Üleskutse korteriühistutele – teeme ära 5. mail!

Teeme Ära talgupäeva meeskond ja Eesti Korteriühistute Liit kutsuvad korteriühistuid aktiivselt Teeme Ära talgupäeval osalema. 5. mail toimuval üle-eestilisel talgupäeval on ühistutel hea võimalus majas ja ümbruses vajalikke töid ette võtta.

Kutsume ühistuid üles mõtlema, mida oleks vaja oma majas või selle ümbruses ära teha. Ühistesse tegemistesse saab kaasata oma maja elanikke, samuti võib teha koostööd naaberühistutega. Üheskoos saab lihtsamini hankida vajalikke tööriistu, materjale, oskajaid inimesi ja muud toetust. Koostegemises peitub jõud!

Mida ja kuidas teha?

Eelmise aasta Teeme Ära talgupäeval toimus korteriühistute algatusel talguid mitmel pool üle Eesti. Korrastati majaümbrust, mänguväljakuid, liivakaste, parkimisplatse, istutati puid-põõsaid, puhastati kraave, värviti aedu jne. Kõik ettevõtmised on ka sel aastal väga teretulnud!

Oma plaanid tuleks talgutena kirja panna Teeme Ära veebilehel. Nii olete ka teistele nähtav ning eeskujuks ja inspiratsiooniks teistele ühistutele. Sealsamas saavad end seejärel kirja panna ka talgutele tulijad. 

Sooduspakkumised talgupäeva partneritelt

Ka sel aastal tulevad talgulistele appi mitmed ettevõtted. Näiteks AS Veolia Keskkonnateenused pakub hinnakirjast tunduvalt soodsamat konteinerite rendi ja prügi äraveo teenust.  Kõik pakkumised leiad siit.

Kuidas majaelanikke talgutest teavitada?

Kõige lihtsam viis oma maja elanikke teavitada on kuulutus. Registreerides talgud, saad talgujuhi stardipaketiga kaasa ka kuulutuste blanketid (vajadusel võid neid ise juurde printida siin). Riputa kuulutus stendile või maja välisukse juurde.

Kui on võimalus elanikke e-postiga teavitada, soovitame kirja panna otselink oma talgutele, et kõigil oleks lihtne leida ja end kirja panna. Igal talgul on unikaalne link, mille saad kopeerida aadressirealt (näiteks http://talgud.teemeara.ee/events/kue-jaama-27-uembrus-korda)


Aktiivset kaasa löömist ootama jäädes,
Teeme Ära talgupäeva meeskond ja Eesti Korteriühistute Liit