Coca-Cola, Tallinna Vesi ja USA saatkond koristavad talgupäeval Pikakari randa 04. mai

Laupäeval toimuval üle-eestilisel Teeme ära! talgupäeval koristavad Põhja-Tallinna linnaosas asuvat Pikakari randa lisaks Coca-Cola Hellenicu ja Tallinna Vee vabatahtlikele ka USA saatkonna töötajad, sealhulgas USA suursaadik Eestis.



Rannakoristustalgute eesmärk on anda oma panus ümbritseva looduse heaks, tõsta keskkonnaalast teadlikkust ning korrastada tallinlaste jaoks olulist Pikakari randa ja Katariina kai lähiümbrust.

”Eesti imekaunis rannaäärne ala oma võrratus ilus on hindamatu väärtusega. Selle hoidmine ja säilitamine on iga kogukonnaliikme kohustus ja vastutus. Meil on hea meel anda enda panus laupäevasel rannakoristusüritusel, et aidata luua puhtamat keskkonda ja koristada rannaäär sinna kogunenud prügist,“ ütles Vitaliy Novikov, Coca-Cola HBC Eesti peadirektor.

Coca-Cola Hellenicu, AS-i Tallinna Vesi ja USA suursaatkonna töötajad koos kümnete vabatahtlikega alustavad rannakoristustalgutega Katariina kai juures olevalt parkimisplatsilt ning liiguvad mööda Pikakari randa. Rannakoristustalgud lõppevad AS-i Tallinna Vesi Paljassaare reoveepuhastusjaamas, kus talgulisi ootab soe supp.

AS-i Tallinna Vesi juhatuse esimees Ian Plenderleith: “Eesti suurima vee-ettevõttena mõjutame oma tegevusega pea kolmandiku Eesti elanike elu­kvaliteeti ning ümbritsevat looduskeskkonda. Peame panustamist kogukonna ja keskkonna alasesse tegevusse osaks meie igapäevatööst. Teeme ära! talgupäev on üks paljudest traditsioonilistest projektidest, millesse heameelega oma aega ja energiat panustame. Usume, et puhas Pikakari rand rõõmustab paljusid tallinlasi.”

USA suursaadik Eestis hr. Michael C. Polt ütles, et USA saatkond Tallinnas on uhke, et saab panustada Eestimaa looduse puhtana hoidmisse. „Suure rõõmuga osaleme taas Teeme ära! talgutel. Ajutiselt on Eesti ka meie kodu ning meil on hea meel haarata kinni võimalusest töötada koos oma Eesti sõprade ja naabritega külg-külje kõrval ühise eesmärgi nimel – hoida see ilus maa puhtana!“

Rannakoristustalgud koos sadade teiste Teeme ära! talgupäeva raames aset leidvate heakorratöödega toimuvad 5. mail 2012. www.teemeara.ee

Lisainformatsioon:

Piret Jaaks
Avalike suhete juht
Coca-Cola Hellenic
Tel: +372 6503 105
Mob: +372 5085 255
E-mail: piret.jaaks@cchellenic.com

Mairis Tuisk
Pressi-ja kultuuriosakond
Ameerika Saatkond
Tel: +372 668-8150
Mob: +372 503-2032
E-mail: TuiskM@state.gov

Mariliis Mia Topp
Kommunikatsioonijuht
AS Tallinna Vesi
Tel: (+372) 626 2275
Mob: +372 5646 3095
E-mail: mariliis.topp@tvesi.ee