Talgujuhi stardipakett

NB! Pärast 1. maid kirja pandud talgutele saadame ka stardipaketi, kuid see jõuab kohale
pärast 4. maid.

Talgujuhid, kes märgivad oma talgud talguveebi, saavad talgute stardipaketi, mis on kokku pandud Teeme Ära koostööpartnerite toel ja vabatahtlike kaasabil talgukorras. Stardipakett koosneb praktilistest vahenditest ja soovitustest talgupäeva korraldamiseks.

Tänavu mahtusid talgute stardipaketti esmaabitarbed, töökindad, majapidamiskindad, kaerabatoonid, pannkoogijahu, ketšup, „Indiaani tarkuste raamat“, ajakirja National Geographic värske number, ajaleht Talguline, ehitus- ja aiapoe sooduskupong, laevareisi vautšer, talgujuhi rinnamärk, kleepsud, talgukuulutused, kriisijuhis ja talgujuhi meelespea.


Fotol mullune stardipakett

Kui oled talgud kirja pannud ja selle käigus valinud omale kättesaamiseks sobiva Omniva pakiautomaadi, siis paki jõudmiseni kulub 1–2 nädalat. NB! Laialivedu algab 4. aprillil!

Kui pakk on saabunud Sinu poolt soovitud automaati, saad selle kohta SMS-sõnumi. Paki saamiseks tuleb minna pakiautomaadi juurde, sisestada saadud uksekood ning uks avaneb.
Paketile on aega järele minna 7 päeva alates SMS-sõnumi saamisest.

Talgute stardipakette aitasid kokku panna Tamrex, Kodanikuühiskonna Sihtkapital, Terviseamet, Corny, Vilma, Bauhof, Salvest, Tallink, MTÜ Lilleoru, National Geographic Eesti, Balti Logistika ja Ecoprint. Paketid toimetab talgujuhtidele kätte Omniva.