Talgupäeva partnerite pakkumised talgujuhile

CityBee pakub tasuta kaubikut Tallinnas või lähiümbruses

Mobiilirakenduse kaudu kaubikuid rentiv CityBee pakub talgujuhtidele üheks päevaks tasuta kaubikuid, et vajalik kraam saaks veetud. Soovi korral kirjuta info@teemeara.ee, millistel talgutel ja mis töödeks kaubikut vajad. Pakkumisi jagub viiele talgujuhile. Soove saab saata kuni 3. mai kl 15.00!

Kuidas kaubiku saab? Kogume viie talgujuhi soovid ning edastame need koos talgujuhi e-posti aadressiga CityBee-le, kes saadab tasuta sõiduks vajaliku sooduskoodi (60€ väärtuses koodiga saad kasutada kuni ööpäev ja sõita kokku kuni 75 km). Seejärel tuleb laadida telefoni www.citybee.ee lehelt rakendus ning selle abil valida omale sobivas suuruses lähim kaubik (kaubikut ei saa ette reserveerida, tee broneering just siis kui kasutama hakkad).

Salvesti tooted Tartus - soodsam hind ja vähem pakendeid

26. aprillist kuni 4. maini on talgujuhtidele Salvesti esinduskaupluses (Aruküla tee 3, Tartu) märksõnaga TALGUD soodushinnaga suurtes pakendites tooted:
Kauplus on avatud E-R 9-19, L 10-16. NB! 1. mail suletud


Ehitus- ja aiatarvete sooduskupong


Talgujuhi stardipaketis oleva kupongi alusel on talgujuhtidele
kõigis Bauhofi kauplustes kogu kaup tavahinnast
25% soodsam. Kupong kehtib 15. aprillist kuni 20. maini.


Püsililled 20% soodsamalt


1. maist kuni 5. maini on talgujuhtidele Juhani Puukooli istikuärides Harjumaal, Tartus ja Jõhvis kõik püsililled -20% soodsamad. Soodustus kehtib kassas märksõna "TEEME ÄRA" alusel.

Näomaskid tolmusteks talgutöödeks - tellimine lõppenud!

Pakkuda tasuta näomaske. Need on mõeldud kasutamiseks meditsiinis, ent on abiks ka neile, kel plaanis oma talgutel ette võtta töid, kus paratamatult tekib palju tolmu.
Palume soovist anda märku aadressil info@teemeara.ee ning kirjutada, mitut maski või pakki vajad (ühes pakis on 50 maski). Palun edasta oma soov hiljemalt 29. aprilliks.Tasuta grupipostkast - BRONEERITUD!

Huvi postkastitalgute vastu on olnud väga suur ja 11. aprilli seisuga on kõik 150 grupipostkasti juba broneeritud.

Aitäh kõigile postkastitalgute huvilistele! Kui jäite praegu grupipostkasti saajate hulgast välja, kirjutage oma soovist postitalgud@omniva.ee, lisades kindlasti soovitava grupipostkasti asukoha ja vajalike lahtrite arvu. Omniva tegeleb sellega talgujärgselt.