017, Pärnumaa

Eesti Vabariik 100 raames algatatud projekt Saarde 100 Tamme Salu toimib koostöös Saarde valla ja Kilingi-Nõmme Gümnaasiumiga. Koostööd korraldavad Saarde valla keskkonnaspetsialist Eesi Kolla ja kooli direktor Erli Aasamets.
Loe edasi

Viru-Jaagupi talgud 6.mai 2017, Lääne-Virumaa

Talgud toimusin Vinni Vallas, Viru-Jaagupi alevikus. Kamp noori kogunesid 06.05 kella 11-ks Viru-Jaagupi vana koolimaja ette.
Loe edasi

Tuulikuaia talgud 6. mai 2017, Saaremaa

Teine päev pärast talguid kena tagasi vaadata. Ei ennem tea, et kas saame plaanituga ühele poole.
Loe edasi

Kärla kiriku ja pastoraadi suurpuhastus mai 2017, Saaremaa

Kirik lõhnab seestpoolt jälle värskelt. Pingid pikad ja mahub ehk 500, aga kena ka päris üksi Jumalal ligi olla ja tähele panna maailma Looja märke. Tolm lappide sees ja ämblikevõrgud kadunud.
Loe edasi

Kopli küla talgud 6. mai 2017, Harjumaa

Oma ümbrus koristamine ei peakski käima ainult korra aastas vaid pidevalt.
Loe edasi

Vara mänguväljaku talgud 6. mai 2017, Tartumaa

Minu talgud algasid juba 3. mail kui läksin veel paari inimesega kive värvima kui olime lõpetanud olin ma tulemusega väga rahul. 6. mail olid päris talgud ja need hakkasid prügi korjamisega ja see pani mind imestama kui palju prügi võis olla.
Loe edasi

Laiavainu talu talgud 6. mai 2017, Harjumaa

Laiavainu talgutel tulevad appi lapsed ja sugulased, et ära teha toid, mida üksi ei suuda. Loe edasi

Tartu Koduta Loomade Varjupaiga talgud 7. mai 2016, Tartumaa

Käisin talgutel Tartu Koduta Loomade Varjupaigas, et aidata loomi ja inimesi, kes nendega iga päev tegelevad. Minu esimeseks ülesandeks oli pesta aknaid.
Loe edasi

Suure-Jaani lasteaed Sipsik õueala talgud 7. mai 2016, Viljandimaa

Loe edasi

Kurkse sadama talgud 7. mai 2016, Harjumaa

Meie talgud toimusid Kurkse sadamas, kuhu kogunes paarkümmend omakandi inimest ja üheskoos sai puhastatud sadamat ja sadamaümbrust. Need olid meie kolmandad talgud.
Loe edasi

Lehetu talgud 30. aprill ja 7. mai 2016, Harjumaa

Aprillikuu viimasel päeval kogunesime kõik külakeskusesse suurpuhastustöid tegema. Kuna ilm oli sellel päeval hea, oli ka rahvast palju.
Loe edasi

Vao küla talgud 7. mai 2016, Lääne-Virumaa

Paplipuude ja võsa vahele olid inimesed oma üleliigset maist vara vedanud ja külapoisid kättesaadavatest materjalidest onni ehitanud. Päeva põhiliseks objektiks kujunes selle mitteametliku prügimäe koristamine eesmärgiga luua sinna varjuline puhkenurk.
Loe edasi

Sõru kevadtalgud 7. mai 2016, Hiiumaa

Traditsiooniliselt sai prügist koristatud rannaäär Liivalauka ujumisrannast kuni Sõru sadamani (paar kilomeetrit), lisaks Sõru sadama ja Merekeskuse ümbrus ning Sõru muuseumi ümbrus.
Loe edasi

Sõmera küla talgud 7. mai 2016, Saaremaa

Noored võrkpallimängijad haarasid mestsasae ja tuulemurtud mänd oli tükeldatud, oksad lõkkeplatsile Jaanipäeva ootama viidud. Talgulisi oli juba 25. Mehed tegid ilusa katuse hoiuruumile,lapsed kogusid metsa alt oksad, rehitsesid palliplatsi, rohisid liivakasti.
Loe edasi

Oravamäe veeohutustalgud 7. mai 2016, Võrumaa

Teeme ära 2016 raames otsustasime kasutada võimalust rajada järve kaldale veeohutuse stend ja riputada üles päästerõngas. Seda viimast loodame eksponeerida kui dekoratsiooni ja teeme omalt poolt kõik, et päästerõngast kunagi ei peaks kasutama.
Loe edasi

Laoküla talgud 7. mai 2016, Harjumaa

Rahvas tuli kokku, niitsime muru, kaevasime tuleplatsi ümber kraavi, täitsime kividega, mehed meisterdasid pinke.
Loe edasi

Viimsi aleviku talgud 7. mai 2016, Harjumaa

Need olid minu esimesed talgud. Kogemus oli positiivne ja väärivad kindlasti kordamist.
Loe edasi

Väätsa valla talgud 7. mai 2016, Järvamaa

Väätsa vallas leidis ema oma poja rahakoti, mis oli kadunud eelmisel aastal. Pude 10 euri ja sendid olid kõik alles
Loe edasi

Roosi tänav 83 angaar ja selle ümbrus 1. mai 2016, Tartumaa

Arvame, et unustuse hõlma vajunud Roosi tänava angaar on oma põneva atmosfääri ning erilise akustikaga igati väärt uut hingamist.
Loe edasi

Veeohutuse- ja koristustalgud Raeküla rannaniidul 1. mai 2016, Pärnumaa

Talgud algasid matkaga, mille käigus koristasime ka matkarajalt prügi. Jõudsime randa, kus hakkasime rajama veeohutusstendi.
Loe edasi

Suur väin, Virtsu vanalinna sadama ujumiskoht ,

Loe edasi

Viljandi vald.Saarepeedi küla, Saarepeedi karjäär ,

Loe edasi

Päidla Mõisajärve ujumisrand ,

Loe edasi

Mustjõe ujumiskoht ,

Loe edasi

Viljandi järv, Huntaugu ujumiskoht ,

Loe edasi

Avijõgi, Venevere paisjärve ääres asuv ujumiskoht ,

Loe edasi

Lämmijärv, Räpina rand (Peräsoonõntsa) ,

Loe edasi

Hino järv, Vetevana turismitalu ujumiskoht ,

Loe edasi

Kiidjärve küla, Kiidjärve ujumiskoht. ,

Loe edasi

Ahja aleviku Ülemine järv ,

Loe edasi

Vihtla järve rand (Kokõmäe küla) ,

Loe edasi

Tammispää oja suudmes, Peipsi järve ääres, Tammispää lautrikoht. ,

Loe edasi

Elva jõe Peedu ujumiskoht ,

Loe edasi

Võrtsjärv, Vaibla ja Ulge vaheline rannaala ,

Loe edasi

Tipina Veehoidla (Võhma rabajärv) ,

Loe edasi

Nedsaja külatiik ,

Loe edasi

Kolepi Mustjärv ( Tsianaha järv) ,

Loe edasi

Vasula Veepark ,

Loe edasi

Altja rand, Soome laht ,

Loe edasi

Hino külaplats ,

Loe edasi

aarniku veski tiik ,

Loe edasi

Palalinna järv ,

Loe edasi

Luhamaa Külaplatsil asuva veekogu juurde ,

Loe edasi

Valgjärve rand (Rõuge) ,

Loe edasi

Kõrveküla rand 2 ,

Loe edasi

Valdeku karjäär ,

Loe edasi

Vasula järv ,

Loe edasi

Leevijõe paisjärved;Veskijärv; ,

Loe edasi

Mehikoorma sadam ,

Loe edasi

Vagula järv, Järvere küla ,

Loe edasi

Väikjärve rand (Kurgjärve) ,

Loe edasi

Keila jõgi, Maidla suvilad, Jõe ujumiskoht ,

Loe edasi

Mikumardi seikluspargi tiik ,

Loe edasi

Umbjärv ,

Loe edasi

Kahrila järve puhkekoht ,

Loe edasi

Vedu paisjärv / veehoidla ,

Loe edasi

Võhandu jõgi, Võõpsu rand ,

Loe edasi

Saadjärve Jahtklubi Puhkekeskus ,

Loe edasi

Halliste tehisjärve ujumiskoht ning paadisild. Vana-Kariste külas Halliste jõe Kullisilla ujumiskoht ,

Loe edasi

Kõpu paisjärv (Viljandi mnt poolne kallas). ,

Loe edasi

Vagula järve kaldale, Roosisaare küla ujumiskohta ,

Loe edasi

Viljandi vald Karula järv ,

Loe edasi

Kõrveküla paisjärv ,

Loe edasi

Kukulinna rand ,

Loe edasi

Õisu järv ,

Loe edasi

Võisiku paisjärv ,

Loe edasi

Viljandi linn Paala järv(2) ,

Loe edasi

Tääksi paisjärve avalik rand ,

Loe edasi

Kõpu jõgi ,

Loe edasi

Männa tehisjärv ,

Loe edasi

Kildu järve kaldale ,

Loe edasi

Kuremaa Allika paadisild ,

Loe edasi

Küla keskel asetseva tiigi kaldale ,

Loe edasi

kalijärve ujumiskohale ,

Loe edasi

rabasaare karjäär ,

Loe edasi

Venevere puhkeküla ujumiskoht ,

Loe edasi

Mere äärde ,

Loe edasi

Peipsi järv, Remniku ,

Loe edasi

Pirita ranna ja jõeäärne nurk, Pirita Surfiklubi. ,

Loe edasi

Holstre järv ,

Loe edasi

Raudna tehisjärv ,

Loe edasi

Vainupea rand , Ülejõe ,

Loe edasi

Vohnja mõisa paisjärve äärde ,

Loe edasi

Toila sadam / rand ,

Loe edasi

Ahimäe karjäär ,

Loe edasi

Paala järve ujumiskoht ,

Loe edasi

Paluküla järv ,

Loe edasi

Veisjärve ujumiskoht ,

Loe edasi

Pariisi puhkeküla-laager välibassein ,

Loe edasi

Sinialliku järv ,

Loe edasi

Avijõgi, Kingu ujumiskoht ,

Loe edasi

Sultsi küla, kergliiklustee vahetus läheduses asuv veekogu. ,

Loe edasi

Vahakulmu paisjärv ,

Loe edasi

Soe paisjärv ,

Loe edasi

Letipea rand ,

Loe edasi

Kutsiku järv, Tuhalaane ujumiskoht ,

Loe edasi

Mäiste järv ,

Loe edasi

Vaivina küla, Toila vald Ida-Virumaa, Soome lahe rand Künnapõhja oja juures ,

Loe edasi

Suislepa ujumiskoht Õhne jõel ,

Loe edasi

Mustoja ujumiskoht ,

Loe edasi

Ülde küla Kibaku tiik ,

Loe edasi

Avijõe ujumiskoht ,

Loe edasi

Kulgu sadam ,

Loe edasi

Ujumistiik Linnumäe Loodustalus ,

Loe edasi

Viitna järve ujumiskoht ,

Loe edasi

Avijõgi, Vadi puhkeala ujumiskoht ,

Loe edasi

Salla küla tehistiik ,

Loe edasi

Kunda supelrand meri ,

Loe edasi

Selja järv ,

Loe edasi

Kalijärve ,

Loe edasi

Kalvi rand ,

Loe edasi

Läänemeri, Käsmu laht, Võsu rand ,

Loe edasi

Sillamäe rand ,

Loe edasi

Narva-Joesuu ranna ,

Loe edasi

Kunda jõgi, Lammasmäe ( kolm erinevat kohta) ,

Loe edasi

Neeruti Järved ,

Loe edasi

Läänemeri, Mahu rand ,

Loe edasi

Narva karjäär ,

Loe edasi

Valgejõe saar ,

Loe edasi

Äntu Valgjärv ,

Loe edasi

Peipsi järv,Alajõe vald Karjamaa küla rand ,

Loe edasi

Narva-Jõgi, Joaoru rand ,

Loe edasi

Rannu tiigi äärde ,

Loe edasi

Rannapungerja rand ,

Loe edasi

Narva-Joesuu ranna ,

Loe edasi

Kuru rand ,

Loe edasi

Sõtke paisjärv ,

Loe edasi

Äntu tehisjärv ,

Loe edasi

Tudu järve ujumissilla juurde kaldale, RMK metsaonni juurde. ,

Loe edasi

Нарва, водная база по адресу Йые 3 ,

Loe edasi

Lohusuu alevik, Avijõe kallas ,

Loe edasi

Auküla tiigid ,

Loe edasi

Vergi sadama rand ,

Loe edasi

Valgejõe äärde, Moe keskus ,

Loe edasi

Pedassaare küla, Männikuotsa kinnistu ,

Loe edasi

Mitmeotstarbeline veehoidla Kõrtsialuse küla ,

Loe edasi

Äntu tehisjärv ,

Loe edasi

Peipsi järv,Lohusuu,Lagedi tee ,

Loe edasi

Vainupea Suureliiva rand ,

Loe edasi

Purtsi aleviku tehisjärv, Kiriku järv ja Puka alevi järv ,

Loe edasi

Lutsu veskijärv ,

Loe edasi

Mällo järv ,

Loe edasi

Toolse küla rand ,

Loe edasi

Porkuni järv, Kaieallika ujumiskoht ,

Loe edasi

rannal jõe suudme juures, Narova jõe kaldal: linnakail Suur-Lootsi 4 ja laste mänguväljakul Kalda tänaval. ,

Loe edasi

Miti karjäär ,

Loe edasi

Taagepera paisjärv ,

Loe edasi

Kõlli järv ,

Loe edasi

Kääriku järv ,

Loe edasi

Pudisoo jõgi ,

Loe edasi

Rutja rand ,

Loe edasi

Moldova rand ,

Loe edasi

Sae küla Laane talu Voore oja ujumiskoht ,

Loe edasi

Kolga-Aabla rand ,Kolga laht ,

Loe edasi

Väikese Emajõe äärde ,

Loe edasi

Rannapungerja jõgi, Tudulinna vald ,

Loe edasi

Naissaar, Lõuna sadam ,

Loe edasi

Kura rand, Kolga laht ,

Loe edasi

Väike-Pärna puhkemaja lähedal asuv tiik ,

Loe edasi

Toila sadama- ja rannaalale ,

Loe edasi

Ohepalu rekreatsiooniala ujumistiik ,

Loe edasi

Purde järv ,

Loe edasi

Taagepera paisjärv, Taagepera puhkekoht ,

Loe edasi

Nakatu turismitalu supluskoht ,

Loe edasi

Pedeli jõe, I paisjärve juurde ,

Loe edasi

Sofi talu tiik ,

Loe edasi

Sangaste Restu järve (Nämi karjäär) ujumiskoha juurde ,

Loe edasi

Une-Mati tiik ,

Loe edasi

Karula vald, Tollari järv ,

Loe edasi

Puka alevi ujumiskoht ,

Loe edasi

Pedeli jõe teine paisjärv ,

Loe edasi

Kuritse järv, Kuritse supluskoht ,

Loe edasi

Tündre järv, RMK laagriplats ,

Loe edasi

Pedeli supluskoht ,

Loe edasi

mustjõgi, mäeotsa puhketalu ,

Loe edasi

Hellenurme paisjärv, Hellenurme puhkeala ujumiskoht ,

Loe edasi

Kisejärv ,

Loe edasi

Ähijärv (Alakonnu lõkkekoht) ,

Loe edasi

Õrsava järv ,

Loe edasi

Hellenurme paisjärv, Allika puhkeala ujumiskoht ,

Loe edasi

Pulli järv (Laululava supluskoht) ,

Loe edasi

Väike-Emajõgi, Pikasilla puhkeala ,

Loe edasi

Tsolgo Pikkjärv ,

Loe edasi

Lasa järv, RMK laagriplats ,

Loe edasi

Kanariku järv Parksepas, lasterand ,

Loe edasi

Pulli järv (RMK metsamaja) ,

Loe edasi

Võhandu jõgi, Rahumäe pargi ujula ,

Loe edasi

Tamula järv ,

Loe edasi

Pihkva järv (Lüübnitsa laht) ,

Loe edasi

Ähijärv (Veski lõkkekoht) ,

Loe edasi

Pikajärve rand, avalik ujumiskoht ,

Loe edasi

Värska laht (Lobotka küla supluskoht) ,

Loe edasi

Tamula järve Roosisaare poolne kallas, Kuninga turismitalu ujumiskoht ,

Loe edasi

Pihkva järv (Laossina laht) ,

Loe edasi

Solda järv ,

Loe edasi

Lahojärv ,

Loe edasi

Kubija järv ,

Loe edasi

Kõvera järv ,

Loe edasi

Plaani Külajärv, Tammimäe talu rannake ,

Loe edasi

Valgjärve, Kose 6 kuuride juurde, Võru vald ,

Loe edasi

Leevijõe paisjärved Veskijärv ,

Loe edasi

Erastvere järv ,

Loe edasi

Palamuse alevik, Amme jõe äärde ,

Loe edasi

Käpa külla, Võhandu jõe kallas ,

Loe edasi

Orava järv ,

Loe edasi

Pajusi ujumiskoht ,

Loe edasi

Peipsi järv, Omedu küla rand ,

Loe edasi

Saadjärv Kaldarand ,

Loe edasi

Elva linn purde 22 olev veekogu ,

Loe edasi

Kõpu tiigi rand (Aidu järv) ,

Loe edasi

Omedu jõgi (Omedu silla juures, paatide sisselaskmis koht). ,

Loe edasi

Kuremaa järv, Udu talu ,

Loe edasi

Suur Linajärv, Linajärve ujumiskoht ,

Loe edasi

Pala valla keskus, ökopaisjärv ,

Loe edasi

Korterelamute vahel olev tiik,mis on sügav ja ka tuletõrtje veevõtu koht lähedalasuvatele elamutele. ,

Loe edasi

Roosisaare küla, Vagula rand ,

Loe edasi

Saesaare paisjärv, Maarja Küla ujumiskoht ,

Loe edasi

Kuremaa järv, Kuremaa surfiranna poolsaar ja paadisadama kanali suue, Kuremaa Järve tänav 2 ees ja järve vahel oleva muruväljaku äärde ,

Loe edasi

Pangodi järv Unipiha kooli ujumiskoht ,

Loe edasi

Kääpa jõgi ,

Loe edasi

Vaiatu järv ,

Loe edasi

Pedja jõgi, Jõeääre, Jõgeva linn ,

Loe edasi

Pangodi järv, meierei ,

Loe edasi

Kurepalu paisjärv, Järvekalda väikekoht ,

Loe edasi

Pangodi järv,Palumäe rand ,

Loe edasi

Varimõisa Puhkemajad ,Kasemaja rand(tegemist on tiigiga) ,

Loe edasi

Saadjärv. Saadjärve Jahtklubi kai ,

Loe edasi

Äksi Kaldarand ,

Loe edasi

Pangodi järv, pikksaare rand ,

Loe edasi

Külitse paisjärv ,

Loe edasi

Suure-Kambja paisjärv ,

Loe edasi

Tartumaal, Mäksa vallas Kaagvere külas asuva ujumiskoha kaldale ,

Loe edasi

Emajõgi/ Sugametsa ujumiskoht. ,

Loe edasi

Emajõgi vabaujula ,

Loe edasi

Küti järv, Küti rand ,

Loe edasi

Emajõgi linnaujula ,

Loe edasi

Suure-Kambja järv ,

Loe edasi

Peipsi järv, Kallaste puhkeala ,

Loe edasi

Selgjärv, Järvselja Meeksi vald, Tartumaa ,

Loe edasi

Võrtsjärv , Trepimäe ,

Loe edasi

Valguta polder Rõngu jõgi-Võrtsjärv ,

Loe edasi

Saadjärv, Tartu Kalevi Jahtklubi baas ,

Loe edasi

Laeva paisjärv ja Laeva paisjärve ujumiskoht ,

Loe edasi

Lämmijärve randa Mehikoormas ,

Loe edasi

Kõrveküla järv ,

Loe edasi

Kuningvere järv ,

Loe edasi

elva jõgi, ulila rand ,

Loe edasi

Elva jõe kaldale, Mosina veski silla lähedusse, ligipääsuga vesi õuealalt. ,

Loe edasi

Mändajala rand 2 ,

Loe edasi

Haage järv ,

Loe edasi

Alajõe paisjärv ,

Loe edasi

Saadjärv (Kukulinna) ,

Loe edasi

Kambja järv ,

Loe edasi

Kolkja rand ,

Loe edasi

Peipsi järv, Piirissaare ,

Loe edasi

Ahja jõe äärde, Lääniste külaplatsi paadi- ja ujumissildade juurde ,

Loe edasi

Keeri järv ,

Loe edasi

Voika küla rand ,

Loe edasi

Luunja rand ,

Loe edasi

Karijärv ,

Loe edasi

Lääniste külas, vana jõesoodis, maanteesilla juures olev ujumiskoht ,

Loe edasi

Rahinge järv ,

Loe edasi

Kavastu rand ,

Loe edasi

Tõravere avalikud tiigid ,

Loe edasi

Elva Paisjärv ,

Loe edasi

Tõravere ,

Loe edasi

Emajõgi, Karlova rand ,

Loe edasi

Ropka järv ,

Loe edasi

Ojaääre paisjärv ,

Loe edasi

Verevi ,

Loe edasi

Varnja rand ,

Loe edasi

Külitse paisjärv ,

Loe edasi

Rahinge paisjärv ,

Loe edasi

Vedu paisjärv ,

Loe edasi

Linaküla rand ,

Loe edasi

Kabina karjäär ,

Loe edasi

Palalinna järv ,

Loe edasi

Kallaste rand ,

Loe edasi

Mändajala rand (Laiaselja oja) ,

Loe edasi

Mändajala rand 3 ,

Loe edasi

Emajõe vabaujula ,

Loe edasi

Paatsalu Lääne sadama rannaala ,

Loe edasi

Liivi laht, Patisilla rand ,

Loe edasi

Vahase saar, Tõugu sääre tipp ,

Loe edasi

Pulgaoja paisjärv / Elva paisjärv ,

Loe edasi

Vormsi vald - Borrby ,

Loe edasi

Vormsi vald - Sviby ,

Loe edasi

Limo ujumiskoht ,

Loe edasi

Abruka sadama kohvik "Võta aeg maha" ,

Loe edasi

Pärnu jõgi Kose maaüksus Tori vald ,

Loe edasi

Kailuka rand ,

Loe edasi

Rälby küla rand ,

Loe edasi

Tõhela järve puhkeküla rand ,

Loe edasi

Palivere bassukas (tehase karjäär) ida kallas ,

Loe edasi

Suur välibassein 8X4,5 m ,

Loe edasi

Osmussaare Lõunna sadam ,

Loe edasi

Muhu vald Võlla küla rand ,

Loe edasi

Pärnu jõgi, ujumiskoht Vihtra lähedal Vändra vallas ,

Loe edasi

Kõrtsu talu väikesadam ,

Loe edasi

Väike väin, Ranna karjamaa ,

Loe edasi

Reiu Jōgi ,

Loe edasi

Pivarootsi küla, Liivi laht ,

Loe edasi

Vana-Lauka talu ujumistiik ,

Loe edasi

Mangu rand ,

Loe edasi

Saari tiik Pikavere küla Koonga vald ,

Loe edasi

Oisu ,

Loe edasi

Kungla sadamasse, Kõiguste lahe äärde ,

Loe edasi

Nina rand, Suure-Rootsi küla, Pihtla vald, Saaremaa ,

Loe edasi

Diby küla rand ,

Loe edasi

Suursadama kalakai juurde ,

Loe edasi

Paope rand ,

Loe edasi

Valgevälja karjäär ,

Loe edasi

Kootsaare rand ,

Loe edasi

Tarbja järve rand, Paide vald, Järvamaa ,

Loe edasi

Mudaste lautrikoht ,

Loe edasi

Soometsa küla tiik ,

Loe edasi

Salme alevik, Salme jõe kallasrada ranna ja jõesadama vahel ,

Loe edasi

Kuusnõmme laht Juurinina ujumiskoht ,

Loe edasi

Väinameri Muhu vald Oosaare rand ,

Loe edasi

Läänemeri, Tuhkana rand, Tuhkana lauter ,

Loe edasi

Nurka talu tiik ,

Loe edasi

Viluvere tiigile ,

Loe edasi

Uulu muulile ,

Loe edasi

Paatsalu sadama rannaala ,

Loe edasi

Audru (Kirbu) jõe suue ,

Loe edasi

Pärnu jõe äärde, Pärnu Jahtklubi territooriumile ,

Loe edasi

Leisi Tomba karjäär ,

Loe edasi

Kalana sadamahoone juurde ,

Loe edasi

Abruka sadama muulipealne ujumis sild ,

Loe edasi

Kalana väikese paadisilla juurde ,

Loe edasi

Lavassaare küla ujumiskoht ,

Loe edasi

Niidu küla Are mõisapargi kõrval asuv vana kruusaauk ,

Loe edasi

Pärnu jõgi- vallamaja aas ,

Loe edasi

Leisi Tomba karjäär ,

Loe edasi

Saaremaa kinnistul asuv karjäär, Lemmetsa külas Audru vallas ,

Loe edasi

Pärnu jõgi, Sindi Kalmistu ujumiskoht ,

Loe edasi

Pärnu jõgi, Tori Põhikooli juures ,

Loe edasi

Salme vald, Läätsa rand ,

Loe edasi

Vormsi vald - Rumpo ,

Loe edasi

Laukataguse tiik, Lau küla, Kehtna vald, Raplamaa ,

Loe edasi

Saastna sadam, Matsalu laht ,

Loe edasi

Saastna sadam, Matsalu laht ,

Loe edasi

Lepaaugu järve ujumiskoht ,

Loe edasi

Leisi jõgi, Oja Kämpingu supluskoht ,

Loe edasi

Peraküla RMK telkimisala mererand ,

Loe edasi

Kärdla Hausma rand ,

Loe edasi

Turja sadam ,

Loe edasi

Estonia järv, Saunaküla, Kehtna vald, Raplamaa ,

Loe edasi

Väinameri , Puise supelrand ,

Loe edasi

Sillaotsa järv ,

Loe edasi

Keibu lahe ääres nn Metsakonna rand ,

Loe edasi

Pädaste küla rand ,

Loe edasi

Alesti järv ,

Loe edasi

Rätsepa küla Tori vald, olemasoleva ujumistiigi kaldale. ,

Loe edasi

Puise kalasadam ,

Loe edasi

Saarjõgi ,

Loe edasi

Sauga sadam, paadilaenutus ja slipp ,

Loe edasi

Sääremäe puhkekoht ,

Loe edasi

Mändajala rand 1 ,

Loe edasi

Sindi väliujula ,

Loe edasi

Ramsi poolsaare tipp ,

Loe edasi

Tarbja tehisjärv, Tarbja ujumiskoht ,

Loe edasi

Alesti järv ,

Loe edasi

Lääneemaa Rõude kahuta ujumiskoht ,

Loe edasi

Alu karjäär ujumiskoht ,

Loe edasi

Mustjala vald Panga küla Seebilõuka ,

Loe edasi

Pärnu jõgi, Pulliküla ujumiskoht ,

Loe edasi

Matsi ujumisrand ,

Loe edasi

Ujumiskoha rajamine Tamme külla, Vigala jõele Kabala mõisa taha ,

Loe edasi

Simisalu, Jägala jõgi ,

Loe edasi

Norrby rand, Vormsi vald. ,

Loe edasi

Seljaküla külas Külakurvi tiik ,

Loe edasi

Pirgu puhkeala järvesilm ,

Loe edasi

Ruhve puhkekoht ,

Loe edasi

Kesselaiu abajasse ,

Loe edasi

Tootsi bassein ,

Loe edasi

Majaka juurde ,

Loe edasi

Raeküla rand, Pärnu laht ,

Loe edasi

Prandi allikajärve äärde paadisilla juurde ,

Loe edasi

Pärnu jõe ääres asuv ujumiskoht Sindi Sõpruse pargis ,

Loe edasi

Väinjärve, Ervita silla poolsele alale ,

Loe edasi

Karala küla, Roopa rand ,

Loe edasi

Pidula Veskitiik ,

Loe edasi

Ermistu järv, Ermistu puhkeküla ,

Loe edasi

Lõpemeri, Paenase rand ,

Loe edasi

Männamaa järv ,

Loe edasi

Laomäe paadisadam ,

Loe edasi

Rame laht, Vanaluubi puhkeala ,

Loe edasi

Lääne- Saare vald, Kotlandi küla, Pihla rand ,

Loe edasi

Käru jõe kaldale Võidula mõisa parki ,

Loe edasi

Reiu jõgi, Metsaääre küla ,

Loe edasi

Küdema laht Salu rand ,

Loe edasi

Koovi rand, endine paadisadam lautri, ,

Loe edasi

Palivere bassukas (tehase karjäär) lääne kallas ,

Loe edasi

Liivi laht Kavaru sadam ,

Loe edasi

Tagalaht, Undva rand ,

Loe edasi

Vango ujumistiik ,

Loe edasi

Kaunispe sadam ,

Loe edasi

Keemu sadam, Matsalu laht ,

Loe edasi

Pitsalu Tiik, Pitsalu küla ,

Loe edasi

Kõnnujärv ,

Loe edasi

kusagile Pärnu Sadamasse ,

Loe edasi

Kuunsi ujumiskoht ,

Loe edasi

Topu Puhkemaja rand ,

Loe edasi

Atla sadam ,

Loe edasi

Naissaare sadam ,

Loe edasi

Otilõuka rand ,

Loe edasi

Valgerand ,

Loe edasi

Sõru sadama ujumiskoht ,

Loe edasi

Valgejõe, Pohlale ,

Loe edasi

keila jõgi, ingliste küla beach ,

Loe edasi

Österby sadam ,

Loe edasi

Suur Katel ,

Loe edasi

Vigala jõe Vana-Vigala mõisa ujumiskoht ,

Loe edasi

uus rehe talu maa-alale ,

Loe edasi

Jaagupi sadam ,

Loe edasi

Rohuneeme väikesadam ,

Loe edasi

Prähnu rand ,

Loe edasi

Turba Kooli tiik ,

Loe edasi

Atla küla, Atla rand ,

Loe edasi

Kernu paisjärve kaldale ,

Loe edasi

Hara laht ,

Loe edasi

Lalli ujumisrand ,

Loe edasi

Kõrnumäe karjäär ,

Loe edasi

Audevälja Külapargi tiik ,

Loe edasi

Kuusalu mere-teemalisele mänguväljakule ,

Loe edasi

Kabli rand ,

Loe edasi

Sipa ujumiskoht, Kasari jõgi ,

Loe edasi

Lavi järv ,

Loe edasi

Varbla rand ,

Loe edasi

Kräti rand ,

Loe edasi

Hara laht, Tammistu küla, Naskali rand ,

Loe edasi

Andineeme rand ,

Loe edasi

Mäebe mererand, väike sadam ,

Loe edasi

Reiu jõgi, Reiumaa Motelli paadisild ja ujumiskoht ,

Loe edasi

Odakivi laht ,

Loe edasi

Maardu jarv Jarveär ,

Loe edasi

Suurpea muulil ,

Loe edasi

Kernu paisjärve kaldale ,

Loe edasi

Randever rannala Niinepuu tee ja Kaevuaia tee merepoolsesse otsa. ,

Loe edasi

Eru laht, Kasispea rand ,

Loe edasi

Pirita jõgi. Külma park ,

Loe edasi

Vasalemma endised liiva-ja kruusakarjäär ,

Loe edasi

Küla keskel asuva tiigi kaldale. ,

Loe edasi

Tapurla sadam ,

Loe edasi

Härma küla mõisapargis asetsevate ohtlike tiikide juurde. ,

Loe edasi

Pedaspea rand ,

Loe edasi

Keila jõgi Kuku k. Lonni ,

Loe edasi

Viimsi vabaõhumuuseum ,

Loe edasi

Keri saarele ,

Loe edasi

Kernu paisjärve kaldale ,

Loe edasi

Kurna küla, Kurna mõisa pargi tiigid ,

Loe edasi

Tilgu sadama muulile ,

Loe edasi

Jägala jõgi, looduslik supluskoht ,

Loe edasi

Metsamõisa tiigi kaldale ,

Loe edasi

Kelnase sadamakai ,

Loe edasi

Koppelmaa ujumis- ja rannapark ,

Loe edasi

Keila jõgi, Valingu küla ,

Loe edasi

Jägala jõgi, Tammiku sild. ,

Loe edasi

Loksa rand Loksa linna piires ,

Loe edasi

Lohusalu põhjarand ,

Loe edasi

Suurupi Kivi tee randa ,

Loe edasi

Raasiku vald, Mallavere küla, Kimaküla soo ujumiskoht ,

Loe edasi

Pusku viik Pusku ujumiskoht ,

Loe edasi

Hara laht Külaplatsi juurde randa ,

Loe edasi

Pirita jõgi, Otiveski ujumiskoht ,

Loe edasi

Jägala jõgi, Palmapõhja laagriplats ,

Loe edasi

Kloogarand ,

Loe edasi

Vasalemma endised liiva-ja kruusakarjäär ,

Loe edasi

Audevälja Kruusa karjäär ,

Loe edasi

Jausa laht Reigi saar ,

Loe edasi

Tuhala jõgi Tuhala külas ,

Loe edasi

Hara laht Liivarand ,

Loe edasi

Kolga laht, Pudisoo küla rand ,

Loe edasi

Pakri tuletorni hoov ,

Loe edasi

Valgejõe äärde, Lihuniidule ,

Loe edasi

Mändjala Surfiklubi rand ,

Loe edasi

Valgemetsa küla, Ahja jõgi, raudteesillaalune ujumiskoht/piknikuplats, ,

Loe edasi

Laastu talu tiik ,

Loe edasi

Pähkneeme supluskoht ,

Loe edasi

Sooda järve põhjakallas ,

Loe edasi

Paunküla veehoidla, Kiigemäe ujumiskoht ,

Loe edasi

Kakumäe laht ,

Loe edasi

Keila jõe kaldal olev ujumiskoht Metsavahi teel, Metsanurme-Üksnurme matkarajal (endise Pulga vesiveski asukohas) ,

Loe edasi

Soome laht, Saviranna küla, Kivimäe ujumiskoht ,

Loe edasi

Imutaja rand, Hara laht ,

Loe edasi

Kernu vald, Allika küla, Allika tiigi ujumiskoht ,

Loe edasi

Patikale Pirita jõe äärde, Kuremäe tee 20 ,

Loe edasi

Tapurla liivarand ,

Loe edasi

Pirita jõe, Kiviaia tee piirkonnas, Tallinna Botaanikaaia juures, kahel pool jõge, rippsilla juures ,

Loe edasi

Valdeku järv, Männiku Wakepark ,

Loe edasi

Kakumäe laht ,

Loe edasi

Joaveski küla (Joaveski paisjärv), Loobu jõgi ,

Loe edasi

Jõelähtme jõgi, Aruaru küla ,

Loe edasi

Vintse küla rand ,

Loe edasi

Pirita jõgi, Potuka ujumiskoht ,

Loe edasi

Nissi tiik ,

Loe edasi

Liivalahe rand ,

Loe edasi

Kolga laht Salmistu rand Salmistu sadama juurde ,

Loe edasi

Metsamaa talbus: Tiemend Ää 2018 5. mai 2018, Pärnumaa

Meretaguse talgupäeva korraldamine on alati omamoodi ettevõtmine. Sest ilmaolud ei määra mitte ainult talgutöid, vaid ka talguliste arvu. Kuna saarel toimus samal päeval ka Kihnu Räimeretk, mis paneb kohalikud hoopis omamoodi rakesses ja meelitab saarele juhslikult sattunud maiustama, olime tänulikud iga abikäe eest, kes pärimustalu õuele kasvõi hetkeks appi jõudis. Ja neid abikäsi jagus. 
Loe edasi

Värviline Anna 5. mai 2018, Järvamaa

Meie tegime küla talgud, sest rahvas vajab koos tegutsemist, no ja tööd ju jätkub. Anna külamureks oli, et teadete tahvlid on mädanenud ja olematud, mänguväljak vana ja lagunenud.
Loe edasi

"Mitte ainult plikadele!" - sõrve riides pabernukkude joonistamise talgud Saaremaal 22. aprill 2018, Saaremaa

Sõrulastel tuli seekord mõte, et hakkaks õige meisterdama. Ja mitte lihtsalt niisama, vaid sedasi, et sellest pärast ikka kasu kah oleks, oleks tore ja saaks midagi juurde kah õppida. Ja nii korraldaski meie selts (Sörvemaa Pärimuse Selts) pabernukkude meisterdamise talgud.
Loe edasi

Töö ja laul koos Saaremaal 5. mai 2018, Saaremaa

10 kord neid Teeme Ära talguid peetud. Ikka sama asi,et kas saame plaanitu tehtud ja kes kindlasti kohale tuleb. Ütlesin endale:" Ära muretse!" Aga uni ei taha tulla. Plats sai puhtaks, tuulemurtud männioksad, kõrbenud kadakad lõkkeplatsile Jaani ootama tassitud.  
Loe edasi

Kurista ja Kaera külade talgupäev Ämbumäel 5. mai 2018, Jõgevamaa

Oli imeline päev. Lõuna paiku tuli päikegi meid oma soojusega paitama. Kõik planeeritud tööd said tehtud: võsa lõikamine, okste korjamine, lehtede riisumine, prahi põletamine.
Loe edasi

KÜ Kaseke heakorratalgud 5. mai 2018, Lääne-Virumaa

Liivaküla kortermajas korraldasime Teeme ärat teist korda. Esimesel korral 2016 aastal oli sodi samuti palju ning sellel aastak tundus nagu poleks kunagi sodi ära viidud.
Loe edasi

Kevadtalgud Kuusikul 5. mai 2018, Raplamaa

Eestimaa "külmapoolusel" Ralamaa Kuusiku kandis oli laupäeval töine ja meeleolukas talgupäev. Lisaks tavapärasele risu ja lehtede riisumisele saime ühiselt tehtud uued pingid koolibussi ja autolavka peatuspaika. Nüüd saavad vanad ja noored oodates või ka muidu aleviku keskel kokku saades tuttuutel palgipinkidel jalgu kõlgutada ja jutte vesta.
Loe edasi

Loode talu korrastus- ja kaunistustööd  5. mai 2018, Raplamaa

Seitsmendad Miina ja Juhan Pihtjõe järeltulijate kolme põlvkonna Teeme Ära! talgud Loode talus said tehtud kahekümne kahe- ja ühe neljajalgse osaleja koostöös. Talu õue ehib nüüdsest Juuru kihelkonna värvides välikäimla eeskoda, mis paistab kui maamärk ka umbes saja meetri kaugusele maanteele.
Loe edasi

Altja küla talgud 5. mai 2018, Lääne-Virumaa

Sel aastal on meil eriline lugu. Aastaid on meie küla talgutel osalenud enamus külarahvast. Koristame küla teeäärsed, võrgukuuride ümbruse, rannaääre ja kiigeplatsi.
Loe edasi

Värvime ka Nõuni kihelkonnavärvidesse! 5. mai 2018, Valgamaa

Seekord siis jälle Äratehtud! Tore tava koos kevade tulekuga üheskoos küla koristada on meil juba enne „Teeme ära!” talgute tulekut. Aga kui koos, siis üheskoos on veel vahvam.
Loe edasi

Rakke külaseltsi talgud 5. mai 2018, Tartumaa

Meie talgud olid sel aastal väga suurejoonelised ja tegusad. Rahvast oli oodatust palju rohkem ja lapsi oli ka seekord rekord arv.
Loe edasi

Ohukotsu Pargimaja postkastitalgud 5. mai 2018, Raplamaa

Meie talgulugu algas väga vanadest postkastidest, mis vajasid vahetamist.
Loe edasi

Käooja talgud 5. mai 2018, Harjumaa

Lugu lihtne: Kihelkonna värvide teemast kuulsin ca veebruaris ja kohe tekkis mõte kasutada neid postkastide varjualuse/hoidíku tegemisel.
Loe edasi

Loo aleviku talgud 5. mai 2018, Harjumaa

Talguluuletus Loe edasi

Talgud Käsmu Meremuuseumis 5. mai 2018, Lääne-Virumaa

ÄRA TEGIME! 05.05.2018 kell 10-14:00 kokku 22 osalejat. Tänu sulle muuseumisõbrast Käsmukas, sinu abiga tegime suure töö ära.
Loe edasi

Saku 100 aasta metsa korrastustalgud 5. mai 2018, Harjumaa

Saku 100 aasta metsa heakorrastustalgugutel vedasime eelmisel aastal istutatud noortele puudele multši, koristasime ümbrust ja paigaldasime puude juurde sildid puude nimedega.
Loe edasi

"Teeme ära!" Guermantes'is, Prantsusmaal 31. märts 2018

Kogunesime kell 9h30 pagariäri juures, kus valisime grupijuhid, jagasime kindad ja erinevat värvi kilekotid erineva prahi korjamiseks. Moodustasime 4 gruppi, et kogu Guermantes koristatud saaks.
Loe edasi

Praetud räimed marinaadis , Saaremaa

Loe edasi

Vareenikud , Valgamaa

Loe edasi

Napoleoni kook , Lääne-Virumaa

Loe edasi

Juustu-kaerahelbeküpsised , Tartumaa

Loe edasi

Kihelkonnavärviline vokiroog , Läänemaa

Loe edasi

Kaukaasia pilaff Eesti moodi , Läänemaa

Loe edasi

Punajuure pirukas , Raplamaa

Loe edasi

Koorene kanapasta , Tartumaa

Loe edasi

Karulaugu püreesupp , Lääne-Virumaa

Loe edasi

Räimepitsa , Harjumaa

Loe edasi

Lihapallid , Hiiumaa

Loe edasi

Hapupiimapannkoogid , Läänemaa

Loe edasi

Frititud räim , Tartumaa

Loe edasi

Strogonov , Harjumaa

Loe edasi

Marineeritud räimed , Läänemaa

Loe edasi

Jahupallid , Saaremaa

Loe edasi

Lambasadolaga supp värskist kapstist , Võrumaa

Loe edasi

Äkine , Harjumaa

Loe edasi

Tšilli juustukastmes (Emma datsi) , Jõgevamaa

Loe edasi

Haidukisupp , Pärnumaa

Loe edasi

Räimevorm , Tartumaa

Loe edasi

Kaneelirullid , Harjumaa

Loe edasi

Sproti pirukad , Tartumaa

Loe edasi

Šokolaadi muffinid keedukreemiga , Harjumaa

Loe edasi

Oasalat grillvorsti kõrvale , Pärnumaa

Loe edasi

Kamavaht , Lääne-Virumaa

Loe edasi

Talupoja supp , Saaremaa

Loe edasi

Katalanide kartuli omlett , Lääne-Virumaa

Loe edasi

Pikkpoiss munatäidisega , Harjumaa

Loe edasi

Mungoa supp , Harjumaa

Loe edasi

Talgulise tortilla , Harjumaa

Loe edasi

Läätsesupp , Tartumaa

Loe edasi

Visusti kruubipuder , Jõgevamaa

Loe edasi

Hollandi väikesed pannkoogid , Pärnumaa

Loe edasi

Külasupp kurgi ja tomatiga , Ida-Virumaa

Loe edasi

Plov , Saaremaa

Loe edasi

Singi ja ananassi pirukas , Harjumaa

Loe edasi

Kruubisalat , Põlvamaa

Loe edasi

Suitsuräim , Harjumaa

Loe edasi

Kaalisupp (aastast 1911) , Pärnumaa

Loe edasi

Caldo verde ehk roheline supp , Saaremaa

Loe edasi

Tomati-oa supp , Tartumaa

Loe edasi

Sibulaklops seentega , Põlvamaa

Loe edasi

Kodujuustu-singi pirukas , Raplamaa

Loe edasi

Itaalia köögiviljasupp , Saaremaa

Loe edasi

Rohelise sibula pirukas , Tartumaa

Loe edasi

Pizza , Raplamaa

Loe edasi

Dolma , Harjumaa

Loe edasi

Šoti kanasupp porruga , Ida-Virumaa

Loe edasi

Sõir e. kohupiimajuust , Saaremaa

Loe edasi

Rukkiplaat , Saaremaa

Loe edasi

Astelpaju-kamasmuuti marjadega , Pärnumaa

Loe edasi

Vale Cesar , Harjumaa

Loe edasi

Singi-koorepirukas värske salatiga , Läänemaa

Loe edasi

Suuliim , Tartumaa

Loe edasi

Tuunikalasalat , Tartumaa

Loe edasi

Kärutädipuder e. mulgipuder, poolvillane, trambitrall jne , Võrumaa

Loe edasi

Lillkapsas juustukastmes , Raplamaa

Loe edasi

Kartulileib , Läänemaa

Loe edasi

Praetud räimest burgerid , Harjumaa

Loe edasi

Seto suitsusealiha pirukas , Tartumaa

Loe edasi

Kiideva kalasupp , Läänemaa

Loe edasi

Korralik kalasupp , Jõgevamaa

Loe edasi

Praetud silgud , Saaremaa

Loe edasi

Kahe kapsa salat , Tartumaa

Loe edasi

Kadrina sauna vorstipann , Lääne-Virumaa

Loe edasi

Kiluvõileivad , Läänemaa

Loe edasi

Saaremaa pannileib , Saaremaa

Loe edasi

Kamaküpsised valge šokolaadiga , Harjumaa

Loe edasi

Šašlõkk , Harjumaa

Loe edasi

Драники , Ida-Virumaa

Loe edasi

Hapukapsasupp põldubadega , Põlvamaa

Loe edasi

Peedileib , Saaremaa

Loe edasi

Kodune kartulisalat , Ida-Virumaa

Loe edasi

Peedi supp läätsedega , Harjumaa

Loe edasi

Täkumetsa naadimuffin , Ida-Virumaa

Loe edasi

Hernesupp kaalikaga , Harjumaa

Loe edasi

Räimeroog , Pärnumaa

Loe edasi

Suitsusealiha pirukas Setomaa moodi , Ida-Virumaa

Loe edasi

Hapukapsaborš , Raplamaa

Loe edasi

Odrakarask , Jõgevamaa

Loe edasi

Sibulamaa Sibulapirukas ehk maitseid Nina külast , Tartumaa

Loe edasi

Tagurpidi õunakook , Võrumaa

Loe edasi

Tuhlirokk , Saaremaa

Loe edasi

Pikaleeme ajavilja pada , Saaremaa

Loe edasi

Suurmidõga sakõ kardoka , Võrumaa

Loe edasi

Päikseline hapukapsasupp , Järvamaa

Loe edasi

Kamavaht , Raplamaa

Loe edasi

Hernesupp suitsukoodiga , Hiiumaa

Loe edasi

Draniki , Ida-Virumaa

Loe edasi

Kihnu sai , Pärnumaa

Loe edasi

Veise kebab ja koores hautatud šampinjonid , Harjumaa

Loe edasi

Možgini supp , Harjumaa

Loe edasi

Saiapodi , Saaremaa

Loe edasi

Pekipirukas , Jõgevamaa

Loe edasi

Heeringatort , Lääne-Virumaa

Loe edasi

Borš , Harjumaa

Loe edasi

Killatuhlisupp , Saaremaa

Loe edasi

Õllesupp , Saaremaa

Loe edasi

Karask , Raplamaa

Loe edasi

Läti kalasupp munaga , Pärnumaa

Loe edasi

Kruubipuder suitsu seapõsega , Pärnumaa

Loe edasi

Seljanka , Põlvamaa

Loe edasi

Kapsakotletid , Tartumaa

Loe edasi

Ormsö kött soppa , Läänemaa

Loe edasi

Mädarõikakaste , Pärnumaa

Loe edasi

Vanaaja kruubipuder , Pärnumaa

Loe edasi

Porgandiküpsised , Jõgevamaa

Loe edasi

Sima (mõdu) , Harjumaa

Loe edasi

Kilupirukas , Lääne-Virumaa

Loe edasi

Pärmitaigna pirukad seene-liha-riisi täidisega , Lääne-Virumaa

Loe edasi

Kana-klimbisupp talguteks , Viljandimaa

Loe edasi

Hernesupp suitsulihaga , Jõgevamaa

Loe edasi

Seljanka , Lääne-Virumaa

Loe edasi

Kiievi kotletid , Läänemaa

Loe edasi

Kartulipannkoogid , Raplamaa

Loe edasi

Kalakarask , Saaremaa

Loe edasi

Lõkkeseljanka Pleesi moodi , Läänemaa

Loe edasi

Kalasupp Egiptuse moodi , Põlvamaa

Loe edasi

Londoni ingverijook , Raplamaa

Loe edasi

Siidi- ehk segapudru , Saaremaa

Loe edasi

Valge käkk , Saaremaa

Loe edasi

Orsoto , Läänemaa

Loe edasi

Kõrvitsasai , Viljandimaa

Loe edasi

Chili con carne , Läänemaa

Loe edasi

Hernetamp , Saaremaa

Loe edasi

Kihiline rukkileiva magustoit , Raplamaa

Loe edasi

Karask kiluvõiga , Lääne-Virumaa

Loe edasi

Valged pallid Pihtla - Kõnnu küla moodi , Saaremaa

Loe edasi

Pannileib , Saaremaa

Loe edasi

Uhhaa , Harjumaa

Loe edasi

Oa-vorsti hautis , Tartumaa

Loe edasi

Leivataigna pirukas , Ida-Virumaa

Loe edasi

Laastu talu köögivilja triibud , Harjumaa

Loe edasi

Kamatort , Valgamaa

Loe edasi

Kohmakas - odrajahu karask , Järvamaa

Loe edasi

Kõrtsieide kalasupp , Lääne-Virumaa

Loe edasi

Mulgipuder sibula ja soolapeekoniga , Järvamaa

Loe edasi

Hernesupp kosutava küüslaugu leivaga , Tartumaa

Loe edasi

Hapukapsa plaadipirukas , Harjumaa

Loe edasi

Rassolnik , Valgamaa

Loe edasi

Talgusupp Liivimaa roheline , Valgamaa

Loe edasi

Sibulapirukas , Tartumaa

Loe edasi

Lambašašlõkk espresso marinaadis , Valgamaa

Loe edasi

Nõgese-naadi supp Kaalepi moodi , Järvamaa

Loe edasi

Silgusoust , Harjumaa

Loe edasi

Hakk-kotlet Moldova moodi , Harjumaa

Loe edasi

Õunastruudel (Apfelstrudel) , Lääne-Virumaa

Loe edasi

Rannaräimed vabakana munakoore vestis , Pärnumaa

Loe edasi

Karjala pirukad , Raplamaa

Loe edasi

Guljašš Auavälja moodi , Jõgevamaa

Loe edasi

Käkisepik , Hiiumaa

Loe edasi

Järsi veiselihahõrgutis punaveinileotises , Lääne-Virumaa

Loe edasi

Suitsusilgud ning lõkketuhlid või ja koduse lihaleivaga , Läänemaa

Loe edasi

Ungari hakklihakaste , Saaremaa

Loe edasi

Tindikalasupp , Võrumaa

Loe edasi

Petiapurokk , Saaremaa

Loe edasi

Vene talupojasupp , Pärnumaa

Loe edasi

Muhu hapurokk , Saaremaa

Loe edasi

Palivere ENKN talgud 29. aprill, 6. ja 9.mai 2017, Läänemaa

Alustasime juba 29.aprillil ja kuna ilma vingerpussid viisid meid sisetöödele, jätkasinme talgutega 6.mail ja finiš oli 9.mail.
Loe edasi

AITÄH talgud Nõunis 7. mai 2017, Valgamaa

Aasta oli 1996 aprill... Nõuni kandi naised-noorikud asutasid naisseltsi ning meie esimesks suuremaks ettevõtmiseks saigi koos pere nuing külarahvaga jüripäeva tähistamine- koristasime külakeskust, korraldasime vahva teatevõistluse- nii see üks traditsioonidest alguse saigi. Aastaid hiljem liitus meiega "Teeme ära!" või siis liitusime meie.
Loe edasi

Salutaguse küla talgud 6. mai 2017, Raplamaa

Meie Salutaguse küla 5 talgud! Täna teeme noortele metsa rattaraja ja koristame nagu ikka oma küla metsaalused prügist puhtaks!
Loe edasi

Ungru tammede ümbruse koristamine ja korrastamine 6. mai 2017, Läänemaa

Otsutasime teha Ungru tammede juures koristustalgud, tegu on Haapsalu-Rohuküla tee äärde jäävate hiiglaslike tammedega, mis on looduskaitse all tähistusega "Ungru tammed" - tegu on nimelt kunagise Ungern-Sternbergide maavaldusel ja Ungru mõisa maadel oleva looduskaitseobjekti puhastamisega.
Loe edasi

Ungru tammede ümbruse koristamine ja korrastamine 6. mai 2017, Läänemaa

Otsutasime teha Ungru tammede juures koristustalgud, tegu on Haapsalu-Rohuküla tee äärde jäävate hiiglaslike tammedega, mis on looduskaitse all tähistusega "Ungru tammed" - tegu on nimelt kunagise Ungern-Sternbergide maavaldusel ja Ungru mõisa maadel oleva looduskaitseobjekti puhastamisega.
Loe edasi

Rukkilille talgud Keilas 6. mai 2017, Harjumaa

Üle mitme aja korraldas Keila Rukkilille Lasteaed oma talgud. Olime ametlikult registreeritud ja ootasime optimistlikult kuni 100 inimest koos lastega.
Loe edasi

Saarde 100 Tamme Salu 6. mai 2017, Pärnumaa

Eesti Vabariik 100 raames algatatud projekt Saarde 100 Tamme Salu toimib koostöös Saarde valla ja Kilingi-Nõmme Gümnaasiumiga. Koostööd korraldavad Saarde valla keskkonnaspetsialist Eesi Kolla ja kooli direktor Erli Aasamets.
Loe edasi

Viru-Jaagupi talgud 6.mai 2017, Lääne-Virumaa

Talgud toimusin Vinni Vallas, Viru-Jaagupi alevikus. Kamp noori kogunesid 06.05 kella 11-ks Viru-Jaagupi vana koolimaja ette.
Loe edasi

Tuulikuaia talgud 6. mai 2017, Saaremaa

Teine päev pärast talguid kena tagasi vaadata. Ei ennem tea, et kas saame plaanituga ühele poole.
Loe edasi

Kärla kiriku ja pastoraadi suurpuhastus mai 2017, Saaremaa

Kirik lõhnab seestpoolt jälle värskelt. Pingid pikad ja mahub ehk 500, aga kena ka päris üksi Jumalal ligi olla ja tähele panna maailma Looja märke. Tolm lappide sees ja ämblikevõrgud kadunud.
Loe edasi

Kopli küla talgud 6. mai 2017, Harjumaa

Oma ümbrus koristamine ei peakski käima ainult korra aastas vaid pidevalt.
Loe edasi

Vara mänguväljaku talgud 6. mai 2017, Tartumaa

Minu talgud algasid juba 3. mail kui läksin veel paari inimesega kive värvima kui olime lõpetanud olin ma tulemusega väga rahul. 6. mail olid päris talgud ja need hakkasid prügi korjamisega ja see pani mind imestama kui palju prügi võis olla.
Loe edasi

Laiavainu talu talgud 6. mai 2017, Harjumaa

Laiavainu talgutel tulevad appi lapsed ja sugulased, et ära teha toid, mida üksi ei suuda. Loe edasi

Tartu Koduta Loomade Varjupaiga talgud 7. mai 2016, Tartumaa

Käisin talgutel Tartu Koduta Loomade Varjupaigas, et aidata loomi ja inimesi, kes nendega iga päev tegelevad. Minu esimeseks ülesandeks oli pesta aknaid.
Loe edasi

Suure-Jaani lasteaed Sipsik õueala talgud 7. mai 2016, Viljandimaa

Loe edasi

Kurkse sadama talgud 7. mai 2016, Harjumaa

Meie talgud toimusid Kurkse sadamas, kuhu kogunes paarkümmend omakandi inimest ja üheskoos sai puhastatud sadamat ja sadamaümbrust. Need olid meie kolmandad talgud.
Loe edasi

Lehetu talgud 30. aprill ja 7. mai 2016, Harjumaa

Aprillikuu viimasel päeval kogunesime kõik külakeskusesse suurpuhastustöid tegema. Kuna ilm oli sellel päeval hea, oli ka rahvast palju.
Loe edasi

Vao küla talgud 7. mai 2016, Lääne-Virumaa

Paplipuude ja võsa vahele olid inimesed oma üleliigset maist vara vedanud ja külapoisid kättesaadavatest materjalidest onni ehitanud. Päeva põhiliseks objektiks kujunes selle mitteametliku prügimäe koristamine eesmärgiga luua sinna varjuline puhkenurk.
Loe edasi

Sõru kevadtalgud 7. mai 2016, Hiiumaa

Traditsiooniliselt sai prügist koristatud rannaäär Liivalauka ujumisrannast kuni Sõru sadamani (paar kilomeetrit), lisaks Sõru sadama ja Merekeskuse ümbrus ning Sõru muuseumi ümbrus.
Loe edasi

Sõmera küla talgud 7. mai 2016, Saaremaa

Noored võrkpallimängijad haarasid mestsasae ja tuulemurtud mänd oli tükeldatud, oksad lõkkeplatsile Jaanipäeva ootama viidud. Talgulisi oli juba 25. Mehed tegid ilusa katuse hoiuruumile,lapsed kogusid metsa alt oksad, rehitsesid palliplatsi, rohisid liivakasti.
Loe edasi

Oravamäe veeohutustalgud 7. mai 2016, Võrumaa

Teeme ära 2016 raames otsustasime kasutada võimalust rajada järve kaldale veeohutuse stend ja riputada üles päästerõngas. Seda viimast loodame eksponeerida kui dekoratsiooni ja teeme omalt poolt kõik, et päästerõngast kunagi ei peaks kasutama.
Loe edasi

Laoküla talgud 7. mai 2016, Harjumaa

Rahvas tuli kokku, niitsime muru, kaevasime tuleplatsi ümber kraavi, täitsime kividega, mehed meisterdasid pinke.
Loe edasi

Viimsi aleviku talgud 7. mai 2016, Harjumaa

Need olid minu esimesed talgud. Kogemus oli positiivne ja väärivad kindlasti kordamist.
Loe edasi

Väätsa valla talgud 7. mai 2016, Järvamaa

Väätsa vallas leidis ema oma poja rahakoti, mis oli kadunud eelmisel aastal. Pude 10 euri ja sendid olid kõik alles
Loe edasi

Roosi tänav 83 angaar ja selle ümbrus 1. mai 2016, Tartumaa

Arvame, et unustuse hõlma vajunud Roosi tänava angaar on oma põneva atmosfääri ning erilise akustikaga igati väärt uut hingamist.
Loe edasi

Veeohutuse- ja koristustalgud Raeküla rannaniidul 1. mai 2016, Pärnumaa

Talgud algasid matkaga, mille käigus koristasime ka matkarajalt prügi. Jõudsime randa, kus hakkasime rajama veeohutusstendi.
Loe edasi

Suur väin, Virtsu vanalinna sadama ujumiskoht ,

Loe edasi

Viljandi vald.Saarepeedi küla, Saarepeedi karjäär ,

Loe edasi

Päidla Mõisajärve ujumisrand ,

Loe edasi

Mustjõe ujumiskoht ,

Loe edasi

Viljandi järv, Huntaugu ujumiskoht ,

Loe edasi

Avijõgi, Venevere paisjärve ääres asuv ujumiskoht ,

Loe edasi

Lämmijärv, Räpina rand (Peräsoonõntsa) ,

Loe edasi

Hino järv, Vetevana turismitalu ujumiskoht ,

Loe edasi

Kiidjärve küla, Kiidjärve ujumiskoht. ,

Loe edasi

Ahja aleviku Ülemine järv ,

Loe edasi

Vihtla järve rand (Kokõmäe küla) ,

Loe edasi

Tammispää oja suudmes, Peipsi järve ääres, Tammispää lautrikoht. ,

Loe edasi

Elva jõe Peedu ujumiskoht ,

Loe edasi

Võrtsjärv, Vaibla ja Ulge vaheline rannaala ,

Loe edasi

Tipina Veehoidla (Võhma rabajärv) ,

Loe edasi

Nedsaja külatiik ,

Loe edasi

Kolepi Mustjärv ( Tsianaha järv) ,

Loe edasi

Vasula Veepark ,

Loe edasi

Altja rand, Soome laht ,

Loe edasi

Hino külaplats ,

Loe edasi

aarniku veski tiik ,

Loe edasi

Palalinna järv ,

Loe edasi

Luhamaa Külaplatsil asuva veekogu juurde ,

Loe edasi

Valgjärve rand (Rõuge) ,

Loe edasi

Kõrveküla rand 2 ,

Loe edasi

Valdeku karjäär ,

Loe edasi

Vasula järv ,

Loe edasi

Leevijõe paisjärved;Veskijärv; ,

Loe edasi

Mehikoorma sadam ,

Loe edasi

Vagula järv, Järvere küla ,

Loe edasi

Väikjärve rand (Kurgjärve) ,

Loe edasi

Keila jõgi, Maidla suvilad, Jõe ujumiskoht ,

Loe edasi

Mikumardi seikluspargi tiik ,

Loe edasi

Umbjärv ,

Loe edasi

Kahrila järve puhkekoht ,

Loe edasi

Vedu paisjärv / veehoidla ,

Loe edasi

Võhandu jõgi, Võõpsu rand ,

Loe edasi

Saadjärve Jahtklubi Puhkekeskus ,

Loe edasi

Halliste tehisjärve ujumiskoht ning paadisild. Vana-Kariste külas Halliste jõe Kullisilla ujumiskoht ,

Loe edasi

Kõpu paisjärv (Viljandi mnt poolne kallas). ,

Loe edasi

Vagula järve kaldale, Roosisaare küla ujumiskohta ,

Loe edasi

Viljandi vald Karula järv ,

Loe edasi

Kõrveküla paisjärv ,

Loe edasi

Kukulinna rand ,

Loe edasi

Õisu järv ,

Loe edasi

Võisiku paisjärv ,

Loe edasi

Viljandi linn Paala järv(2) ,

Loe edasi

Tääksi paisjärve avalik rand ,

Loe edasi

Kõpu jõgi ,

Loe edasi

Männa tehisjärv ,

Loe edasi

Kildu järve kaldale ,

Loe edasi

Kuremaa Allika paadisild ,

Loe edasi

Küla keskel asetseva tiigi kaldale ,

Loe edasi

kalijärve ujumiskohale ,

Loe edasi

rabasaare karjäär ,

Loe edasi

Venevere puhkeküla ujumiskoht ,

Loe edasi

Mere äärde ,

Loe edasi

Peipsi järv, Remniku ,

Loe edasi

Pirita ranna ja jõeäärne nurk, Pirita Surfiklubi. ,

Loe edasi

Holstre järv ,

Loe edasi

Raudna tehisjärv ,

Loe edasi

Vainupea rand , Ülejõe ,

Loe edasi

Vohnja mõisa paisjärve äärde ,

Loe edasi

Toila sadam / rand ,

Loe edasi

Ahimäe karjäär ,

Loe edasi

Paala järve ujumiskoht ,

Loe edasi

Paluküla järv ,

Loe edasi

Veisjärve ujumiskoht ,

Loe edasi

Pariisi puhkeküla-laager välibassein ,

Loe edasi

Sinialliku järv ,

Loe edasi

Avijõgi, Kingu ujumiskoht ,

Loe edasi

Sultsi küla, kergliiklustee vahetus läheduses asuv veekogu. ,

Loe edasi

Vahakulmu paisjärv ,

Loe edasi

Soe paisjärv ,

Loe edasi

Letipea rand ,

Loe edasi

Kutsiku järv, Tuhalaane ujumiskoht ,

Loe edasi

Mäiste järv ,

Loe edasi

Vaivina küla, Toila vald Ida-Virumaa, Soome lahe rand Künnapõhja oja juures ,

Loe edasi

Suislepa ujumiskoht Õhne jõel ,

Loe edasi

Mustoja ujumiskoht ,

Loe edasi

Ülde küla Kibaku tiik ,

Loe edasi

Avijõe ujumiskoht ,

Loe edasi

Kulgu sadam ,

Loe edasi

Ujumistiik Linnumäe Loodustalus ,

Loe edasi

Viitna järve ujumiskoht ,

Loe edasi

Avijõgi, Vadi puhkeala ujumiskoht ,

Loe edasi

Salla küla tehistiik ,

Loe edasi

Kunda supelrand meri ,

Loe edasi

Selja järv ,

Loe edasi

Kalijärve ,

Loe edasi

Kalvi rand ,

Loe edasi

Läänemeri, Käsmu laht, Võsu rand ,

Loe edasi

Sillamäe rand ,

Loe edasi

Narva-Joesuu ranna ,

Loe edasi

Kunda jõgi, Lammasmäe ( kolm erinevat kohta) ,

Loe edasi

Neeruti Järved ,

Loe edasi

Läänemeri, Mahu rand ,

Loe edasi

Narva karjäär ,

Loe edasi

Valgejõe saar ,

Loe edasi

Äntu Valgjärv ,

Loe edasi

Peipsi järv,Alajõe vald Karjamaa küla rand ,

Loe edasi

Narva-Jõgi, Joaoru rand ,

Loe edasi

Rannu tiigi äärde ,

Loe edasi

Rannapungerja rand ,

Loe edasi

Narva-Joesuu ranna ,

Loe edasi

Kuru rand ,

Loe edasi

Sõtke paisjärv ,

Loe edasi

Äntu tehisjärv ,

Loe edasi

Tudu järve ujumissilla juurde kaldale, RMK metsaonni juurde. ,

Loe edasi

Нарва, водная база по адресу Йые 3 ,

Loe edasi

Lohusuu alevik, Avijõe kallas ,

Loe edasi

Auküla tiigid ,

Loe edasi

Vergi sadama rand ,

Loe edasi

Valgejõe äärde, Moe keskus ,

Loe edasi

Pedassaare küla, Männikuotsa kinnistu ,

Loe edasi

Mitmeotstarbeline veehoidla Kõrtsialuse küla ,

Loe edasi

Äntu tehisjärv ,

Loe edasi

Peipsi järv,Lohusuu,Lagedi tee ,

Loe edasi

Vainupea Suureliiva rand ,

Loe edasi

Purtsi aleviku tehisjärv, Kiriku järv ja Puka alevi järv ,

Loe edasi

Lutsu veskijärv ,

Loe edasi

Mällo järv ,

Loe edasi

Toolse küla rand ,

Loe edasi

Porkuni järv, Kaieallika ujumiskoht ,

Loe edasi

rannal jõe suudme juures, Narova jõe kaldal: linnakail Suur-Lootsi 4 ja laste mänguväljakul Kalda tänaval. ,

Loe edasi

Miti karjäär ,

Loe edasi

Taagepera paisjärv ,

Loe edasi

Kõlli järv ,

Loe edasi

Kääriku järv ,

Loe edasi

Pudisoo jõgi ,

Loe edasi

Rutja rand ,

Loe edasi

Moldova rand ,

Loe edasi

Sae küla Laane talu Voore oja ujumiskoht ,

Loe edasi

Kolga-Aabla rand ,Kolga laht ,

Loe edasi

Väikese Emajõe äärde ,

Loe edasi

Rannapungerja jõgi, Tudulinna vald ,

Loe edasi

Naissaar, Lõuna sadam ,

Loe edasi

Kura rand, Kolga laht ,

Loe edasi

Väike-Pärna puhkemaja lähedal asuv tiik ,

Loe edasi

Toila sadama- ja rannaalale ,

Loe edasi

Ohepalu rekreatsiooniala ujumistiik ,

Loe edasi

Purde järv ,

Loe edasi

Taagepera paisjärv, Taagepera puhkekoht ,

Loe edasi

Nakatu turismitalu supluskoht ,

Loe edasi

Pedeli jõe, I paisjärve juurde ,

Loe edasi

Sofi talu tiik ,

Loe edasi

Sangaste Restu järve (Nämi karjäär) ujumiskoha juurde ,

Loe edasi

Une-Mati tiik ,

Loe edasi

Karula vald, Tollari järv ,

Loe edasi

Puka alevi ujumiskoht ,

Loe edasi

Pedeli jõe teine paisjärv ,

Loe edasi

Kuritse järv, Kuritse supluskoht ,

Loe edasi

Tündre järv, RMK laagriplats ,

Loe edasi

Pedeli supluskoht ,

Loe edasi

mustjõgi, mäeotsa puhketalu ,

Loe edasi

Hellenurme paisjärv, Hellenurme puhkeala ujumiskoht ,

Loe edasi

Kisejärv ,

Loe edasi

Ähijärv (Alakonnu lõkkekoht) ,

Loe edasi

Õrsava järv ,

Loe edasi

Hellenurme paisjärv, Allika puhkeala ujumiskoht ,

Loe edasi

Pulli järv (Laululava supluskoht) ,

Loe edasi

Väike-Emajõgi, Pikasilla puhkeala ,

Loe edasi

Tsolgo Pikkjärv ,

Loe edasi

Lasa järv, RMK laagriplats ,

Loe edasi

Kanariku järv Parksepas, lasterand ,

Loe edasi

Pulli järv (RMK metsamaja) ,

Loe edasi

Võhandu jõgi, Rahumäe pargi ujula ,

Loe edasi

Tamula järv ,

Loe edasi

Pihkva järv (Lüübnitsa laht) ,

Loe edasi

Ähijärv (Veski lõkkekoht) ,

Loe edasi

Pikajärve rand, avalik ujumiskoht ,

Loe edasi

Värska laht (Lobotka küla supluskoht) ,

Loe edasi

Tamula järve Roosisaare poolne kallas, Kuninga turismitalu ujumiskoht ,

Loe edasi

Pihkva järv (Laossina laht) ,

Loe edasi

Solda järv ,

Loe edasi

Lahojärv ,

Loe edasi

Kubija järv ,

Loe edasi

Kõvera järv ,

Loe edasi

Plaani Külajärv, Tammimäe talu rannake ,

Loe edasi

Valgjärve, Kose 6 kuuride juurde, Võru vald ,

Loe edasi

Leevijõe paisjärved Veskijärv ,

Loe edasi

Erastvere järv ,

Loe edasi

Palamuse alevik, Amme jõe äärde ,

Loe edasi

Käpa külla, Võhandu jõe kallas ,

Loe edasi

Orava järv ,

Loe edasi

Pajusi ujumiskoht ,

Loe edasi

Peipsi järv, Omedu küla rand ,

Loe edasi

Saadjärv Kaldarand ,

Loe edasi

Elva linn purde 22 olev veekogu ,

Loe edasi

Kõpu tiigi rand (Aidu järv) ,

Loe edasi

Omedu jõgi (Omedu silla juures, paatide sisselaskmis koht). ,

Loe edasi

Kuremaa järv, Udu talu ,

Loe edasi

Suur Linajärv, Linajärve ujumiskoht ,

Loe edasi

Pala valla keskus, ökopaisjärv ,

Loe edasi

Korterelamute vahel olev tiik,mis on sügav ja ka tuletõrtje veevõtu koht lähedalasuvatele elamutele. ,

Loe edasi

Roosisaare küla, Vagula rand ,

Loe edasi

Saesaare paisjärv, Maarja Küla ujumiskoht ,

Loe edasi

Kuremaa järv, Kuremaa surfiranna poolsaar ja paadisadama kanali suue, Kuremaa Järve tänav 2 ees ja järve vahel oleva muruväljaku äärde ,

Loe edasi

Pangodi järv Unipiha kooli ujumiskoht ,

Loe edasi

Kääpa jõgi ,

Loe edasi

Vaiatu järv ,

Loe edasi

Pedja jõgi, Jõeääre, Jõgeva linn ,

Loe edasi

Pangodi järv, meierei ,

Loe edasi

Kurepalu paisjärv, Järvekalda väikekoht ,

Loe edasi

Pangodi järv,Palumäe rand ,

Loe edasi

Varimõisa Puhkemajad ,Kasemaja rand(tegemist on tiigiga) ,

Loe edasi

Saadjärv. Saadjärve Jahtklubi kai ,

Loe edasi

Äksi Kaldarand ,

Loe edasi

Pangodi järv, pikksaare rand ,

Loe edasi

Külitse paisjärv ,

Loe edasi

Suure-Kambja paisjärv ,

Loe edasi

Tartumaal, Mäksa vallas Kaagvere külas asuva ujumiskoha kaldale ,

Loe edasi

Emajõgi/ Sugametsa ujumiskoht. ,

Loe edasi

Emajõgi vabaujula ,

Loe edasi

Küti järv, Küti rand ,

Loe edasi

Emajõgi linnaujula ,

Loe edasi

Suure-Kambja järv ,

Loe edasi

Peipsi järv, Kallaste puhkeala ,

Loe edasi

Selgjärv, Järvselja Meeksi vald, Tartumaa ,

Loe edasi

Võrtsjärv , Trepimäe ,

Loe edasi

Valguta polder Rõngu jõgi-Võrtsjärv ,

Loe edasi

Saadjärv, Tartu Kalevi Jahtklubi baas ,

Loe edasi

Laeva paisjärv ja Laeva paisjärve ujumiskoht ,

Loe edasi

Lämmijärve randa Mehikoormas ,

Loe edasi

Kõrveküla järv ,

Loe edasi

Kuningvere järv ,

Loe edasi

elva jõgi, ulila rand ,

Loe edasi

Elva jõe kaldale, Mosina veski silla lähedusse, ligipääsuga vesi õuealalt. ,

Loe edasi

Mändajala rand 2 ,

Loe edasi

Haage järv ,

Loe edasi

Alajõe paisjärv ,

Loe edasi

Saadjärv (Kukulinna) ,

Loe edasi

Kambja järv ,

Loe edasi

Kolkja rand ,

Loe edasi

Peipsi järv, Piirissaare ,

Loe edasi

Ahja jõe äärde, Lääniste külaplatsi paadi- ja ujumissildade juurde ,

Loe edasi

Keeri järv ,

Loe edasi

Voika küla rand ,

Loe edasi

Luunja rand ,

Loe edasi

Karijärv ,

Loe edasi

Lääniste külas, vana jõesoodis, maanteesilla juures olev ujumiskoht ,

Loe edasi

Rahinge järv ,

Loe edasi

Kavastu rand ,

Loe edasi

Tõravere avalikud tiigid ,

Loe edasi

Elva Paisjärv ,

Loe edasi

Tõravere ,

Loe edasi

Emajõgi, Karlova rand ,

Loe edasi

Ropka järv ,

Loe edasi

Ojaääre paisjärv ,

Loe edasi

Verevi ,

Loe edasi

Varnja rand ,

Loe edasi

Külitse paisjärv ,

Loe edasi

Rahinge paisjärv ,

Loe edasi

Vedu paisjärv ,

Loe edasi

Linaküla rand ,

Loe edasi

Kabina karjäär ,

Loe edasi

Palalinna järv ,

Loe edasi

Kallaste rand ,

Loe edasi

Mändajala rand (Laiaselja oja) ,

Loe edasi

Mändajala rand 3 ,

Loe edasi

Emajõe vabaujula ,

Loe edasi

Paatsalu Lääne sadama rannaala ,

Loe edasi

Liivi laht, Patisilla rand ,

Loe edasi

Vahase saar, Tõugu sääre tipp ,

Loe edasi

Pulgaoja paisjärv / Elva paisjärv ,

Loe edasi

Vormsi vald - Borrby ,

Loe edasi

Vormsi vald - Sviby ,

Loe edasi

Limo ujumiskoht ,

Loe edasi

Abruka sadama kohvik "Võta aeg maha" ,

Loe edasi

Pärnu jõgi Kose maaüksus Tori vald ,

Loe edasi

Kailuka rand ,

Loe edasi

Rälby küla rand ,

Loe edasi

Tõhela järve puhkeküla rand ,

Loe edasi

Palivere bassukas (tehase karjäär) ida kallas ,

Loe edasi

Suur välibassein 8X4,5 m ,

Loe edasi

Osmussaare Lõunna sadam ,

Loe edasi

Muhu vald Võlla küla rand ,

Loe edasi

Pärnu jõgi, ujumiskoht Vihtra lähedal Vändra vallas ,

Loe edasi

Kõrtsu talu väikesadam ,

Loe edasi

Väike väin, Ranna karjamaa ,

Loe edasi

Reiu Jōgi ,

Loe edasi

Pivarootsi küla, Liivi laht ,

Loe edasi

Vana-Lauka talu ujumistiik ,

Loe edasi

Mangu rand ,

Loe edasi

Saari tiik Pikavere küla Koonga vald ,

Loe edasi

Oisu ,

Loe edasi

Kungla sadamasse, Kõiguste lahe äärde ,

Loe edasi

Nina rand, Suure-Rootsi küla, Pihtla vald, Saaremaa ,

Loe edasi

Diby küla rand ,

Loe edasi

Suursadama kalakai juurde ,

Loe edasi

Paope rand ,

Loe edasi

Valgevälja karjäär ,

Loe edasi

Kootsaare rand ,

Loe edasi

Tarbja järve rand, Paide vald, Järvamaa ,

Loe edasi

Mudaste lautrikoht ,

Loe edasi

Soometsa küla tiik ,

Loe edasi

Salme alevik, Salme jõe kallasrada ranna ja jõesadama vahel ,

Loe edasi

Kuusnõmme laht Juurinina ujumiskoht ,

Loe edasi

Väinameri Muhu vald Oosaare rand ,

Loe edasi

Läänemeri, Tuhkana rand, Tuhkana lauter ,

Loe edasi

Nurka talu tiik ,

Loe edasi

Viluvere tiigile ,

Loe edasi

Uulu muulile ,

Loe edasi

Paatsalu sadama rannaala ,

Loe edasi

Audru (Kirbu) jõe suue ,

Loe edasi

Pärnu jõe äärde, Pärnu Jahtklubi territooriumile ,

Loe edasi

Leisi Tomba karjäär ,

Loe edasi

Kalana sadamahoone juurde ,

Loe edasi

Abruka sadama muulipealne ujumis sild ,

Loe edasi

Kalana väikese paadisilla juurde ,

Loe edasi

Lavassaare küla ujumiskoht ,

Loe edasi

Niidu küla Are mõisapargi kõrval asuv vana kruusaauk ,

Loe edasi

Pärnu jõgi- vallamaja aas ,

Loe edasi

Leisi Tomba karjäär ,

Loe edasi

Saaremaa kinnistul asuv karjäär, Lemmetsa külas Audru vallas ,

Loe edasi

Pärnu jõgi, Sindi Kalmistu ujumiskoht ,

Loe edasi

Pärnu jõgi, Tori Põhikooli juures ,

Loe edasi

Salme vald, Läätsa rand ,

Loe edasi

Vormsi vald - Rumpo ,

Loe edasi

Laukataguse tiik, Lau küla, Kehtna vald, Raplamaa ,

Loe edasi

Saastna sadam, Matsalu laht ,

Loe edasi

Saastna sadam, Matsalu laht ,

Loe edasi

Lepaaugu järve ujumiskoht ,

Loe edasi

Leisi jõgi, Oja Kämpingu supluskoht ,

Loe edasi

Peraküla RMK telkimisala mererand ,

Loe edasi

Kärdla Hausma rand ,

Loe edasi

Turja sadam ,

Loe edasi

Estonia järv, Saunaküla, Kehtna vald, Raplamaa ,

Loe edasi

Väinameri , Puise supelrand ,

Loe edasi

Sillaotsa järv ,

Loe edasi

Keibu lahe ääres nn Metsakonna rand ,

Loe edasi

Pädaste küla rand ,

Loe edasi

Alesti järv ,

Loe edasi

Rätsepa küla Tori vald, olemasoleva ujumistiigi kaldale. ,

Loe edasi

Puise kalasadam ,

Loe edasi

Saarjõgi ,

Loe edasi

Sauga sadam, paadilaenutus ja slipp ,

Loe edasi

Sääremäe puhkekoht ,

Loe edasi

Mändajala rand 1 ,

Loe edasi

Sindi väliujula ,

Loe edasi

Ramsi poolsaare tipp ,

Loe edasi

Tarbja tehisjärv, Tarbja ujumiskoht ,

Loe edasi

Alesti järv ,

Loe edasi

Lääneemaa Rõude kahuta ujumiskoht ,

Loe edasi

Alu karjäär ujumiskoht ,

Loe edasi

Mustjala vald Panga küla Seebilõuka ,

Loe edasi

Pärnu jõgi, Pulliküla ujumiskoht ,

Loe edasi

Matsi ujumisrand ,

Loe edasi

Ujumiskoha rajamine Tamme külla, Vigala jõele Kabala mõisa taha ,

Loe edasi

Simisalu, Jägala jõgi ,

Loe edasi

Norrby rand, Vormsi vald. ,

Loe edasi

Seljaküla külas Külakurvi tiik ,

Loe edasi

Pirgu puhkeala järvesilm ,

Loe edasi

Ruhve puhkekoht ,

Loe edasi

Kesselaiu abajasse ,

Loe edasi

Tootsi bassein ,

Loe edasi

Majaka juurde ,

Loe edasi

Raeküla rand, Pärnu laht ,

Loe edasi

Prandi allikajärve äärde paadisilla juurde ,

Loe edasi

Pärnu jõe ääres asuv ujumiskoht Sindi Sõpruse pargis ,

Loe edasi

Väinjärve, Ervita silla poolsele alale ,

Loe edasi

Karala küla, Roopa rand ,

Loe edasi

Pidula Veskitiik ,

Loe edasi

Ermistu järv, Ermistu puhkeküla ,

Loe edasi

Lõpemeri, Paenase rand ,

Loe edasi

Männamaa järv ,

Loe edasi

Laomäe paadisadam ,

Loe edasi

Rame laht, Vanaluubi puhkeala ,

Loe edasi

Lääne- Saare vald, Kotlandi küla, Pihla rand ,

Loe edasi

Käru jõe kaldale Võidula mõisa parki ,

Loe edasi

Reiu jõgi, Metsaääre küla ,

Loe edasi

Küdema laht Salu rand ,

Loe edasi

Koovi rand, endine paadisadam lautri, ,

Loe edasi

Palivere bassukas (tehase karjäär) lääne kallas ,

Loe edasi

Liivi laht Kavaru sadam ,

Loe edasi

Tagalaht, Undva rand ,

Loe edasi

Vango ujumistiik ,

Loe edasi

Kaunispe sadam ,

Loe edasi

Keemu sadam, Matsalu laht ,

Loe edasi

Pitsalu Tiik, Pitsalu küla ,

Loe edasi

Kõnnujärv ,

Loe edasi

kusagile Pärnu Sadamasse ,

Loe edasi

Kuunsi ujumiskoht ,

Loe edasi

Topu Puhkemaja rand ,

Loe edasi

Atla sadam ,

Loe edasi

Naissaare sadam ,

Loe edasi

Otilõuka rand ,

Loe edasi

Valgerand ,

Loe edasi

Sõru sadama ujumiskoht ,

Loe edasi

Valgejõe, Pohlale ,

Loe edasi

keila jõgi, ingliste küla beach ,

Loe edasi

Österby sadam ,

Loe edasi

Suur Katel ,

Loe edasi

Vigala jõe Vana-Vigala mõisa ujumiskoht ,

Loe edasi

uus rehe talu maa-alale ,

Loe edasi

Jaagupi sadam ,

Loe edasi

Rohuneeme väikesadam ,

Loe edasi

Prähnu rand ,

Loe edasi

Turba Kooli tiik ,

Loe edasi

Atla küla, Atla rand ,

Loe edasi

Kernu paisjärve kaldale ,

Loe edasi

Hara laht ,

Loe edasi

Lalli ujumisrand ,

Loe edasi

Kõrnumäe karjäär ,

Loe edasi

Audevälja Külapargi tiik ,

Loe edasi

Kuusalu mere-teemalisele mänguväljakule ,

Loe edasi

Kabli rand ,

Loe edasi

Sipa ujumiskoht, Kasari jõgi ,

Loe edasi

Lavi järv ,

Loe edasi

Varbla rand ,

Loe edasi

Kräti rand ,

Loe edasi

Hara laht, Tammistu küla, Naskali rand ,

Loe edasi

Andineeme rand ,

Loe edasi

Mäebe mererand, väike sadam ,

Loe edasi

Reiu jõgi, Reiumaa Motelli paadisild ja ujumiskoht ,

Loe edasi

Odakivi laht ,

Loe edasi

Maardu jarv Jarveär ,

Loe edasi

Suurpea muulil ,

Loe edasi

Kernu paisjärve kaldale ,

Loe edasi

Randever rannala Niinepuu tee ja Kaevuaia tee merepoolsesse otsa. ,

Loe edasi

Eru laht, Kasispea rand ,

Loe edasi

Pirita jõgi. Külma park ,

Loe edasi

Vasalemma endised liiva-ja kruusakarjäär ,

Loe edasi

Küla keskel asuva tiigi kaldale. ,

Loe edasi

Tapurla sadam ,

Loe edasi

Härma küla mõisapargis asetsevate ohtlike tiikide juurde. ,

Loe edasi

Pedaspea rand ,

Loe edasi

Keila jõgi Kuku k. Lonni ,

Loe edasi

Viimsi vabaõhumuuseum ,

Loe edasi

Keri saarele ,

Loe edasi

Kernu paisjärve kaldale ,

Loe edasi

Kurna küla, Kurna mõisa pargi tiigid ,

Loe edasi

Tilgu sadama muulile ,

Loe edasi

Jägala jõgi, looduslik supluskoht ,

Loe edasi

Metsamõisa tiigi kaldale ,

Loe edasi

Kelnase sadamakai ,

Loe edasi

Koppelmaa ujumis- ja rannapark ,

Loe edasi

Keila jõgi, Valingu küla ,

Loe edasi

Jägala jõgi, Tammiku sild. ,

Loe edasi

Loksa rand Loksa linna piires ,

Loe edasi

Lohusalu põhjarand ,

Loe edasi

Suurupi Kivi tee randa ,

Loe edasi

Raasiku vald, Mallavere küla, Kimaküla soo ujumiskoht ,

Loe edasi

Pusku viik Pusku ujumiskoht ,

Loe edasi

Hara laht Külaplatsi juurde randa ,

Loe edasi

Pirita jõgi, Otiveski ujumiskoht ,

Loe edasi

Jägala jõgi, Palmapõhja laagriplats ,

Loe edasi

Kloogarand ,

Loe edasi

Vasalemma endised liiva-ja kruusakarjäär ,

Loe edasi

Audevälja Kruusa karjäär ,

Loe edasi

Jausa laht Reigi saar ,

Loe edasi

Tuhala jõgi Tuhala külas ,

Loe edasi

Hara laht Liivarand ,

Loe edasi

Kolga laht, Pudisoo küla rand ,

Loe edasi

Pakri tuletorni hoov ,

Loe edasi

Valgejõe äärde, Lihuniidule ,

Loe edasi

Mändjala Surfiklubi rand ,

Loe edasi

Valgemetsa küla, Ahja jõgi, raudteesillaalune ujumiskoht/piknikuplats, ,

Loe edasi

Laastu talu tiik ,

Loe edasi

Pähkneeme supluskoht ,

Loe edasi

Sooda järve põhjakallas ,

Loe edasi

Paunküla veehoidla, Kiigemäe ujumiskoht ,

Loe edasi

Kakumäe laht ,

Loe edasi

Keila jõe kaldal olev ujumiskoht Metsavahi teel, Metsanurme-Üksnurme matkarajal (endise Pulga vesiveski asukohas) ,

Loe edasi

Soome laht, Saviranna küla, Kivimäe ujumiskoht ,

Loe edasi

Imutaja rand, Hara laht ,

Loe edasi

Kernu vald, Allika küla, Allika tiigi ujumiskoht ,

Loe edasi

Patikale Pirita jõe äärde, Kuremäe tee 20 ,

Loe edasi

Tapurla liivarand ,

Loe edasi

Pirita jõe, Kiviaia tee piirkonnas, Tallinna Botaanikaaia juures, kahel pool jõge, rippsilla juures ,

Loe edasi

Valdeku järv, Männiku Wakepark ,

Loe edasi

Kakumäe laht ,

Loe edasi

Joaveski küla (Joaveski paisjärv), Loobu jõgi ,

Loe edasi

Jõelähtme jõgi, Aruaru küla ,

Loe edasi

Vintse küla rand ,

Loe edasi

Pirita jõgi, Potuka ujumiskoht ,

Loe edasi

Nissi tiik ,

Loe edasi

Liivalahe rand ,

Loe edasi

Kolga laht Salmistu rand Salmistu sadama juurde ,

Loe edasi

Palivere ENKN talgud 29. aprill, 6. ja 9.mai 2017, Läänemaa

Alustasime juba 29.aprillil ja kuna ilma vingerpussid viisid meid sisetöödele, jätkasinme talgutega 6.mail ja finiš oli 9.mail.
Loe edasi

AITÄH talgud Nõunis 7. mai 2017, Valgamaa

Aasta oli 1996 aprill... Nõuni kandi naised-noorikud asutasid naisseltsi ning meie esimesks suuremaks ettevõtmiseks saigi koos pere nuing külarahvaga jüripäeva tähistamine- koristasime külakeskust, korraldasime vahva teatevõistluse- nii see üks traditsioonidest alguse saigi. Aastaid hiljem liitus meiega "Teeme ära!" või siis liitusime meie.
Loe edasi

Salutaguse küla talgud 6. mai 2017, Raplamaa

Meie Salutaguse küla 5 talgud! Täna teeme noortele metsa rattaraja ja koristame nagu ikka oma küla metsaalused prügist puhtaks!
Loe edasi

Ungru tammede ümbruse koristamine ja korrastamine 6. mai 2017, Läänemaa

Otsutasime teha Ungru tammede juures koristustalgud, tegu on Haapsalu-Rohuküla tee äärde jäävate hiiglaslike tammedega, mis on looduskaitse all tähistusega "Ungru tammed" - tegu on nimelt kunagise Ungern-Sternbergide maavaldusel ja Ungru mõisa maadel oleva looduskaitseobjekti puhastamisega.
Loe edasi

Ungru tammede ümbruse koristamine ja korrastamine 6. mai 2017, Läänemaa

Otsutasime teha Ungru tammede juures koristustalgud, tegu on Haapsalu-Rohuküla tee äärde jäävate hiiglaslike tammedega, mis on looduskaitse all tähistusega "Ungru tammed" - tegu on nimelt kunagise Ungern-Sternbergide maavaldusel ja Ungru mõisa maadel oleva looduskaitseobjekti puhastamisega.
Loe edasi

Rukkilille talgud Keilas 6. mai 2017, Harjumaa

Üle mitme aja korraldas Keila Rukkilille Lasteaed oma talgud. Olime ametlikult registreeritud ja ootasime optimistlikult kuni 100 inimest koos lastega.
Loe edasi

Saarde 100 Tamme Salu 6. mai 2017, Pärnumaa

Eesti Vabariik 100 raames algatatud projekt Saarde 100 Tamme Salu toimib koostöös Saarde valla ja Kilingi-Nõmme Gümnaasiumiga. Koostööd korraldavad Saarde valla keskkonnaspetsialist Eesi Kolla ja kooli direktor Erli Aasamets.
Loe edasi

Viru-Jaagupi talgud 6.mai 2017, Lääne-Virumaa

Talgud toimusin Vinni Vallas, Viru-Jaagupi alevikus. Kamp noori kogunesid 06.05 kella 11-ks Viru-Jaagupi vana koolimaja ette.
Loe edasi

Tuulikuaia talgud 6. mai 2017, Saaremaa

Teine päev pärast talguid kena tagasi vaadata. Ei ennem tea, et kas saame plaanituga ühele poole.
Loe edasi

Kärla kiriku ja pastoraadi suurpuhastus mai 2017, Saaremaa

Kirik lõhnab seestpoolt jälle värskelt. Pingid pikad ja mahub ehk 500, aga kena ka päris üksi Jumalal ligi olla ja tähele panna maailma Looja märke. Tolm lappide sees ja ämblikevõrgud kadunud.
Loe edasi

Kopli küla talgud 6. mai 2017, Harjumaa

Oma ümbrus koristamine ei peakski käima ainult korra aastas vaid pidevalt.
Loe edasi

Vara mänguväljaku talgud 6. mai 2017, Tartumaa

Minu talgud algasid juba 3. mail kui läksin veel paari inimesega kive värvima kui olime lõpetanud olin ma tulemusega väga rahul. 6. mail olid päris talgud ja need hakkasid prügi korjamisega ja see pani mind imestama kui palju prügi võis olla.
Loe edasi

Laiavainu talu talgud 6. mai 2017, Harjumaa

Laiavainu talgutel tulevad appi lapsed ja sugulased, et ära teha toid, mida üksi ei suuda. Loe edasi

Tartu Koduta Loomade Varjupaiga talgud 7. mai 2016, Tartumaa

Käisin talgutel Tartu Koduta Loomade Varjupaigas, et aidata loomi ja inimesi, kes nendega iga päev tegelevad. Minu esimeseks ülesandeks oli pesta aknaid.
Loe edasi

Suure-Jaani lasteaed Sipsik õueala talgud 7. mai 2016, Viljandimaa

Loe edasi

Kurkse sadama talgud 7. mai 2016, Harjumaa

Meie talgud toimusid Kurkse sadamas, kuhu kogunes paarkümmend omakandi inimest ja üheskoos sai puhastatud sadamat ja sadamaümbrust. Need olid meie kolmandad talgud.
Loe edasi

Lehetu talgud 30. aprill ja 7. mai 2016, Harjumaa

Aprillikuu viimasel päeval kogunesime kõik külakeskusesse suurpuhastustöid tegema. Kuna ilm oli sellel päeval hea, oli ka rahvast palju.
Loe edasi

Vao küla talgud 7. mai 2016, Lääne-Virumaa

Paplipuude ja võsa vahele olid inimesed oma üleliigset maist vara vedanud ja külapoisid kättesaadavatest materjalidest onni ehitanud. Päeva põhiliseks objektiks kujunes selle mitteametliku prügimäe koristamine eesmärgiga luua sinna varjuline puhkenurk.
Loe edasi

Sõru kevadtalgud 7. mai 2016, Hiiumaa

Traditsiooniliselt sai prügist koristatud rannaäär Liivalauka ujumisrannast kuni Sõru sadamani (paar kilomeetrit), lisaks Sõru sadama ja Merekeskuse ümbrus ning Sõru muuseumi ümbrus.
Loe edasi

Sõmera küla talgud 7. mai 2016, Saaremaa

Noored võrkpallimängijad haarasid mestsasae ja tuulemurtud mänd oli tükeldatud, oksad lõkkeplatsile Jaanipäeva ootama viidud. Talgulisi oli juba 25. Mehed tegid ilusa katuse hoiuruumile,lapsed kogusid metsa alt oksad, rehitsesid palliplatsi, rohisid liivakasti.
Loe edasi

Oravamäe veeohutustalgud 7. mai 2016, Võrumaa

Teeme ära 2016 raames otsustasime kasutada võimalust rajada järve kaldale veeohutuse stend ja riputada üles päästerõngas. Seda viimast loodame eksponeerida kui dekoratsiooni ja teeme omalt poolt kõik, et päästerõngast kunagi ei peaks kasutama.
Loe edasi

Laoküla talgud 7. mai 2016, Harjumaa

Rahvas tuli kokku, niitsime muru, kaevasime tuleplatsi ümber kraavi, täitsime kividega, mehed meisterdasid pinke.
Loe edasi

Viimsi aleviku talgud 7. mai 2016, Harjumaa

Need olid minu esimesed talgud. Kogemus oli positiivne ja väärivad kindlasti kordamist.
Loe edasi

Väätsa valla talgud 7. mai 2016, Järvamaa

Väätsa vallas leidis ema oma poja rahakoti, mis oli kadunud eelmisel aastal. Pude 10 euri ja sendid olid kõik alles
Loe edasi

Roosi tänav 83 angaar ja selle ümbrus 1. mai 2016, Tartumaa

Arvame, et unustuse hõlma vajunud Roosi tänava angaar on oma põneva atmosfääri ning erilise akustikaga igati väärt uut hingamist.
Loe edasi

Veeohutuse- ja koristustalgud Raeküla rannaniidul 1. mai 2016, Pärnumaa

Talgud algasid matkaga, mille käigus koristasime ka matkarajalt prügi. Jõudsime randa, kus hakkasime rajama veeohutusstendi.
Loe edasi

Suur väin, Virtsu vanalinna sadama ujumiskoht ,

Loe edasi

Viljandi vald.Saarepeedi küla, Saarepeedi karjäär ,

Loe edasi

Päidla Mõisajärve ujumisrand ,

Loe edasi

Mustjõe ujumiskoht ,

Loe edasi

Viljandi järv, Huntaugu ujumiskoht ,

Loe edasi

Avijõgi, Venevere paisjärve ääres asuv ujumiskoht ,

Loe edasi

Lämmijärv, Räpina rand (Peräsoonõntsa) ,

Loe edasi

Hino järv, Vetevana turismitalu ujumiskoht ,

Loe edasi

Kiidjärve küla, Kiidjärve ujumiskoht. ,

Loe edasi

Ahja aleviku Ülemine järv ,

Loe edasi

Vihtla järve rand (Kokõmäe küla) ,

Loe edasi

Tammispää oja suudmes, Peipsi järve ääres, Tammispää lautrikoht. ,

Loe edasi

Elva jõe Peedu ujumiskoht ,

Loe edasi

Võrtsjärv, Vaibla ja Ulge vaheline rannaala ,

Loe edasi

Tipina Veehoidla (Võhma rabajärv) ,

Loe edasi

Nedsaja külatiik ,

Loe edasi

Kolepi Mustjärv ( Tsianaha järv) ,

Loe edasi

Vasula Veepark ,

Loe edasi

Altja rand, Soome laht ,

Loe edasi

Hino külaplats ,

Loe edasi

aarniku veski tiik ,

Loe edasi

Palalinna järv ,

Loe edasi

Luhamaa Külaplatsil asuva veekogu juurde ,

Loe edasi

Valgjärve rand (Rõuge) ,

Loe edasi

Kõrveküla rand 2 ,

Loe edasi

Valdeku karjäär ,

Loe edasi

Vasula järv ,

Loe edasi

Leevijõe paisjärved;Veskijärv; ,

Loe edasi

Mehikoorma sadam ,

Loe edasi

Vagula järv, Järvere küla ,

Loe edasi

Väikjärve rand (Kurgjärve) ,

Loe edasi

Keila jõgi, Maidla suvilad, Jõe ujumiskoht ,

Loe edasi

Mikumardi seikluspargi tiik ,

Loe edasi

Umbjärv ,

Loe edasi

Kahrila järve puhkekoht ,

Loe edasi

Vedu paisjärv / veehoidla ,

Loe edasi

Võhandu jõgi, Võõpsu rand ,

Loe edasi

Saadjärve Jahtklubi Puhkekeskus ,

Loe edasi

Halliste tehisjärve ujumiskoht ning paadisild. Vana-Kariste külas Halliste jõe Kullisilla ujumiskoht ,

Loe edasi

Kõpu paisjärv (Viljandi mnt poolne kallas). ,

Loe edasi

Vagula järve kaldale, Roosisaare küla ujumiskohta ,

Loe edasi

Viljandi vald Karula järv ,

Loe edasi

Kõrveküla paisjärv ,

Loe edasi

Kukulinna rand ,

Loe edasi

Õisu järv ,

Loe edasi

Võisiku paisjärv ,

Loe edasi

Viljandi linn Paala järv(2) ,

Loe edasi

Tääksi paisjärve avalik rand ,

Loe edasi

Kõpu jõgi ,

Loe edasi

Männa tehisjärv ,

Loe edasi

Kildu järve kaldale ,

Loe edasi

Kuremaa Allika paadisild ,

Loe edasi

Küla keskel asetseva tiigi kaldale ,

Loe edasi

kalijärve ujumiskohale ,

Loe edasi

rabasaare karjäär ,

Loe edasi

Venevere puhkeküla ujumiskoht ,

Loe edasi

Mere äärde ,

Loe edasi

Peipsi järv, Remniku ,

Loe edasi

Pirita ranna ja jõeäärne nurk, Pirita Surfiklubi. ,

Loe edasi

Holstre järv ,

Loe edasi

Raudna tehisjärv ,

Loe edasi

Vainupea rand , Ülejõe ,

Loe edasi

Vohnja mõisa paisjärve äärde ,

Loe edasi

Toila sadam / rand ,

Loe edasi

Ahimäe karjäär ,

Loe edasi

Paala järve ujumiskoht ,

Loe edasi

Paluküla järv ,

Loe edasi

Veisjärve ujumiskoht ,

Loe edasi

Pariisi puhkeküla-laager välibassein ,

Loe edasi

Sinialliku järv ,

Loe edasi

Avijõgi, Kingu ujumiskoht ,

Loe edasi

Sultsi küla, kergliiklustee vahetus läheduses asuv veekogu. ,

Loe edasi

Vahakulmu paisjärv ,

Loe edasi

Soe paisjärv ,

Loe edasi

Letipea rand ,

Loe edasi

Kutsiku järv, Tuhalaane ujumiskoht ,

Loe edasi

Mäiste järv ,

Loe edasi

Vaivina küla, Toila vald Ida-Virumaa, Soome lahe rand Künnapõhja oja juures ,

Loe edasi

Suislepa ujumiskoht Õhne jõel ,

Loe edasi

Mustoja ujumiskoht ,

Loe edasi

Ülde küla Kibaku tiik ,

Loe edasi

Avijõe ujumiskoht ,

Loe edasi

Kulgu sadam ,

Loe edasi

Ujumistiik Linnumäe Loodustalus ,

Loe edasi

Viitna järve ujumiskoht ,

Loe edasi

Avijõgi, Vadi puhkeala ujumiskoht ,

Loe edasi

Salla küla tehistiik ,

Loe edasi

Kunda supelrand meri ,

Loe edasi

Selja järv ,

Loe edasi

Kalijärve ,

Loe edasi

Kalvi rand ,

Loe edasi

Läänemeri, Käsmu laht, Võsu rand ,

Loe edasi

Sillamäe rand ,

Loe edasi

Narva-Joesuu ranna ,

Loe edasi

Kunda jõgi, Lammasmäe ( kolm erinevat kohta) ,

Loe edasi

Neeruti Järved ,

Loe edasi

Läänemeri, Mahu rand ,

Loe edasi

Narva karjäär ,

Loe edasi

Valgejõe saar ,

Loe edasi

Äntu Valgjärv ,

Loe edasi

Peipsi järv,Alajõe vald Karjamaa küla rand ,

Loe edasi

Narva-Jõgi, Joaoru rand ,

Loe edasi

Rannu tiigi äärde ,

Loe edasi

Rannapungerja rand ,

Loe edasi

Narva-Joesuu ranna ,

Loe edasi

Kuru rand ,

Loe edasi

Sõtke paisjärv ,

Loe edasi

Äntu tehisjärv ,

Loe edasi

Tudu järve ujumissilla juurde kaldale, RMK metsaonni juurde. ,

Loe edasi

Нарва, водная база по адресу Йые 3 ,

Loe edasi

Lohusuu alevik, Avijõe kallas ,

Loe edasi

Auküla tiigid ,

Loe edasi

Vergi sadama rand ,

Loe edasi

Valgejõe äärde, Moe keskus ,

Loe edasi

Pedassaare küla, Männikuotsa kinnistu ,

Loe edasi

Mitmeotstarbeline veehoidla Kõrtsialuse küla ,

Loe edasi

Äntu tehisjärv ,

Loe edasi

Peipsi järv,Lohusuu,Lagedi tee ,

Loe edasi

Vainupea Suureliiva rand ,

Loe edasi

Purtsi aleviku tehisjärv, Kiriku järv ja Puka alevi järv ,

Loe edasi

Lutsu veskijärv ,

Loe edasi

Mällo järv ,

Loe edasi

Toolse küla rand ,

Loe edasi

Porkuni järv, Kaieallika ujumiskoht ,

Loe edasi

rannal jõe suudme juures, Narova jõe kaldal: linnakail Suur-Lootsi 4 ja laste mänguväljakul Kalda tänaval. ,

Loe edasi

Miti karjäär ,

Loe edasi

Taagepera paisjärv ,

Loe edasi

Kõlli järv ,

Loe edasi

Kääriku järv ,

Loe edasi

Pudisoo jõgi ,

Loe edasi

Rutja rand ,

Loe edasi

Moldova rand ,

Loe edasi

Sae küla Laane talu Voore oja ujumiskoht ,

Loe edasi

Kolga-Aabla rand ,Kolga laht ,

Loe edasi

Väikese Emajõe äärde ,

Loe edasi

Rannapungerja jõgi, Tudulinna vald ,

Loe edasi

Naissaar, Lõuna sadam ,

Loe edasi

Kura rand, Kolga laht ,

Loe edasi

Väike-Pärna puhkemaja lähedal asuv tiik ,

Loe edasi

Toila sadama- ja rannaalale ,

Loe edasi

Ohepalu rekreatsiooniala ujumistiik ,

Loe edasi

Purde järv ,

Loe edasi

Taagepera paisjärv, Taagepera puhkekoht ,

Loe edasi

Nakatu turismitalu supluskoht ,

Loe edasi

Pedeli jõe, I paisjärve juurde ,

Loe edasi

Sofi talu tiik ,

Loe edasi

Sangaste Restu järve (Nämi karjäär) ujumiskoha juurde ,

Loe edasi

Une-Mati tiik ,

Loe edasi

Karula vald, Tollari järv ,

Loe edasi

Puka alevi ujumiskoht ,

Loe edasi

Pedeli jõe teine paisjärv ,

Loe edasi

Kuritse järv, Kuritse supluskoht ,

Loe edasi

Tündre järv, RMK laagriplats ,

Loe edasi

Pedeli supluskoht ,

Loe edasi

mustjõgi, mäeotsa puhketalu ,

Loe edasi

Hellenurme paisjärv, Hellenurme puhkeala ujumiskoht ,

Loe edasi

Kisejärv ,

Loe edasi

Ähijärv (Alakonnu lõkkekoht) ,

Loe edasi

Õrsava järv ,

Loe edasi

Hellenurme paisjärv, Allika puhkeala ujumiskoht ,

Loe edasi

Pulli järv (Laululava supluskoht) ,

Loe edasi

Väike-Emajõgi, Pikasilla puhkeala ,

Loe edasi

Tsolgo Pikkjärv ,

Loe edasi

Lasa järv, RMK laagriplats ,

Loe edasi

Kanariku järv Parksepas, lasterand ,

Loe edasi

Pulli järv (RMK metsamaja) ,

Loe edasi

Võhandu jõgi, Rahumäe pargi ujula ,

Loe edasi

Tamula järv ,

Loe edasi

Pihkva järv (Lüübnitsa laht) ,

Loe edasi

Ähijärv (Veski lõkkekoht) ,

Loe edasi

Pikajärve rand, avalik ujumiskoht ,

Loe edasi

Värska laht (Lobotka küla supluskoht) ,

Loe edasi

Tamula järve Roosisaare poolne kallas, Kuninga turismitalu ujumiskoht ,

Loe edasi

Pihkva järv (Laossina laht) ,

Loe edasi

Solda järv ,

Loe edasi

Lahojärv ,

Loe edasi

Kubija järv ,

Loe edasi

Kõvera järv ,

Loe edasi

Plaani Külajärv, Tammimäe talu rannake ,

Loe edasi

Valgjärve, Kose 6 kuuride juurde, Võru vald ,

Loe edasi

Leevijõe paisjärved Veskijärv ,

Loe edasi

Erastvere järv ,

Loe edasi

Palamuse alevik, Amme jõe äärde ,

Loe edasi

Käpa külla, Võhandu jõe kallas ,

Loe edasi

Orava järv ,

Loe edasi

Pajusi ujumiskoht ,

Loe edasi

Peipsi järv, Omedu küla rand ,

Loe edasi

Saadjärv Kaldarand ,

Loe edasi

Elva linn purde 22 olev veekogu ,

Loe edasi

Kõpu tiigi rand (Aidu järv) ,

Loe edasi

Omedu jõgi (Omedu silla juures, paatide sisselaskmis koht). ,

Loe edasi

Kuremaa järv, Udu talu ,

Loe edasi

Suur Linajärv, Linajärve ujumiskoht ,

Loe edasi

Pala valla keskus, ökopaisjärv ,

Loe edasi

Korterelamute vahel olev tiik,mis on sügav ja ka tuletõrtje veevõtu koht lähedalasuvatele elamutele. ,

Loe edasi

Roosisaare küla, Vagula rand ,

Loe edasi

Saesaare paisjärv, Maarja Küla ujumiskoht ,

Loe edasi

Kuremaa järv, Kuremaa surfiranna poolsaar ja paadisadama kanali suue, Kuremaa Järve tänav 2 ees ja järve vahel oleva muruväljaku äärde ,

Loe edasi

Pangodi järv Unipiha kooli ujumiskoht ,

Loe edasi

Kääpa jõgi ,

Loe edasi

Vaiatu järv ,

Loe edasi

Pedja jõgi, Jõeääre, Jõgeva linn ,

Loe edasi

Pangodi järv, meierei ,

Loe edasi

Kurepalu paisjärv, Järvekalda väikekoht ,

Loe edasi

Pangodi järv,Palumäe rand ,

Loe edasi

Varimõisa Puhkemajad ,Kasemaja rand(tegemist on tiigiga) ,

Loe edasi

Saadjärv. Saadjärve Jahtklubi kai ,

Loe edasi

Äksi Kaldarand ,

Loe edasi

Pangodi järv, pikksaare rand ,

Loe edasi

Külitse paisjärv ,

Loe edasi

Suure-Kambja paisjärv ,

Loe edasi

Tartumaal, Mäksa vallas Kaagvere külas asuva ujumiskoha kaldale ,

Loe edasi

Emajõgi/ Sugametsa ujumiskoht. ,

Loe edasi

Emajõgi vabaujula ,

Loe edasi

Küti järv, Küti rand ,

Loe edasi

Emajõgi linnaujula ,

Loe edasi

Suure-Kambja järv ,

Loe edasi

Peipsi järv, Kallaste puhkeala ,

Loe edasi

Selgjärv, Järvselja Meeksi vald, Tartumaa ,

Loe edasi

Võrtsjärv , Trepimäe ,

Loe edasi

Valguta polder Rõngu jõgi-Võrtsjärv ,

Loe edasi

Saadjärv, Tartu Kalevi Jahtklubi baas ,

Loe edasi

Laeva paisjärv ja Laeva paisjärve ujumiskoht ,

Loe edasi

Lämmijärve randa Mehikoormas ,

Loe edasi

Kõrveküla järv ,

Loe edasi

Kuningvere järv ,

Loe edasi

elva jõgi, ulila rand ,

Loe edasi

Elva jõe kaldale, Mosina veski silla lähedusse, ligipääsuga vesi õuealalt. ,

Loe edasi

Mändajala rand 2 ,

Loe edasi

Haage järv ,

Loe edasi

Alajõe paisjärv ,

Loe edasi

Saadjärv (Kukulinna) ,

Loe edasi

Kambja järv ,

Loe edasi

Kolkja rand ,

Loe edasi

Peipsi järv, Piirissaare ,

Loe edasi

Ahja jõe äärde, Lääniste külaplatsi paadi- ja ujumissildade juurde ,

Loe edasi

Keeri järv ,

Loe edasi

Voika küla rand ,

Loe edasi

Luunja rand ,

Loe edasi

Karijärv ,

Loe edasi

Lääniste külas, vana jõesoodis, maanteesilla juures olev ujumiskoht ,

Loe edasi

Rahinge järv ,

Loe edasi

Kavastu rand ,

Loe edasi

Tõravere avalikud tiigid ,

Loe edasi

Elva Paisjärv ,

Loe edasi

Tõravere ,

Loe edasi

Emajõgi, Karlova rand ,

Loe edasi

Ropka järv ,

Loe edasi

Ojaääre paisjärv ,

Loe edasi

Verevi ,

Loe edasi

Varnja rand ,

Loe edasi

Külitse paisjärv ,

Loe edasi

Rahinge paisjärv ,

Loe edasi

Vedu paisjärv ,

Loe edasi

Linaküla rand ,

Loe edasi

Kabina karjäär ,

Loe edasi

Palalinna järv ,

Loe edasi

Kallaste rand ,

Loe edasi

Mändajala rand (Laiaselja oja) ,

Loe edasi

Mändajala rand 3 ,

Loe edasi

Emajõe vabaujula ,

Loe edasi

Paatsalu Lääne sadama rannaala ,

Loe edasi

Liivi laht, Patisilla rand ,

Loe edasi

Vahase saar, Tõugu sääre tipp ,

Loe edasi

Pulgaoja paisjärv / Elva paisjärv ,

Loe edasi

Vormsi vald - Borrby ,

Loe edasi

Vormsi vald - Sviby ,

Loe edasi

Limo ujumiskoht ,

Loe edasi

Abruka sadama kohvik "Võta aeg maha" ,

Loe edasi

Pärnu jõgi Kose maaüksus Tori vald ,

Loe edasi

Kailuka rand ,

Loe edasi

Rälby küla rand ,

Loe edasi

Tõhela järve puhkeküla rand ,

Loe edasi

Palivere bassukas (tehase karjäär) ida kallas ,

Loe edasi

Suur välibassein 8X4,5 m ,

Loe edasi

Osmussaare Lõunna sadam ,

Loe edasi

Muhu vald Võlla küla rand ,

Loe edasi

Pärnu jõgi, ujumiskoht Vihtra lähedal Vändra vallas ,

Loe edasi

Kõrtsu talu väikesadam ,

Loe edasi

Väike väin, Ranna karjamaa ,

Loe edasi

Reiu Jōgi ,

Loe edasi

Pivarootsi küla, Liivi laht ,

Loe edasi

Vana-Lauka talu ujumistiik ,

Loe edasi

Mangu rand ,

Loe edasi

Saari tiik Pikavere küla Koonga vald ,

Loe edasi

Oisu ,

Loe edasi

Kungla sadamasse, Kõiguste lahe äärde ,

Loe edasi

Nina rand, Suure-Rootsi küla, Pihtla vald, Saaremaa ,

Loe edasi

Diby küla rand ,

Loe edasi

Suursadama kalakai juurde ,

Loe edasi

Paope rand ,

Loe edasi

Valgevälja karjäär ,

Loe edasi

Kootsaare rand ,

Loe edasi

Tarbja järve rand, Paide vald, Järvamaa ,

Loe edasi

Mudaste lautrikoht ,

Loe edasi

Soometsa küla tiik ,

Loe edasi

Salme alevik, Salme jõe kallasrada ranna ja jõesadama vahel ,

Loe edasi

Kuusnõmme laht Juurinina ujumiskoht ,

Loe edasi

Väinameri Muhu vald Oosaare rand ,

Loe edasi

Läänemeri, Tuhkana rand, Tuhkana lauter ,

Loe edasi

Nurka talu tiik ,

Loe edasi

Viluvere tiigile ,

Loe edasi

Uulu muulile ,

Loe edasi

Paatsalu sadama rannaala ,

Loe edasi

Audru (Kirbu) jõe suue ,

Loe edasi

Pärnu jõe äärde, Pärnu Jahtklubi territooriumile ,

Loe edasi

Leisi Tomba karjäär ,

Loe edasi

Kalana sadamahoone juurde ,

Loe edasi

Abruka sadama muulipealne ujumis sild ,

Loe edasi

Kalana väikese paadisilla juurde ,

Loe edasi

Lavassaare küla ujumiskoht ,

Loe edasi

Niidu küla Are mõisapargi kõrval asuv vana kruusaauk ,

Loe edasi

Pärnu jõgi- vallamaja aas ,

Loe edasi

Leisi Tomba karjäär ,

Loe edasi

Saaremaa kinnistul asuv karjäär, Lemmetsa külas Audru vallas ,

Loe edasi

Pärnu jõgi, Sindi Kalmistu ujumiskoht ,

Loe edasi

Pärnu jõgi, Tori Põhikooli juures ,

Loe edasi

Salme vald, Läätsa rand ,

Loe edasi

Vormsi vald - Rumpo ,

Loe edasi

Laukataguse tiik, Lau küla, Kehtna vald, Raplamaa ,

Loe edasi

Saastna sadam, Matsalu laht ,

Loe edasi

Saastna sadam, Matsalu laht ,

Loe edasi

Lepaaugu järve ujumiskoht ,

Loe edasi

Leisi jõgi, Oja Kämpingu supluskoht ,

Loe edasi

Peraküla RMK telkimisala mererand ,

Loe edasi

Kärdla Hausma rand ,

Loe edasi

Turja sadam ,

Loe edasi

Estonia järv, Saunaküla, Kehtna vald, Raplamaa ,

Loe edasi

Väinameri , Puise supelrand ,

Loe edasi

Sillaotsa järv ,

Loe edasi

Keibu lahe ääres nn Metsakonna rand ,

Loe edasi

Pädaste küla rand ,

Loe edasi

Alesti järv ,

Loe edasi

Rätsepa küla Tori vald, olemasoleva ujumistiigi kaldale. ,

Loe edasi

Puise kalasadam ,

Loe edasi

Saarjõgi ,

Loe edasi

Sauga sadam, paadilaenutus ja slipp ,

Loe edasi

Sääremäe puhkekoht ,

Loe edasi

Mändajala rand 1 ,

Loe edasi

Sindi väliujula ,

Loe edasi

Ramsi poolsaare tipp ,

Loe edasi

Tarbja tehisjärv, Tarbja ujumiskoht ,

Loe edasi

Alesti järv ,

Loe edasi

Lääneemaa Rõude kahuta ujumiskoht ,

Loe edasi

Alu karjäär ujumiskoht ,

Loe edasi

Mustjala vald Panga küla Seebilõuka ,

Loe edasi

Pärnu jõgi, Pulliküla ujumiskoht ,

Loe edasi

Matsi ujumisrand ,

Loe edasi

Ujumiskoha rajamine Tamme külla, Vigala jõele Kabala mõisa taha ,

Loe edasi

Simisalu, Jägala jõgi ,

Loe edasi

Norrby rand, Vormsi vald. ,

Loe edasi

Seljaküla külas Külakurvi tiik ,

Loe edasi

Pirgu puhkeala järvesilm ,

Loe edasi

Ruhve puhkekoht ,

Loe edasi

Kesselaiu abajasse ,

Loe edasi

Tootsi bassein ,

Loe edasi

Majaka juurde ,

Loe edasi

Raeküla rand, Pärnu laht ,

Loe edasi

Prandi allikajärve äärde paadisilla juurde ,

Loe edasi

Pärnu jõe ääres asuv ujumiskoht Sindi Sõpruse pargis ,

Loe edasi

Väinjärve, Ervita silla poolsele alale ,

Loe edasi

Karala küla, Roopa rand ,

Loe edasi

Pidula Veskitiik ,

Loe edasi

Ermistu järv, Ermistu puhkeküla ,

Loe edasi

Lõpemeri, Paenase rand ,

Loe edasi

Männamaa järv ,

Loe edasi

Laomäe paadisadam ,

Loe edasi

Rame laht, Vanaluubi puhkeala ,

Loe edasi

Lääne- Saare vald, Kotlandi küla, Pihla rand ,

Loe edasi

Käru jõe kaldale Võidula mõisa parki ,

Loe edasi

Reiu jõgi, Metsaääre küla ,

Loe edasi

Küdema laht Salu rand ,

Loe edasi

Koovi rand, endine paadisadam lautri, ,

Loe edasi

Palivere bassukas (tehase karjäär) lääne kallas ,

Loe edasi

Liivi laht Kavaru sadam ,

Loe edasi

Tagalaht, Undva rand ,

Loe edasi

Vango ujumistiik ,

Loe edasi

Kaunispe sadam ,

Loe edasi

Keemu sadam, Matsalu laht ,

Loe edasi

Pitsalu Tiik, Pitsalu küla ,

Loe edasi

Kõnnujärv ,

Loe edasi

kusagile Pärnu Sadamasse ,

Loe edasi

Kuunsi ujumiskoht ,

Loe edasi

Topu Puhkemaja rand ,

Loe edasi

Atla sadam ,

Loe edasi

Naissaare sadam ,

Loe edasi

Otilõuka rand ,

Loe edasi

Valgerand ,

Loe edasi

Sõru sadama ujumiskoht ,

Loe edasi

Valgejõe, Pohlale ,

Loe edasi

keila jõgi, ingliste küla beach ,

Loe edasi

Österby sadam ,

Loe edasi

Suur Katel ,

Loe edasi

Vigala jõe Vana-Vigala mõisa ujumiskoht ,

Loe edasi

uus rehe talu maa-alale ,

Loe edasi

Jaagupi sadam ,

Loe edasi

Rohuneeme väikesadam ,

Loe edasi

Prähnu rand ,

Loe edasi

Turba Kooli tiik ,

Loe edasi

Atla küla, Atla rand ,

Loe edasi

Kernu paisjärve kaldale ,

Loe edasi

Hara laht ,

Loe edasi

Lalli ujumisrand ,

Loe edasi

Kõrnumäe karjäär ,

Loe edasi

Audevälja Külapargi tiik ,

Loe edasi

Kuusalu mere-teemalisele mänguväljakule ,

Loe edasi

Kabli rand ,

Loe edasi

Sipa ujumiskoht, Kasari jõgi ,

Loe edasi

Lavi järv ,

Loe edasi

Varbla rand ,

Loe edasi

Kräti rand ,

Loe edasi

Hara laht, Tammistu küla, Naskali rand ,

Loe edasi

Andineeme rand ,

Loe edasi

Mäebe mererand, väike sadam ,

Loe edasi

Reiu jõgi, Reiumaa Motelli paadisild ja ujumiskoht ,

Loe edasi

Odakivi laht ,

Loe edasi

Maardu jarv Jarveär ,

Loe edasi

Suurpea muulil ,

Loe edasi

Kernu paisjärve kaldale ,

Loe edasi

Randever rannala Niinepuu tee ja Kaevuaia tee merepoolsesse otsa. ,

Loe edasi

Eru laht, Kasispea rand ,

Loe edasi

Pirita jõgi. Külma park ,

Loe edasi

Vasalemma endised liiva-ja kruusakarjäär ,

Loe edasi

Küla keskel asuva tiigi kaldale. ,

Loe edasi

Tapurla sadam ,

Loe edasi

Härma küla mõisapargis asetsevate ohtlike tiikide juurde. ,

Loe edasi

Pedaspea rand ,

Loe edasi

Keila jõgi Kuku k. Lonni ,

Loe edasi

Viimsi vabaõhumuuseum ,

Loe edasi

Keri saarele ,

Loe edasi

Kernu paisjärve kaldale ,

Loe edasi

Kurna küla, Kurna mõisa pargi tiigid ,

Loe edasi

Tilgu sadama muulile ,

Loe edasi

Jägala jõgi, looduslik supluskoht ,

Loe edasi

Metsamõisa tiigi kaldale ,

Loe edasi

Kelnase sadamakai ,

Loe edasi

Koppelmaa ujumis- ja rannapark ,

Loe edasi

Keila jõgi, Valingu küla ,

Loe edasi

Jägala jõgi, Tammiku sild. ,

Loe edasi

Loksa rand Loksa linna piires ,

Loe edasi

Lohusalu põhjarand ,

Loe edasi

Suurupi Kivi tee randa ,

Loe edasi

Raasiku vald, Mallavere küla, Kimaküla soo ujumiskoht ,

Loe edasi

Pusku viik Pusku ujumiskoht ,

Loe edasi

Hara laht Külaplatsi juurde randa ,

Loe edasi

Pirita jõgi, Otiveski ujumiskoht ,

Loe edasi

Jägala jõgi, Palmapõhja laagriplats ,

Loe edasi

Kloogarand ,

Loe edasi

Vasalemma endised liiva-ja kruusakarjäär ,

Loe edasi

Audevälja Kruusa karjäär ,

Loe edasi

Jausa laht Reigi saar ,

Loe edasi

Tuhala jõgi Tuhala külas ,

Loe edasi

Hara laht Liivarand ,

Loe edasi

Kolga laht, Pudisoo küla rand ,

Loe edasi

Pakri tuletorni hoov ,

Loe edasi

Valgejõe äärde, Lihuniidule ,

Loe edasi

Mändjala Surfiklubi rand ,

Loe edasi

Valgemetsa küla, Ahja jõgi, raudteesillaalune ujumiskoht/piknikuplats, ,

Loe edasi

Laastu talu tiik ,

Loe edasi

Pähkneeme supluskoht ,

Loe edasi

Sooda järve põhjakallas ,

Loe edasi

Paunküla veehoidla, Kiigemäe ujumiskoht ,

Loe edasi

Kakumäe laht ,

Loe edasi

Keila jõe kaldal olev ujumiskoht Metsavahi teel, Metsanurme-Üksnurme matkarajal (endise Pulga vesiveski asukohas) ,

Loe edasi

Soome laht, Saviranna küla, Kivimäe ujumiskoht ,

Loe edasi

Imutaja rand, Hara laht ,

Loe edasi

Kernu vald, Allika küla, Allika tiigi ujumiskoht ,

Loe edasi

Patikale Pirita jõe äärde, Kuremäe tee 20 ,

Loe edasi

Tapurla liivarand ,

Loe edasi

Pirita jõe, Kiviaia tee piirkonnas, Tallinna Botaanikaaia juures, kahel pool jõge, rippsilla juures ,

Loe edasi

Valdeku järv, Männiku Wakepark ,

Loe edasi

Kakumäe laht ,

Loe edasi

Joaveski küla (Joaveski paisjärv), Loobu jõgi ,

Loe edasi

Jõelähtme jõgi, Aruaru küla ,

Loe edasi

Vintse küla rand ,

Loe edasi

Pirita jõgi, Potuka ujumiskoht ,

Loe edasi

Nissi tiik ,

Loe edasi

Liivalahe rand ,

Loe edasi

Kolga laht Salmistu rand Salmistu sadama juurde ,

Loe edasi

Suur väin, Virtsu vanalinna sadama ujumiskoht ,

Loe edasi

Viljandi vald.Saarepeedi küla, Saarepeedi karjäär ,

Loe edasi

Päidla Mõisajärve ujumisrand ,

Loe edasi

Mustjõe ujumiskoht ,

Loe edasi

Viljandi järv, Huntaugu ujumiskoht ,

Loe edasi

Avijõgi, Venevere paisjärve ääres asuv ujumiskoht ,

Loe edasi

Lämmijärv, Räpina rand (Peräsoonõntsa) ,

Loe edasi

Hino järv, Vetevana turismitalu ujumiskoht ,

Loe edasi

Kiidjärve küla, Kiidjärve ujumiskoht. ,

Loe edasi

Ahja aleviku Ülemine järv ,

Loe edasi

Vihtla järve rand (Kokõmäe küla) ,

Loe edasi

Tammispää oja suudmes, Peipsi järve ääres, Tammispää lautrikoht. ,

Loe edasi

Elva jõe Peedu ujumiskoht ,

Loe edasi

Võrtsjärv, Vaibla ja Ulge vaheline rannaala ,

Loe edasi

Tipina Veehoidla (Võhma rabajärv) ,

Loe edasi

Nedsaja külatiik ,

Loe edasi

Kolepi Mustjärv ( Tsianaha järv) ,

Loe edasi

Vasula Veepark ,

Loe edasi

Altja rand, Soome laht ,

Loe edasi

Hino külaplats ,

Loe edasi

aarniku veski tiik ,

Loe edasi

Palalinna järv ,

Loe edasi

Luhamaa Külaplatsil asuva veekogu juurde ,

Loe edasi

Valgjärve rand (Rõuge) ,

Loe edasi

Kõrveküla rand 2 ,

Loe edasi

Valdeku karjäär ,

Loe edasi

Vasula järv ,

Loe edasi

Leevijõe paisjärved;Veskijärv; ,

Loe edasi

Mehikoorma sadam ,

Loe edasi

Vagula järv, Järvere küla ,

Loe edasi

Väikjärve rand (Kurgjärve) ,

Loe edasi

Keila jõgi, Maidla suvilad, Jõe ujumiskoht ,

Loe edasi

Mikumardi seikluspargi tiik ,

Loe edasi

Umbjärv ,

Loe edasi

Kahrila järve puhkekoht ,

Loe edasi

Vedu paisjärv / veehoidla ,

Loe edasi

Võhandu jõgi, Võõpsu rand ,

Loe edasi

Saadjärve Jahtklubi Puhkekeskus ,

Loe edasi

Halliste tehisjärve ujumiskoht ning paadisild. Vana-Kariste külas Halliste jõe Kullisilla ujumiskoht ,

Loe edasi

Kõpu paisjärv (Viljandi mnt poolne kallas). ,

Loe edasi

Vagula järve kaldale, Roosisaare küla ujumiskohta ,

Loe edasi

Viljandi vald Karula järv ,

Loe edasi

Kõrveküla paisjärv ,

Loe edasi

Kukulinna rand ,

Loe edasi

Õisu järv ,

Loe edasi

Võisiku paisjärv ,

Loe edasi

Viljandi linn Paala järv(2) ,

Loe edasi

Tääksi paisjärve avalik rand ,

Loe edasi

Kõpu jõgi ,

Loe edasi

Männa tehisjärv ,

Loe edasi

Kildu järve kaldale ,

Loe edasi

Kuremaa Allika paadisild ,

Loe edasi

Küla keskel asetseva tiigi kaldale ,

Loe edasi

kalijärve ujumiskohale ,

Loe edasi

rabasaare karjäär ,

Loe edasi

Venevere puhkeküla ujumiskoht ,

Loe edasi

Mere äärde ,

Loe edasi

Peipsi järv, Remniku ,

Loe edasi

Pirita ranna ja jõeäärne nurk, Pirita Surfiklubi. ,

Loe edasi

Holstre järv ,

Loe edasi

Raudna tehisjärv ,

Loe edasi

Vainupea rand , Ülejõe ,

Loe edasi

Vohnja mõisa paisjärve äärde ,

Loe edasi

Toila sadam / rand ,

Loe edasi

Ahimäe karjäär ,

Loe edasi

Paala järve ujumiskoht ,

Loe edasi

Paluküla järv ,

Loe edasi

Veisjärve ujumiskoht ,

Loe edasi

Pariisi puhkeküla-laager välibassein ,

Loe edasi

Sinialliku järv ,

Loe edasi

Avijõgi, Kingu ujumiskoht ,

Loe edasi

Sultsi küla, kergliiklustee vahetus läheduses asuv veekogu. ,

Loe edasi

Vahakulmu paisjärv ,

Loe edasi

Soe paisjärv ,

Loe edasi

Letipea rand ,

Loe edasi

Kutsiku järv, Tuhalaane ujumiskoht ,

Loe edasi

Mäiste järv ,

Loe edasi

Vaivina küla, Toila vald Ida-Virumaa, Soome lahe rand Künnapõhja oja juures ,

Loe edasi

Suislepa ujumiskoht Õhne jõel ,

Loe edasi

Mustoja ujumiskoht ,

Loe edasi

Ülde küla Kibaku tiik ,

Loe edasi

Avijõe ujumiskoht ,

Loe edasi

Kulgu sadam ,

Loe edasi

Ujumistiik Linnumäe Loodustalus ,

Loe edasi

Viitna järve ujumiskoht ,

Loe edasi

Avijõgi, Vadi puhkeala ujumiskoht ,

Loe edasi

Salla küla tehistiik ,

Loe edasi

Kunda supelrand meri ,

Loe edasi

Selja järv ,

Loe edasi

Kalijärve ,

Loe edasi

Kalvi rand ,

Loe edasi

Läänemeri, Käsmu laht, Võsu rand ,

Loe edasi

Sillamäe rand ,

Loe edasi

Narva-Joesuu ranna ,

Loe edasi

Kunda jõgi, Lammasmäe ( kolm erinevat kohta) ,

Loe edasi

Neeruti Järved ,

Loe edasi

Läänemeri, Mahu rand ,

Loe edasi

Narva karjäär ,

Loe edasi

Valgejõe saar ,

Loe edasi

Äntu Valgjärv ,

Loe edasi

Peipsi järv,Alajõe vald Karjamaa küla rand ,

Loe edasi

Narva-Jõgi, Joaoru rand ,

Loe edasi

Rannu tiigi äärde ,

Loe edasi

Rannapungerja rand ,

Loe edasi

Narva-Joesuu ranna ,

Loe edasi

Kuru rand ,

Loe edasi

Sõtke paisjärv ,

Loe edasi

Äntu tehisjärv ,

Loe edasi

Tudu järve ujumissilla juurde kaldale, RMK metsaonni juurde. ,

Loe edasi

Нарва, водная база по адресу Йые 3 ,

Loe edasi

Lohusuu alevik, Avijõe kallas ,

Loe edasi

Auküla tiigid ,

Loe edasi

Vergi sadama rand ,

Loe edasi

Valgejõe äärde, Moe keskus ,

Loe edasi

Pedassaare küla, Männikuotsa kinnistu ,

Loe edasi

Mitmeotstarbeline veehoidla Kõrtsialuse küla ,

Loe edasi

Äntu tehisjärv ,

Loe edasi

Peipsi järv,Lohusuu,Lagedi tee ,

Loe edasi

Vainupea Suureliiva rand ,

Loe edasi

Purtsi aleviku tehisjärv, Kiriku järv ja Puka alevi järv ,

Loe edasi

Lutsu veskijärv ,

Loe edasi

Mällo järv ,

Loe edasi

Toolse küla rand ,

Loe edasi

Porkuni järv, Kaieallika ujumiskoht ,

Loe edasi

rannal jõe suudme juures, Narova jõe kaldal: linnakail Suur-Lootsi 4 ja laste mänguväljakul Kalda tänaval. ,

Loe edasi

Miti karjäär ,

Loe edasi

Taagepera paisjärv ,

Loe edasi

Kõlli järv ,

Loe edasi

Kääriku järv ,

Loe edasi

Pudisoo jõgi ,

Loe edasi

Rutja rand ,

Loe edasi

Moldova rand ,

Loe edasi

Sae küla Laane talu Voore oja ujumiskoht ,

Loe edasi

Kolga-Aabla rand ,Kolga laht ,

Loe edasi

Väikese Emajõe äärde ,

Loe edasi

Rannapungerja jõgi, Tudulinna vald ,

Loe edasi

Naissaar, Lõuna sadam ,

Loe edasi

Kura rand, Kolga laht ,

Loe edasi

Väike-Pärna puhkemaja lähedal asuv tiik ,

Loe edasi

Toila sadama- ja rannaalale ,

Loe edasi

Ohepalu rekreatsiooniala ujumistiik ,

Loe edasi

Purde järv ,

Loe edasi

Taagepera paisjärv, Taagepera puhkekoht ,

Loe edasi

Nakatu turismitalu supluskoht ,

Loe edasi

Pedeli jõe, I paisjärve juurde ,

Loe edasi

Sofi talu tiik ,

Loe edasi

Sangaste Restu järve (Nämi karjäär) ujumiskoha juurde ,

Loe edasi

Une-Mati tiik ,

Loe edasi

Karula vald, Tollari järv ,

Loe edasi

Puka alevi ujumiskoht ,

Loe edasi

Pedeli jõe teine paisjärv ,

Loe edasi

Kuritse järv, Kuritse supluskoht ,

Loe edasi

Tündre järv, RMK laagriplats ,

Loe edasi

Pedeli supluskoht ,

Loe edasi

mustjõgi, mäeotsa puhketalu ,

Loe edasi

Hellenurme paisjärv, Hellenurme puhkeala ujumiskoht ,

Loe edasi

Kisejärv ,

Loe edasi

Ähijärv (Alakonnu lõkkekoht) ,

Loe edasi

Õrsava järv ,

Loe edasi

Hellenurme paisjärv, Allika puhkeala ujumiskoht ,

Loe edasi

Pihkva järv (Lüübnitsa laht) ,

Loe edasi

Pulli järv (Laululava supluskoht) ,

Loe edasi

Väike-Emajõgi, Pikasilla puhkeala ,

Loe edasi

Tsolgo Pikkjärv ,

Loe edasi

Lasa järv, RMK laagriplats ,

Loe edasi

Kanariku järv Parksepas, lasterand ,

Loe edasi

Pulli järv (RMK metsamaja) ,

Loe edasi

Võhandu jõgi, Rahumäe pargi ujula ,

Loe edasi

Tamula järv ,

Loe edasi

Ähijärv (Veski lõkkekoht) ,

Loe edasi

Pikajärve rand, avalik ujumiskoht ,

Loe edasi

Värska laht (Lobotka küla supluskoht) ,

Loe edasi

Tamula järve Roosisaare poolne kallas, Kuninga turismitalu ujumiskoht ,

Loe edasi

Pihkva järv (Laossina laht) ,

Loe edasi

Solda järv ,

Loe edasi

Lahojärv ,

Loe edasi

Kubija järv ,

Loe edasi

Kõvera järv ,

Loe edasi

Plaani Külajärv, Tammimäe talu rannake ,

Loe edasi

Valgjärve, Kose 6 kuuride juurde, Võru vald ,

Loe edasi

Leevijõe paisjärved Veskijärv ,

Loe edasi

Erastvere järv ,

Loe edasi

Palamuse alevik, Amme jõe äärde ,

Loe edasi

Käpa külla, Võhandu jõe kallas ,

Loe edasi

Orava järv ,

Loe edasi

Pajusi ujumiskoht ,

Loe edasi

Peipsi järv, Omedu küla rand ,

Loe edasi

Saadjärv Kaldarand ,

Loe edasi

Elva linn purde 22 olev veekogu ,

Loe edasi

Kõpu tiigi rand (Aidu järv) ,

Loe edasi

Omedu jõgi (Omedu silla juures, paatide sisselaskmis koht). ,

Loe edasi

Kuremaa järv, Udu talu ,

Loe edasi

Suur Linajärv, Linajärve ujumiskoht ,

Loe edasi

Korterelamute vahel olev tiik,mis on sügav ja ka tuletõrtje veevõtu koht lähedalasuvatele elamutele. ,

Loe edasi

Pala valla keskus, ökopaisjärv ,

Loe edasi

Roosisaare küla, Vagula rand ,

Loe edasi

Saesaare paisjärv, Maarja Küla ujumiskoht ,

Loe edasi

Kuremaa järv, Kuremaa surfiranna poolsaar ja paadisadama kanali suue, Kuremaa Järve tänav 2 ees ja järve vahel oleva muruväljaku äärde ,

Loe edasi

Pangodi järv Unipiha kooli ujumiskoht ,

Loe edasi

Kääpa jõgi ,

Loe edasi

Vaiatu järv ,

Loe edasi

Pedja jõgi, Jõeääre, Jõgeva linn ,

Loe edasi

Pangodi järv, meierei ,

Loe edasi

Kurepalu paisjärv, Järvekalda väikekoht ,

Loe edasi

Pangodi järv,Palumäe rand ,

Loe edasi

Varimõisa Puhkemajad ,Kasemaja rand(tegemist on tiigiga) ,

Loe edasi

Saadjärv. Saadjärve Jahtklubi kai ,

Loe edasi

Äksi Kaldarand ,

Loe edasi

Pangodi järv, pikksaare rand ,

Loe edasi

Külitse paisjärv ,

Loe edasi

Suure-Kambja paisjärv ,

Loe edasi

Tartumaal, Mäksa vallas Kaagvere külas asuva ujumiskoha kaldale ,

Loe edasi

Emajõgi/ Sugametsa ujumiskoht. ,

Loe edasi

Emajõgi vabaujula ,

Loe edasi

Küti järv, Küti rand ,

Loe edasi

Emajõgi linnaujula ,

Loe edasi

Suure-Kambja järv ,

Loe edasi

Peipsi järv, Kallaste puhkeala ,

Loe edasi

Selgjärv, Järvselja Meeksi vald, Tartumaa ,

Loe edasi

Võrtsjärv , Trepimäe ,

Loe edasi

Valguta polder Rõngu jõgi-Võrtsjärv ,

Loe edasi

Saadjärv, Tartu Kalevi Jahtklubi baas ,

Loe edasi

Laeva paisjärv ja Laeva paisjärve ujumiskoht ,

Loe edasi

Lämmijärve randa Mehikoormas ,

Loe edasi

Peipsi järv, Piirissaare ,

Loe edasi

Ahja jõe äärde, Lääniste külaplatsi paadi- ja ujumissildade juurde ,

Loe edasi

Keeri järv ,

Loe edasi

Voika küla rand ,

Loe edasi

Luunja rand ,

Loe edasi

Karijärv ,

Loe edasi

Lääniste külas, vana jõesoodis, maanteesilla juures olev ujumiskoht ,

Loe edasi

Rahinge järv ,

Loe edasi

Kavastu rand ,

Loe edasi

Tõravere avalikud tiigid ,

Loe edasi

Elva Paisjärv ,

Loe edasi

Tõravere ,

Loe edasi

Emajõgi, Karlova rand ,

Loe edasi

Ropka järv ,

Loe edasi

Ojaääre paisjärv ,

Loe edasi

Verevi ,

Loe edasi

Varnja rand ,

Loe edasi

Külitse paisjärv ,

Loe edasi

Rahinge paisjärv ,

Loe edasi

Vedu paisjärv ,

Loe edasi

Kõrveküla järv ,

Loe edasi

Kuningvere järv ,

Loe edasi

elva jõgi, ulila rand ,

Loe edasi

Elva jõe kaldale, Mosina veski silla lähedusse, ligipääsuga vesi õuealalt. ,

Loe edasi

Mändajala rand 2 ,

Loe edasi

Haage järv ,

Loe edasi

Alajõe paisjärv ,

Loe edasi

Saadjärv (Kukulinna) ,

Loe edasi

Kambja järv ,

Loe edasi

Kolkja rand ,

Loe edasi

Linaküla rand ,

Loe edasi

Kabina karjäär ,

Loe edasi

Palalinna järv ,

Loe edasi

Kallaste rand ,

Loe edasi

Mändajala rand (Laiaselja oja) ,

Loe edasi

Mändajala rand 3 ,

Loe edasi

Emajõe vabaujula ,

Loe edasi

Paatsalu Lääne sadama rannaala ,

Loe edasi

Liivi laht, Patisilla rand ,

Loe edasi

Vahase saar, Tõugu sääre tipp ,

Loe edasi

Pulgaoja paisjärv / Elva paisjärv ,

Loe edasi

Vormsi vald - Borrby ,

Loe edasi

Vormsi vald - Sviby ,

Loe edasi

Limo ujumiskoht ,

Loe edasi

Abruka sadama kohvik "Võta aeg maha" ,

Loe edasi

Pärnu jõgi Kose maaüksus Tori vald ,

Loe edasi

Kailuka rand ,

Loe edasi

Rälby küla rand ,

Loe edasi

Tõhela järve puhkeküla rand ,

Loe edasi

Palivere bassukas (tehase karjäär) ida kallas ,

Loe edasi

Suur välibassein 8X4,5 m ,

Loe edasi

Osmussaare Lõunna sadam ,

Loe edasi

Muhu vald Võlla küla rand ,

Loe edasi

Pärnu jõgi, ujumiskoht Vihtra lähedal Vändra vallas ,

Loe edasi

Kõrtsu talu väikesadam ,

Loe edasi

Väike väin, Ranna karjamaa ,

Loe edasi

Reiu Jōgi ,

Loe edasi

Pivarootsi küla, Liivi laht ,

Loe edasi

Vana-Lauka talu ujumistiik ,

Loe edasi

Mangu rand ,

Loe edasi

Saari tiik Pikavere küla Koonga vald ,

Loe edasi

Oisu ,

Loe edasi

Kungla sadamasse, Kõiguste lahe äärde ,

Loe edasi

Nina rand, Suure-Rootsi küla, Pihtla vald, Saaremaa ,

Loe edasi

Diby küla rand ,

Loe edasi

Suursadama kalakai juurde ,

Loe edasi

Paope rand ,

Loe edasi

Valgevälja karjäär ,

Loe edasi

Kootsaare rand ,

Loe edasi

Tarbja järve rand, Paide vald, Järvamaa ,

Loe edasi

Mudaste lautrikoht ,

Loe edasi

Soometsa küla tiik ,

Loe edasi

Salme alevik, Salme jõe kallasrada ranna ja jõesadama vahel ,

Loe edasi

Kuusnõmme laht Juurinina ujumiskoht ,

Loe edasi

Väinameri Muhu vald Oosaare rand ,

Loe edasi

Läänemeri, Tuhkana rand, Tuhkana lauter ,

Loe edasi

Nurka talu tiik ,

Loe edasi

Viluvere tiigile ,

Loe edasi

Uulu muulile ,

Loe edasi

Paatsalu sadama rannaala ,

Loe edasi

Audru (Kirbu) jõe suue ,

Loe edasi

Pärnu jõe äärde, Pärnu Jahtklubi territooriumile ,

Loe edasi

Leisi Tomba karjäär ,

Loe edasi

Kalana sadamahoone juurde ,

Loe edasi

Abruka sadama muulipealne ujumis sild ,

Loe edasi

Kalana väikese paadisilla juurde ,

Loe edasi

Lavassaare küla ujumiskoht ,

Loe edasi

Niidu küla Are mõisapargi kõrval asuv vana kruusaauk ,

Loe edasi

Pärnu jõgi- vallamaja aas ,

Loe edasi

Leisi Tomba karjäär ,

Loe edasi

Saaremaa kinnistul asuv karjäär, Lemmetsa külas Audru vallas ,

Loe edasi

Pärnu jõgi, Sindi Kalmistu ujumiskoht ,

Loe edasi

Pärnu jõgi, Tori Põhikooli juures ,

Loe edasi

Salme vald, Läätsa rand ,

Loe edasi

Vormsi vald - Rumpo ,

Loe edasi

Laukataguse tiik, Lau küla, Kehtna vald, Raplamaa ,

Loe edasi

Saastna sadam, Matsalu laht ,

Loe edasi

Saastna sadam, Matsalu laht ,

Loe edasi

Lepaaugu järve ujumiskoht ,

Loe edasi

Leisi jõgi, Oja Kämpingu supluskoht ,

Loe edasi

Peraküla RMK telkimisala mererand ,

Loe edasi

Kärdla Hausma rand ,

Loe edasi

Turja sadam ,

Loe edasi

Estonia järv, Saunaküla, Kehtna vald, Raplamaa ,

Loe edasi

Väinameri , Puise supelrand ,

Loe edasi

Sillaotsa järv ,

Loe edasi

Keibu lahe ääres nn Metsakonna rand ,

Loe edasi

Pädaste küla rand ,

Loe edasi

Alesti järv ,

Loe edasi

Rätsepa küla Tori vald, olemasoleva ujumistiigi kaldale. ,

Loe edasi

Puise kalasadam ,

Loe edasi

Saarjõgi ,

Loe edasi

Sauga sadam, paadilaenutus ja slipp ,

Loe edasi

Sääremäe puhkekoht ,

Loe edasi

Mändajala rand 1 ,

Loe edasi

Sindi väliujula ,

Loe edasi

Ramsi poolsaare tipp ,

Loe edasi

Tarbja tehisjärv, Tarbja ujumiskoht ,

Loe edasi

Alesti järv ,

Loe edasi

Lääneemaa Rõude kahuta ujumiskoht ,

Loe edasi

Alu karjäär ujumiskoht ,

Loe edasi

Mustjala vald Panga küla Seebilõuka ,

Loe edasi

Pärnu jõgi, Pulliküla ujumiskoht ,

Loe edasi

Matsi ujumisrand ,

Loe edasi

Ujumiskoha rajamine Tamme külla, Vigala jõele Kabala mõisa taha ,

Loe edasi

Simisalu, Jägala jõgi ,

Loe edasi

Norrby rand, Vormsi vald. ,

Loe edasi

Seljaküla külas Külakurvi tiik ,

Loe edasi

Pirgu puhkeala järvesilm ,

Loe edasi

Ruhve puhkekoht ,

Loe edasi

Kesselaiu abajasse ,

Loe edasi

Tootsi bassein ,

Loe edasi

Majaka juurde ,

Loe edasi

Raeküla rand, Pärnu laht ,

Loe edasi

Prandi allikajärve äärde paadisilla juurde ,

Loe edasi

Pärnu jõe ääres asuv ujumiskoht Sindi Sõpruse pargis ,

Loe edasi

Väinjärve, Ervita silla poolsele alale ,

Loe edasi

Karala küla, Roopa rand ,

Loe edasi

Pidula Veskitiik ,

Loe edasi

Ermistu järv, Ermistu puhkeküla ,

Loe edasi

Lõpemeri, Paenase rand ,

Loe edasi

Männamaa järv ,

Loe edasi

Laomäe paadisadam ,

Loe edasi

Rame laht, Vanaluubi puhkeala ,

Loe edasi

Lääne- Saare vald, Kotlandi küla, Pihla rand ,

Loe edasi

Käru jõe kaldale Võidula mõisa parki ,

Loe edasi

Reiu jõgi, Metsaääre küla ,

Loe edasi

Küdema laht Salu rand ,

Loe edasi

Koovi rand, endine paadisadam lautri, ,

Loe edasi

Palivere bassukas (tehase karjäär) lääne kallas ,

Loe edasi

Liivi laht Kavaru sadam ,

Loe edasi

Tagalaht, Undva rand ,

Loe edasi

Vango ujumistiik ,

Loe edasi

Kaunispe sadam ,

Loe edasi

Keemu sadam, Matsalu laht ,

Loe edasi

Pitsalu Tiik, Pitsalu küla ,

Loe edasi

Kõnnujärv ,

Loe edasi

kusagile Pärnu Sadamasse ,

Loe edasi

Kuunsi ujumiskoht ,

Loe edasi

Topu Puhkemaja rand ,

Loe edasi

Atla sadam ,

Loe edasi

Naissaare sadam ,

Loe edasi

Otilõuka rand ,

Loe edasi

Valgerand ,

Loe edasi

Sõru sadama ujumiskoht ,

Loe edasi

Valgejõe, Pohlale ,

Loe edasi

keila jõgi, ingliste küla beach ,

Loe edasi

Österby sadam ,

Loe edasi

Suur Katel ,

Loe edasi

Vigala jõe Vana-Vigala mõisa ujumiskoht ,

Loe edasi

uus rehe talu maa-alale ,

Loe edasi

Jaagupi sadam ,

Loe edasi

Rohuneeme väikesadam ,

Loe edasi

Prähnu rand ,

Loe edasi

Turba Kooli tiik ,

Loe edasi

Atla küla, Atla rand ,

Loe edasi

Kernu paisjärve kaldale ,

Loe edasi

Hara laht ,

Loe edasi

Kõrnumäe karjäär ,

Loe edasi

Lalli ujumisrand ,

Loe edasi

Audevälja Külapargi tiik ,

Loe edasi

Kuusalu mere-teemalisele mänguväljakule ,

Loe edasi

Kabli rand ,

Loe edasi

Sipa ujumiskoht, Kasari jõgi ,

Loe edasi

Lavi järv ,

Loe edasi

Varbla rand ,

Loe edasi

Kräti rand ,

Loe edasi

Hara laht, Tammistu küla, Naskali rand ,

Loe edasi

Andineeme rand ,

Loe edasi

Mäebe mererand, väike sadam ,

Loe edasi

Reiu jõgi, Reiumaa Motelli paadisild ja ujumiskoht ,

Loe edasi

Odakivi laht ,

Loe edasi

Maardu jarv Jarveär ,

Loe edasi

Suurpea muulil ,

Loe edasi

Kernu paisjärve kaldale ,

Loe edasi

Randever rannala Niinepuu tee ja Kaevuaia tee merepoolsesse otsa. ,

Loe edasi

Eru laht, Kasispea rand ,

Loe edasi

Pirita jõgi. Külma park ,

Loe edasi

Vasalemma endised liiva-ja kruusakarjäär ,

Loe edasi

Küla keskel asuva tiigi kaldale. ,

Loe edasi

Tapurla sadam ,

Loe edasi

Härma küla mõisapargis asetsevate ohtlike tiikide juurde. ,

Loe edasi

Pedaspea rand ,

Loe edasi

Keila jõgi Kuku k. Lonni ,

Loe edasi

Viimsi vabaõhumuuseum ,

Loe edasi

Keri saarele ,

Loe edasi

Kernu paisjärve kaldale ,

Loe edasi

Kurna küla, Kurna mõisa pargi tiigid ,

Loe edasi

Tilgu sadama muulile ,

Loe edasi

Jägala jõgi, looduslik supluskoht ,

Loe edasi

Metsamõisa tiigi kaldale ,

Loe edasi

Kelnase sadamakai ,

Loe edasi

Koppelmaa ujumis- ja rannapark ,

Loe edasi

Keila jõgi, Valingu küla ,

Loe edasi

Jägala jõgi, Tammiku sild. ,

Loe edasi

Loksa rand Loksa linna piires ,

Loe edasi

Lohusalu põhjarand ,

Loe edasi

Suurupi Kivi tee randa ,

Loe edasi

Raasiku vald, Mallavere küla, Kimaküla soo ujumiskoht ,

Loe edasi

Pusku viik Pusku ujumiskoht ,

Loe edasi

Hara laht Külaplatsi juurde randa ,

Loe edasi

Pirita jõgi, Otiveski ujumiskoht ,

Loe edasi

Jägala jõgi, Palmapõhja laagriplats ,

Loe edasi

Kloogarand ,

Loe edasi

Vasalemma endised liiva-ja kruusakarjäär ,

Loe edasi

Audevälja Kruusa karjäär ,

Loe edasi

Jausa laht Reigi saar ,

Loe edasi

Tuhala jõgi Tuhala külas ,

Loe edasi

Hara laht Liivarand ,

Loe edasi

Kolga laht, Pudisoo küla rand ,

Loe edasi

Pakri tuletorni hoov ,

Loe edasi

Mändjala Surfiklubi rand ,

Loe edasi

Valgejõe äärde, Lihuniidule ,

Loe edasi

Valgemetsa küla, Ahja jõgi, raudteesillaalune ujumiskoht/piknikuplats, ,

Loe edasi

Laastu talu tiik ,

Loe edasi

Pähkneeme supluskoht ,

Loe edasi

Sooda järve põhjakallas ,

Loe edasi

Paunküla veehoidla, Kiigemäe uju