Meeskond










Tarmo Tüür

Talgupäeva eestvedaja                                                                        
Tel. 5341 1020
tarmo@elfond.ee
 

Kristi Reinfeldt

Talgupäeva meeskond                                                                      
Tel. 56 922 553
kristi.reinfeldt@teemeara.ee


 

Kadi Rutens

Talgupäeva meeskond
Tel. 58 00 3458
kadi.rutens@teemeara.ee

 
 
 

Külli Pann

Maakondlike koordinaatorite eestvedaja
Tel. 5646 2692
kustma@gmail.com

MTÜ Eesti Külaliikumine Kodukant

Eva Nõmme

Talgupäeva meeskond ja noortesuuna koordinaator
Tel. 5816 4595
eva.nomme@teemeara.ee

Erkki Peetsalu

Kommunikatsiooni eestvedaja
Tel. 501 8100
erkki@maailmad.ee 

Sven Puusepp

Turundus ja reklaam
Tel. 512 3163
sven.puusepp@gmail.com









Tatjana Lavrova

Venekeelne kommunikatsioon
Tel. 5817 5454
tatjana.lavrova@gmail.com