Talgupäeva partnerite pakkumised talgujuhile

Kinkekaart rahvus- või piirkonna toidu valmistamiseks

Kui plaanid oma talgutel pakkuda rahvus- või piirkonna toitu, saad laua katmisel abiks 25 € Selveri kinkekaardi. Kinkekaarte jagub esimesele tuhandele talgujuhile, kes oma sooviavalduse koos retseptiga siin sisestavad: www.teemeara.ee/talgujuhile/talgutoit/kinkekaart

Puuistikud 30% odavamalt

27. aprillist kuni 6. maini on talgujuhtidele Juhani Puukooli istikuärides Harjumaal, Tartus ja Jõhvis üks okas-, ilu- või viljapuu istik 30% soodsam. Soodustus märksõna TEEME ÄRA alusel.


Soodushinnaga suures pakendis Salvesti tooted Tartus

27. aprillist kuni 4. maini on talgujuhtidele Tartus Salvesti esinduskaupluses (avatud E-R 9-19,  L 10-16 1. mail suletud, Aruküla tee 3) märksõnaga TALGUD soodushinnaga suurtes pakendites tooted:

Ehitus- ja aiatarvete sooduskupong


Talgujuhi stardipaketis oleva kupongi alusel on talgujuhtidele 
kõigis Bauhofi kauplustes kogu kaup tavahinnast
25% soodsam. Kupong kehtib 15. aprillist kuni 20. maini.


Soodushinnaga värvid ja maalritarbed


Talgujuhi stardipaketis oleva kupongi alusel on talgujuhtidele
kõigis Espaki kauplustes värvid ja maalritarbed tavahinnast
25% soodsam. Kupong kehtib 15. aprillist kuni 31. maini.
Sõidutoetus töötutele

Osalemine Teeme Ära talgupäeval on hea võimalus õppida uusi oskusi ja leida kontakte uuteks väljakutseteks. Nii nagu mullu, toetab Töötukassa töötutel Teeme Ära talgutel osalemist sõidutoetusega.
Sõidutoetuse saamiseks peab Töötukassa klient registreeruma talgutele veebilehel ja võtma oma konsultandilt või printima töötukassa kodulehelt talgutöö osavõtulehe. Vajadusel aitab talgutele kirjapanekul Töötukassa konsultant.

Lisainfot toetuse kohta leiab: www.tootukassa.ee/content/toetused-ja-huvitised/soidu-ja-majutustoetusTasuta grupipostkast - BRONEERITUD!

Huvi postkastitalgute vastu on olnud väga suur ja 17. aprilli seisuga on kõik 300 grupipostkasti juba broneeritud.

Aitäh kõigile postkastitalgute huvilistele! Kui jäite praegu grupipostkasti saajate hulgast välja, kirjutage oma soovist info@omniva.ee, lisades kindlasti soovitava grupipostkasti asukoha ja vajalike lahtrite arvu. Omniva tegeleb sellega talgujärgselt.